دیدگاه ما: مینه سوتا را بدست آورده مخلوط علائم در توتون و تنباکو

اما لحظه ای مثبت بود خو کمتر از مثبت گزارش کارت فقط دو و نیم هفته قبل از آن به نام “دولت از کنترل دخانیات.” مینه سوتا دریافت دو را دو F و B از آمریکا همکاری انجمن ریه در هشتمین گزارش از جمله. نه همه اما هر مادر یا پدر با توجه به علائم مانند کسانی که به خانه آورده توسط کاربر خواهد بدون شک پاسخ بسیاری به عنوان Taylour Blakeman an American Lung Association سلامت متخصص را به توتون و تنباکو-کنترل نمرات.

“وجود دارد بیشتر به انجام” Blakeman گفت: در مصاحبه با اخبار تریبون هیئت تحریریه. “ما فقط نباید متوقف شود و می گویند” این خوب است این فوق العاده است که در آن ما هستند.’ ما باید, ما نیاز به رفتن و پیشرفت بیشتر.”

برای اولین بار یک را از آن چه پدر و مادر خوب تمرکز ،

یکی بود که برای “قدرت Smokefree محل کار،” سیگار کشیدن در برابر قانون از جمله e-سیگار تقریبا در همه جا می رفتن در مینه سوتا در مکان هایی مانند دولت و خصوصی worksites مدارس و مراقبت از امکانات رستوران ها, میله, فروشگاه, پارک, بولینگ alleys امکانات پزشکی و تفریحی و امکانات فرهنگی است. همچنین مجازات های در حال اجرا در اینجا و هیچ محلی opt-outs مجاز است.

دیگر ما بود “پوشش و دسترسی به خدمات ترک دخانیات است.” پزشکی و سلامت کارکنان برنامه های در مینه سوتا پوشش داروها و تنباکو-توقف مشاوره آمریکا همکاری انجمن ریه گزارش شده است. نیز وجود دارد که فقط “برخی” موانع به کمک گرفتن; و دولت را قطع خط تلفن “Quitplan” آیا سرمایه گذاری به طور موثر برای کمک به کاربران تنباکو را متوقف کند. بیش از 570,000 مینه سوتا بزرگسالان باید سیگار کشیدن را متوقف پس از 2014. Minnesotans که دود از کاهش یافته است 14.4% به 13.8 درصد.

ب در مینه سوتا گزارش کارت برای “سطح دولت توتون و تنباکو مالیات است.” افزایش مالیات ها را در محصولات توتون و تنباکو کمتر مقرون به صرفه است که به تشویق ترک و یا شروع نمی شود. مینه سوتا هشتم-بالاترین سیگار مالیات در $3.04 در هر بسته. که در مقایسه با هر دولت ملی سیگار به طور متوسط مالیات از $1.81 در هر بسته. ویسکانسین در رتبه 14 و Dakotas رتبه 28 و 48 و همه با توجه به مبارزات انتخاباتی برای توتون و تنباکو-رایگان کودکان و نوجوانان.

در حال حاضر F که در آن “پیشرفت بیشتری” نیاز است.

یکی برای “بودجه دولت برای توتون و تنباکو برنامه های پیشگیری” که ممکن است به نظر می رسد تعجب آور با توجه به مشخصات بالا و فعال ClearWay, QuitPlan این انجمن قلب آمریکا و دیگران دفاع در برابر سیگار و نیکوتین بوده است. از 17 میلیون دلار به علاوه در دولت فدرال و بودجه صرف شده در مینه سوتا در سال جاری ممکن است به نظر می رسد کافی اما نه وقتی که در مقایسه با 53 میلیون دلار-به همراه مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند. مینه سوتا است که تنها صرف یک سوم از آنچه در آن باید با توجه به این گزارش.

دیگر F بود چون مینه سوتا نشده است افزایش سن قانونی برای خرید محصولات توتون و تنباکو از 18 تا 21. در حالی که برخی از 60 شهرستانها و استان ها از جمله دلوت و هرمانتاوون گذشت به اصطلاح توتون و تنباکو 21 قوانین در مینه سوتا, اقدام قوه مقننه کوتاه کاهش یافته است. که حتی اگر افزایش سیگار کشیدن سن وعده کاهش 25 درصدی جوان Minnesotans گرفتن عادت و دانش است که اگر استفاده از توتون و تنباکو شروع نمی کند قبل از آن 21 به احتمال زیاد نمی شود و در همه.

آمریکا همکاری انجمن ریه و می توانید دیگران را تشویق شود که تنباکو 21 بودجه به صورت ثابت دخانیات-پیشگیری تلاش و طعم توتون و تنباکو در مینه سوتا مقننه را در دفتر ثبت دعاوی حقوقی این جلسه.

“وجود دارد یک گلوله نقره ای وقتی که می آید برای جلوگیری از جوانان استفاده از توتون و تنباکو اما همه این قطعات هنگامی که آنها را با هم می توانید ایجاد یک شبکه که جلب بسیاری از بچه ها و آنها را نگه می دارد امن” آدم Kintof از ClearWay گفت: به اعضای هیئت تحریریه. “هستند بسیاری از قانونی قهرمانان که chomping در بیت به انجام کار در این منطقه است.”

بیشتر کار این است که به وضوح مورد نیاز اگر مینه سوتا است که به بهبود نمرات برای 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>