#OustDuterte روند به عنوان فیلیپینی, انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte در طول یک بحران توجیهی در COVID-19. عکس از Facebook صفحه ریاست جمهوری ارتباطات (دولت فیلیپین)

#OustDuterte شد روند موضوع در توییتر به عنوان فیلیپینی شهروندان ابراز خشم و انزجار خود را بیش از این درک بی تفاوتی و عدم اقدام قاطع دولت از رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte در پاسخ به 2019 رمان coronavirus (COVID-19) بحران است.

به عنوان COVID-19 ترساندن موجب پاچه خرید ماسک صورت, الکل مالش و دست عفونی بسیاری از مردم شروع به توجه به Duterte سکوت در طول آشکار بحران است. سخنگوی ریاست جمهوری سال Panelo را بهانه ساخته است که رئیس جمهور شد فقط خواندن در زادگاه خود داوائو. این سخنگوی ریاست جمهوری نیز با رد این ایده که دولت ارائه خواهد شد رایگان فولاد ماسک به آسیب پذیر جوامع با این استدلال که وجود دارد بیشتر عرضه از ماسک است. به عنوان گزارش اول تایید COVID-19 مورد در کشور رسید Duterte بیشتر محکوم به عدم به رسمیت شناختن ضرورت این وضعیت زمانی که او دستیار شخصی سناتور بونگ رفتن اعلام کرد که رئیس جمهور را ملاقات با کارشناسان پزشکی و مقامات بهداشت عمومی پس از یک هفته.

نگرانی عمومی در بیش از COVID-19 افزایش است با آگاهی از این ملال انگیز دولت این کشور نظام سلامت است که از رنج های پی در پی کاهش بودجه است که باید محروم بسیار فقیر اکثریت دسترسی به خدمات بهداشت عمومی. اینها فقط برخی از #OustDuterte توییتهایی:

[PSCO اشاره به فیلیپین خیریه قرعه کشی یک دولت متعلق به قرعه کشی شرکت].

[DDS اشاره به جان سخت Duterte حامیان و دیوهای].

همانطور که از 11 فوریه سال 2020 وجود داشته است سه مورد تأیید از COVID-19 در فیلیپین. یکی از این بیماران درگذشت اولین COVID-19 مرگ در خارج از چین و در حالی که دو نفر دیگر از بیماران بهبود یافته اند. فیلیپین وزارت بهداشت (DOH) به بررسی 382 بیماران با 266 باقی مانده بستری در بیمارستان ها و 111 مرخص شده اما تحت نظارت روزانه برای علائم. مقامات بهداشتی نیز می گویند که 59 تماس نزدیک از سه تایید COVID-19 نفر در این کشور در حال حاضر نیز مظنون به حمل عفونت است.

Duterte را ظاهری اولیه تمایل به گرفتن شدید سفر بان کی مون اقدامات همچنین تقویت احساسات عمومی است که دولت اولویت روابط با دولت چین بیش از رفاه فیلیپینی. در ژانویه 29, Duterte خودش اصرار داشت که وجود خواهد داشت هیچ موقت ممنوعیت ورود پروازهای چین گفت: این امر می تواند غیر منصفانه به فیلیپین’ همسایه شمالی: “هنوز رتبهدهی نشده است در این زمان. به عنوان یک ماده در واقع وجود ندارد و شناخته شده انتقال از انسان به انسان [در] چین است.” پیش از این وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو همچنین ابراز بی میلی در مورد به طور موقت جلوگیری از مسافران که از این ویروس در کشور مبدا با استناد به “پیامدهای دیپلماتیک” از هر گونه اقدام.

Duterte belatedly داد به فشار افکار عمومی برای اعمال ممنوعیت مسافران از استان هوبئی در چین است. موقت ممنوعیت سفر بود و پس از آن گسترش یافت و سرزمین اصلی چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو است. این ممنوعیت بیشتر گسترش یافت و تایوان با وجود اعتراض دومی آن است که یک کشور مستقل و نه بخشی از جمهوری خلق چین است.

در حالی که COVID-19 ترساندن در واقع کشف عمیق نژادی و تعصبات در میان فیلیپینی های Duterte دولت با کمال تعجب شروع به انتقاد از “بیگانه ستیزی” در برابر مردم چین برای توجیه دولت نازدار پاسخ به بحران است.

بسیاری از شهروندان اشاره کرده اند که Duterte تنبل پاسخ به COVID-19 outbeak یادآور دولت بی کفایت و دست زدن به فجایع اخیر مانند ژانویه 2020 طالع آتشفشان انفجار. Duterte سعی در پنهان کردن خود را در اواخر عمومی ظاهر در پی فوران ساخت علامت تجاری خود را پر شور puns, این بار در مورد غذا خوردن خاکستر آتشفشانی و ادرار در آتشفشان.

این Duterte دولت شده است به خصوص تهاجمی مورد شدیدا کنترل ان آنلاین با استفاده از عضو شورای نظارت مدت رباتها و حملات سایبری بر منتقدان برای دستکاری افکار عمومی. نگران است که به صورت آنلاین و احساسات ممکن است بیش از نشت به تظاهرات در خیابان ها. خشم بیش از غیر عادی اولویت کمک های توسعه ای صندوق (PDAF) در طول مدت بنینو آکینو رئیس جمهور برای مثال منجر به #MillionPeopleMarch تظاهرات.

گروه های جامعه مدنی را آغاز کرده اند که با استفاده از #OustDuterte به عنوان وحدت فراخوان خیابان mobilizations در فوریه 25, سالگرد به قدرت مردم قیام که حکومت فردیناند مارکوس دیکتاتوری در سال 1986. آنها محکوم Duterte دولت را در فساد و بی کفایتی که مدیون به قدرت های خارجی مانند چین و گسترده نقض حقوق بشر و گستاخ سوء استفاده از قدرت که اینچ نسبت به تمام عیار دیکتاتوری.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر