اما آیا نور روز صرفه جویی در زمان تا کنون واقعا در انرژی ذخیره شده هزینه های قابل بحث است در بهترین حالت. حتی مطالعات گفت: بله نشان می دهد پس انداز شده اند حداقل است. و در حال حاضر بسیار واقعی نگرانی های ایمنی و بهداشت هستند که به messing اطراف با الگوهای خواب ما دو بار در سال.

بنابراین اجازه دهید انجام دور با آن. بیایید پایان نور روز صرفه جویی در زمان جنون در مینه سوتا یک بار و برای همه است.

با ما ساعت آماده به بهار پیش رو یک بار دیگر شنبه شب (از لحاظ فنی صبح زود یکشنبه) قوانین پیشرفت در سنت پل به انجام این کار که فقط به نگه داشتن مینه سوتا به طور دائم در پیشرفته زمان استاندارد به جای تندرست به جلو و عقب در بهار و پاییز.

در حالی که طرح های مشابه در گذشته شکست خورده اند, این یکی به نظر می رسد آماده برای عبور. این: طرح حمایت هر دو حزب به عنوان بسیار نادر به عنوان هر کسی که در واقع به دنبال به جلو به بدون هیچ زحمتی از تغییر ساعت. وجود دارد همراه صورت حساب در هر دو Republcian-اکثریت سنا و DFL-اکثریت ، رهبران در هر دو اتاق بنا به گزارش ها در حال باز به تغییر. و این لایحه در مجلس سنا در هفته گذشته پیشرفته در یک صدا رای توسط اعضای آن کمیته در دولت های محلی.

“من فکر می کنم سلامت و مسائل ایمنی است که با این یک ساعت تغییرات در پاییز به نظر می رسد که به ناراحتی مردم بیشتر از هر چیزی” سناتور. مریم Kiffmeyer R-دریاچه بزرگ گفت: در یک فروم, اخبار, خدمات, داستان, در هفته گذشته پس از آوردن لایحه خود را.

یکی سلامت مطالعه توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا استاد بازنشسته استنلی Coren یک متخصص خواب یافت و از 5 درصد به 7 درصد افزایش در ترافیک و محل کار تصادف مرگ و میر در طول سه روز بهار زیر نور روز صرفه جویی در زمان, هنگامی که یک ساعت خواب را از دست داده است. او نوشت: در سال 2014 است که خواب آلودگی و صبح زود و در تاریکی به سرزنش. او همچنین مشخص شد که اگر چه مردم به دست آوردن یک ساعت در سقوط آنها استفاده نمی کنید آن را برای خواب. و نه خواب کافی نه تنها باعث می شود ما بد خلق این به ضرر ما آسایش روحی و روانی باعث کاهش توانایی سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت های باکتریایی و ویروسی (که به نظر می رسد نوع مهم در حال حاضر آن را نمی کند?), و باعث می شود آن را دشوار برای ما به حفظ توده بدن سالم.

“ما در یک جامعه است که مزمن خواب محروم,” Coren نوشت: در دانشگاه خود وب سایت. “بسیار چیزهای بد اتفاق می افتد زمانی که محرومیت از خواب مزمن یک موضوع است.”

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه استنفورد و انجمن روانشناسی آمریکا تمام رسیده مشابه نتیجه گیری در هنگام مطالعه اثرات بهار-ساعت به جلو تغییرات در ترافیک و حوادث محل کار.

علاوه بر این “از دست دادن یک ساعت از بعد از ظهر روز بعد از تنظیم ساعت به زمان استاندارد می تواند باعث بیماری های روانی از جمله اختلال دو قطبی و اختلال عاطفی فصلی (SAD) همچنین به عنوان شناخته شده افسردگی در زمستان,” آن دست و پنجه نرم نوشت: timeanddate.com یک سایت اختصاص داده شده به زمان و محدوده های زمانی. “یک کرون مطالعه یافت و 11 درصد افزایش در موارد افسردگی پس از زمان فصلی تغییر دهید. … استرالیا مطالعه نشان داد که نر نرخ خودکشی افزایش روز پس از بهار و پاییز (نور روز صرفه جویی در زمان) تغییر است.”

تعجبی ندارد مینه سوتا است که در میان بیش از 30 متحده که در حال حاضر با توجه به قانون به دنبال آریزونا و هاوایی در انجام دور با نور روز صرفه جویی در زمان. این زمان به نظر می رسد مناسب برای در نظر گرفتن در سطح فدرال.

تغییر ساعت به بهتر استفاده از نور روز ممکن است چیزی ساخته شده است که حس خوبی در بنجامین فرانکلین روز و یا در طول جنگ های جهانی — اما نه بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر