دیدگاه ما: هیچ چیزی به عنوان “زباله rock’

این دو واژه پرید کردن صفحه در آنی Harala: “ضایعات سنگ است.”

اخبار تریبون مارس 19 “به نظر ما” سرمقاله بود با عنوان “شروع دیدن ضایعات سنگ به عنوان یک دارایی خواننده پاکستان است.” آن حدود 6 تا 12 تن تخته سنگ های انبار در نزدیکی دلوت را Lakewalk برای یک پروژه در این سال به منظور پشتیبانی و تقویت اسکله و برای کمک به نگه داشتن پشت مخرب طوفان امواج. این 76,000 تن از سنگ هستند که از یک معدن در شمال دو بندرگاه که در آن آنها لعنتی خاص اندازه ها و اشکال مورد نیاز برای این پروژه در سرمقاله توضیح داد. سنگ نیست که از 800 میلیون دلار Essentia سلامت بینایی Northland پروژه فقط چند بلوک دور. یک خواننده می خواستم به می دانم که چرا.

Harala نگران بود که سرمقاله چپ این تصور که سنگ بودن لعنتی و حذف از Essentia سایت تنها بودن دور انداخته. او می خواست به مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد آنچه Northland سازنده Duluth, که در آن او می کند توسعه کسب و کار و ارتباطات انجام شده است با آنچه که لعنتی و حذف شد.

“این در واقع زباله سنگ. ما در واقع استفاده از آن” Harala گفت: News Tribune نظر صفحه. “هنگامی که ما کامیون آن را, آن را در واقع می شود تعدادی از چیزهای دیگر. ما آن را به ما امکانات و آن را تبدیل به مصالح برای پروژه جاده. آن می تواند تبدیل به ریزه در پروژه های دیگر. ما استفاده از آن چیزهای است که ما در حرکت به مکان های دیگر. از جمله بخش بزرگی از صنعت ساخت و ساز است که در واقع در حال حرکت از مواد و بنابراین ما در حال حرکت مواد از Essentia سایت) و این واقعا در حال استفاده در سایر پروژه های ساخت و ساز.”

این Lakewalk پروژه در نظر گرفته شد برای سنگ از Essentia سایت “اما آن را عملی” Harala گفت. Northland سازنده با بهره گیری از امکانات متعدد برای پردازش سنگ از پروژه های. که در آن می رود بستگی دارد چه آن را برای استفاده های بعدی.

“ما در حال هدر رفتن هر چیزی” او گفت:. “واقعا زمانی که شما نگاه در کاهش و استفاده مجدد از ما استفاده مجدد از یک تن از چیزهای به چیزهایی که همه ما در سراسر منطقه است.ما واقعا زمین-محیط غنی و ما می توانیم با استفاده از این سنگ و استفاده از شن و ماسه از جاهای دیگر است و ما کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما در منطقه با استفاده از چیزهایی که برای ساختن جامعه ما در راه است.”

در نظر گرفتن این رکورد صاف کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>