از 20,000 COVID-19 نفر در بالکان بیش از یک سوم در صربستان

Man wearing a mask in Skopje, North Macedonia. Photo by Meta.mk News Agency, used with permission.

مرد با پوشیدن ماسک در اسکوپیه شمال مقدونیه. عکس های متا.mk News Agency مورد استفاده با اجازه.

این داستان بر اساس گزارش جهانی صدای محتوای شریک متا.mk News Agency پروژه مسخ بنیاد.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

دو ماه پس از اولین مورد از COVID-19 ثبت شده در کرواسی به عنوان اولین بالکان ملت را رسما تایید حضور این ویروس در حال حاضر تقریبا 20,000 ساکنان 10 بالکان سازمان ملل شده اند که با این ویروس آلوده.

ویدیو زیر را تجسم تعداد رسمی موارد گزارش شده در بالکان بین 24 فوریه و مارس 24 سال 2020 است.

آنچه بیشتر قابل توجه در مورد آمار رسمی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی دانشگاه جانز هاپکینز و Worldometer است که بیش از یک سوم از موارد تایید شده در صربستان یک کشور بالکان که در آن همه گیر شد اولین نادیده گرفته شده توسط یک دولت که حتی سرگرم کننده ساخته شده از آن است.

صربی شهروندان در شبکه های اجتماعی انتقاد خود را از دولت, به ویژه به دلیل حاکم صربی مترقی حزب (SNS) سازمان بزرگ اجتماعات روز قبل از اعلام وضعیت اضطراری در 15 مارس. رویدادهای بخشی از آماده سازی برای انتخابات پارلمانی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26, اما پس از آن به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسته بندی شده صف دهها هزار نفر از SNS حامیان فقید در محله های نزدیک به خود را اعلام وفاداری به رهبر حزب Aleksandar Vučić به عنوان بخشی از یک کمپین مردمی با هدف نمایش پشتیبانی از مردم برای نامزدها از فهرست خود را.

هرگز فراموش نکنید! مارس سال 2020 است. #Covid19 #صربستان #Srbija

مونته نگرو است که حداقل تعداد COVID-19 موارد تنها با 319.

یونان و کرواسی بیش از 2,000 موارد و بوسنی بلغارستان شمال مقدونیه و اسلوونی همه باید بیش از 1000 تایید COVID-19 موارد پس از وقوع آغاز شد.

کوزوو و آلبانی را شناسایی کرده اند حدود 650 مورد هر یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>