دیدگاه ما: غیر قانونی آزادسازی? مدفوع سگ? آیا بهتر Duluth!

این دلوت شورای شهر امروز است که در واقع با توجه به فوق العاده و فوق العاده غمگین — عمل: بسته کردن کل شهر و خیابان به دلیل آن تبدیل شده است تا با آشغال دور انداخته تخت فاسد تشک حتی یک توالت و زباله های دیگر. این شهرستان پرداخت می شود به تازگی به آن را حذف اما در حال حاضر بیشتر آشغال ریخته شده است همراه 108th خیابان غرب در گری-جدید, Duluth, به عنوان, اخبار تریبیون روز جمعه گزارش داد. بنابراین نمایندگان جانت کندی و درک Medved هستند پیشنهاد مسدود کردن یک کشش از خیابان حداقل به طور موقت.

“این در جریان بوده است برای بسیاری از سال های بسیاری از” Medved گفت: اخبار تریبون خبرنگار — است و هزینه این شهر هزاران نفر برای تکرار پاکسازی. چه بد است آن را بدست? در سال گذشته Medved گفت: RV رها شده بود در امتداد جاده و تنظیم شعله ور.

“در ذهن من که ساکن گری و شنیدن نگرانی های محله سهامداران بانک مرکزی با این” گفت: Medved.

همه ما باید به تغذیه ، شاید ارزان دنباله گیری می تواند کمک nab عاملان. اعطا چند سطل زباله-خلاص شدن از شر ممکن است این معنی به درستی دور از اقلام خود را, اما کمک مطمئنا می تواند یافت می شود اگر آنها را بپرسید. اکثریت قریب به اتفاق گری زباله پمپاژ ، با این حال — و کسانی که به طور غیر قانونی تخلیه کردن افق پارک وی و در جای دیگر آنها شکل آنها نمی گرفتار — در حال ساخت آگاهانه و اسفناک تصمیم به شکستن قانون ترک همه ما به تمیز کردن پس از آنها را با استفاده از دلار های مالیاتی ما که واقعا مورد نیاز هستند و برای مسائل مهم تر است.

این همان نوع از تاسف و خودخواهانه تصمیم گیری بیش از حد بسیاری از Duluthians را در مورد پارو عمومی در پیاده رو در مقابل خواص خود را. سالمندان کودکان و دیگران را مجبور به راه رفتن در خیابان که در آن آن است که امن نیست. بله برخی از شخم-تحت فشار قرار دادند برف نمی تواند کلوخ است و این شهر مسئولیت. اما بیش از حد بسیاری از صاحبان ملک به سادگی نادیده گرفتن مسئولیت های خود را.

فقط بیش از حد بسیاری از صاحبان سگ نمی مراقبت از تمیز کردن پس از حیوانات خانگی خود را. این ذوب عقب نشینی برف آشکار است به شدت از این مشکل است. کنار جاده ها و پارک ها و دیگر فضاهای عمومی در حال بسته بندی شده با مدفوع شمع.

“کسی که اظهار داشت که ما واقعا باید تماس چستر کاسه ‘چستر کاسه توالت” از آنجا که آن را پر از مدفوع و” جودی Libey که پیاده روی سگ خود را در هارتلی پارک که شمارش 62 شمع دوو در 20 دقیقه قدم زدن وجود دارد در ماه فوریه و کسی که در زمان به رسانه های اجتماعی برای جلب توجه به مشکل سگ-داشتن derelicts گفت: در اخبار تریبون داستان هفته گذشته است.

نادیده گرفته مدفوع سگ بدست به چنین مشکلی در دولوت که این شهرستان در سال گذشته راه اندازی یک سرویس کمپین یادآوری صاحبان “وجود ندارد مدفوع پری.”

وجود ندارد یک پیاده رو-پارو پری یا. یا بستر-تمیز-لباس پری. بلکه آن را در همه ما مسئول خودمان و رفتار ما و به احترام همسایگان ما و شهر ما همه به اشتراک بگذارید. آن را بر ما به انجام درست آن فوق العاده غمگین اقدامات نمی باید در نظر گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>