دیدگاه ما: قانونگذاران باید روز یک اولویت برای مقابله با

در حالی که مطابق لایحه باقی مانده است یک اولویت بالا در هنگام انتخاب نمایندگان مجلس از سراسر کشور و بازگشت به سنت پل امروز آبگیری از مسائل دیگر این است که رقابت برای جلب توجه بیش از حد بسیاری از آنها مهم و مبرم است.

و حداقل دو موضوع تقاضای اقدام فوری: رای دهندگان حریم خصوصی و انسولین است.

در کمتر از سه هفته در سوپر سهشنبه, مارس 3 — Minnesotans خواهد رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری سال های اولیه دولت برای اولین بار در دهه. است که اگر آنها را انتخاب کنید به انتخاب کردن به جای دلیل خوبی وجود دارد در حال حاضر برای انجام درست آن. برای به دست آوردن یک رای گیری رای دهندگان نیاز به اعلام حزب خود وابستگی و زمانی که آنها نام خود را در لیست از هر حزب شرکت کنندگان است. این لیست خواهد شد و سپس رفتن به احزاب است. شانس از لیست رای دهندگان که به بیرون درز شده ، یا از کسی overhearing رای دهندگان حزب اعلامیه داخل خود رای گیری ، به اندازه کافی خوب است که می تواند رای دهندگان در حال حاضر اعلام آنها نمی بخشی. مقدار زیادی از رای دهندگان شغل و یا شرایط دیگر تقاضا سیاسی حفظ حریم خصوصی. در نظر روحانیت روزنامه نگاران و دیگران.

قوه مقننه می تواند اطمینان از رای گیری-محل حریم خصوصی در اولیه و تشویق بیشتر Minnesotans به شرکت. چند پادمان هستند که تن به تن از جمله حزب-وابستگی داده ها رفتن فقط به حزب ملی نمایندگان داده ها تنها استفاده می شود برای تضمین اولیه با اعتبار و لیست اسامی بودن نگه داشته و خصوصی تحت مینه سوتا داده شیوه عمل می کنند. پیشنهاد دیگری که اجازه می دهد رای دهندگان به انتخاب کردن از خود و وابستگی حزبی در حال ضبط. قانونگذاران می توانید تصمیم بگیرید که چه مراحل مناسب ترین هستند در جلسه افتتاحیه روز — یا, بهتر است, امروز در یک روز. جمهوری خواهان و DFLers با هم کار می کنند, شناخت که هیچ رای دهندگان باید به انتخاب بین بخشش حریم خصوصی و یا نشستن این یکی.

قانونگذاران همچنین می توانید بلافاصله آدرس دیگری غیر ممکن است انتخاب شده توسط بیش از حد بسیاری از Minnesotans: برای پرداخت خود را نجات بخش دارو یا انسولین خود را با استفاده از منابع محدود برای سایر ضروریات مانند اجاره و یا مواد غذایی. این داستان دلخراش در سال گذشته از الک اسمیت — 26 ساله دیابتی از مینیاپولیس که از دست رفته سلامت خود را بیمه نمی تواند به استطاعت به انسولین و پس از آن از دست داده و زندگی خود را در تلاش برای جیره آنچه که او بود — آورده لزوم توجه به مفهوم غم انگیز و مشکل است. اما حتی Minnesotans در حال مرگ بود به اندازه کافی برای الهام بخشیدن فوری تمایل در میان DFL و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره با هم کار کنند را به انسولین بیشتر مقرون به صرفه است. سازش لایحه باید تصویب شده است در اواخر آخرین جلسه. و یا در یک جلسه ویژه در آخرین. کشید, قانون باقی مانده است به فوریت مورد نیاز است.

مانند رای دهندگان حریم خصوصی مقرون به صرفه انسولین نمی تواند اجازه داده می شود برای گم شدن در لحظه باز 2020 قانونگذاری — حتی با 1.3 میلیارد دلار مازاد, مالیات, سلاح گرم, محدودیت, کودک, مراقبت, مسکن, voter ID مدرسه انتخاب بیمار و زمان امن و بیشتر از همه فریاد برای جلب توجه و بحث است.

و جیغ بلندترین خواهد بود که مطابق لایحه. رژیم صهیونیستی. تیم Walz پیشنهاد کرده است که حدود 2 میلیارد دلار از پروژه های. نزدیک به خانه, Duluth, شهردار امیلی لارسون گفت: شهرستان که به دنبال $13.5 میلیون به ساحل تا ما خط ساحلی از جمله دیوار یا سد دریایی تعمیرات و غنی سازی ما طوفان-ضرب و شتم Lakewalk و برایتون ساحل. شهر دیگر پیوند اولویت شامل انبار, دریاچه سوپریور, باغ وحش, بندر شمال چراغ اکسپرس و مینه سوتا را در تلویزیون و فیلم میباشد.

آن مقدار زیادی از دلایل به صورت یک جلسه در یک حتی شماره سال. و مقدار زیادی از کار جلوتر — شروع با اولویت های فوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر