دیدگاه ما: دست گرفتن شانس به حزبی رای اولیه در

در جلسه شب چهار Februaries پیش, رای زد و موقت کارت های رای دهی تا به حال به دست. احساسات roiled و بیش از چند DFLers و جمهوری خواهان به خانه رفت نا امید قادر به پیدا کردن یک محل برای پارک و یا یک راه برای گرفتن در داخل قبل از caucusing به پایان رسید.

جلسه شب سال 2020 است که سه شنبه وعده داده می شود بسیار متفاوت و به مراتب بیشتر قابل دسترس فرصت با تقریبا یقین است که هر کسی که می خواهد برای شرکت قادر خواهد بود به این زمان است. چرا که فقط برای پنجمین بار در تاریخ ایالتی مینه سوتا میزبان اولیه ریاست جمهوری در علاوه بر این به احزاب قفقاز.

مینه سوتا اصلی — سنتی مانند انتخابات که در آن مهمانی شرکت کنندگان موقعیت خود را در انتخابات ریاست جمهوری تنظیمات برای این سقوط را به انتخابات است در کمی بیش از یک هفته در سوپر جمعه, آوریل 3.

این قفقاز است که هنوز هم برگزار خواهد شد در این جمعه استفاده خواهد شد برای هر چیز دیگری: مراقبت از انتخاب نمایندگان حزب کنوانسیون تعیین نامزد برگزیده در مسابقه دیگر از رئیس جمهور بحث حزب پلت فرم اولویت ها و انجام دیگر کسب و کار.

“داشتن یک اولیه هم تاثیر خواهد گذاشت در جلسه حضور اما ما کاملا همه را تشویق به شرکت در هر دو” حزب جمهوری خواه از مینه سوتا رئیس جنیفر Carnahan گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با اخبار تریبون نظر صفحه. “حزبی است که یک محل که در آن مردم می آیند و در تعامل چهره به چهره با شیوه ای که مردم در محلی حوزه و مناطق و کسب اطلاعات بیشتر در مورد درگیر شدن در حزب در راه های مختلف, آیا آن را به عنوان داوطلب و یا تبدیل شدن به یک جدید فعال و یا ثبت نام به یک نظر سنجی-watcher یا انتخابات قاضی. آن را به یک محل که در آن ما واقعا می تواند در نوع ساخت ما ریشه چمن و گسترش پایه و قصد ما ،

“اولیه یک انتخابات اداره دولت پس امیدوارم ما بزرگتر ببینید مشارکت وجود دارد” Carnahan ادامه داد. “من نمی دانم که (دو) خوب است یا بد. آن را فقط متفاوت است.”

مینه سوتا DFL رئیس Ken Martin خاصی در مورد ارزش سوتا سوئیچ این رفتن دور.

“این مطمئنا به بهتر برای Minnesotans (بدون) ازدحام مردم که می آیند فقط برای (ریاست جمهوری-اولویت انتخابات)” مارتین گفت: در یک مصاحبه جداگانه با نظر صفحه. “برای آن دسته از مردمی که مشغول به کار در شب برای کسانی که مردمی که تا به حال حمل و نقل مسائل مربوط به آن مردمی که برای یک میزبان کامل از دلایل نمی تواند شرکت در آن زمان آنها اساسا محروم. … و تمام هدف اولیه ریاست جمهوری است که در واقع گسترش این فرصت را برای مردم به شرکت آن را در دسترس تر آن را راحت تر برای مردم را به رای دادن. … با توجه به مخاطرات از این ریاست جمهوری مسابقه (می خواهیم) را به عنوان بسیاری از مردم که می خواهند برای شرکت در این روند فرصتی برای انجام این کار است.”

اولیه در علاوه بر این به caucusing نیست بدون اشکالاتی البته. اولیه ممکن است احساس مانند یک انتخابات اجازه مینه سوتا به عنوان یک بازیکن در سه شنبه مرحله ملی و “را خیلی بیشتر افراد این شانس را به شرکت” مینه سوتا به عنوان وزیر امور خارجه استیو سیمون گفت: در مصاحبه با اخبار تریبون هیئت تحریریه. “اما یکی disadvantrage این است که هیچ معنی دار غایب ارائه. بنابراین اگر شما در ارتش و یا شما یک بیمار بچه یا شما بیمار هستید و یا شما در حال کار شیفت شب و یا هر, و شما نمی توانید بیرون بروید در یک شب زمستان در 7 p. m. به راهنمایی شما واقعا فقط از شانس.”

همچنین با وجود پیشنهاد رفع و فشار به سرعت عمل مینه سوتا مقننه هنوز نشده نهایی قانون به آدرس مشروع نگرانی های حریم خصوصی مربوط به اولیه. برای دریافت برگه های رای خود رای دهندگان نیاز به اعلام یک وابستگی حزبی و زمانی که آنها نام خود را در لیست هر یک از احزاب شرکت کنندگان است. این لیست خواهد شد و سپس به هر یک از دولت حزب عمده یعنی مینه سوتا DFL, مینه سوتا, عربستان, قانونی ماری جوانا در حال حاضر و مردمی-قانونی شاهدانه. شانس از این لیست رای دهندگان که به بیرون درز شده ، یا از کسی overhearing رای دهندگان حزب اعلامیه زمانی که درخواست رای گیری? خوب به اندازه کافی برای کنندگان می شود به در حال حاضر اعلام آنها نشستن به جای خود را در معرض خطر سیاسی گمنامی.

و است که مخالف هدف پشت برگزاری اولیه در علاوه بر این به caucusing. هدف این بود که به تشویق و اجازه می دهد رای گیری بیشتر واجد شرایط Minnesotans به شرکت — با اجتناب از هرج و مرج و انبوهی و roiled احساسات 2016.

اثربخشی و کیفیت از ما نماینده دولت بستگی دارد ما مشارکت و رای دادن. قانونگذاران هنوز هم می توانید اقدام برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی هر چند وقت است که به سرعت در حال اجرا. و Minnesotans می توانید برنامه های خود را برای به دست گرفتن شانس — دو نفر از آنها در این سال به جای فقط یکی — به انجام وظیفه مدنی خود و مسئولیت خود را به جوامع و کشورهای همسایه است. به صدایشان شنیده شود.

درگیر

این جمعه

چه: مینه سوتا چهار احزاب عمده سیاسی خواهد میزبان قفقاز

زمان: 7 p. m. روز شنبه, فوریه. 25

که در آن: برای پیدا کردن خود را در انجمن محل سکونت خود را وارد کنید آدرس در مینه سوتا وزیر امور خارجه caucusfinder.sos.دولت است.mn.ما.

بعدی سهشنبه

چه: مینه سوتا ریاست جمهوری ابتدایی

زمان: جمعه, آوریل 3

که در آن: رای گیری مکان های مورد استفاده برای انتخابات; پیدا کردن شما در وزیر امور خارجه pollfinder.sos.دولت است.mn.ما/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید