دیدگاه ما: Duluth خط پایین به دنبال کاملا تیره و تار

تا زمانی که ما نبودند. تا زمانی که اقتصاد تعطیل سعی کنید برای جلوگیری و یا حداقل کاهش سرعت گسترش مرگبار coronavirus. پایین سقوط کرد و همه جا پس از یک بیماری همه گیر اعلام شد. و دلوت تالار شهر در امان نیست.

شهردار و اعضای دولت انتظار می رود به ارائه مالی به روز رسانی به شهر نمایندگان امروز. نمی توان آن را زیبا. می گویند که این اعداد در حال تیره و تار خواهد بود گفت: کری یک نقطه از خون در مدل لباس. شهر ما بودجه جاری واقعیت و پیش بینی ها کاملا تکان دهنده است. ترسناک و حتی.

“این (شهر) بودجه است که حس می کند دیگر” شهردار اظهار داشت: در مورد سال 2020 هزینه های طرح تصویب شده توسط نمایندگان فقط پنج ماه پیش است که در حال حاضر ممکن است به عنوان به خوبی می شود در پرتاب یک شومینه.

کسانی که مالیات بر فروش رسید: آنها کاهش یافت 26 درصد در ماه فوریه سال به سال. برای همه 2020, آنها در حال حاضر انتظار می رود به پایین 50 درصد لارسون و رئیس اداری افسر نوح Schuchman گزارش شده است. خود را تیره و تار برآورد رسیده بود پس از مشاوره با کارشناسان اقتصادی از دولت است. به این معنی 7 میلیون دلار به جای 14 میلیون دلار برای این شهر به طور کلی صندوق گلدان استفاده می شود به پرداخت برای همه چیز از پلیس و حفاظت از آتش برای برنامه ریزی اقتصادی و توسعه فن آوری و بیشتر.

“که یک سوراخ بزرگ” شهردار انجام نگرفته است.

مالیات فروش نیز شده بود انتظار می رود برای تولید حدود 7.5 میلیون دلار برای دلوت را بهبود صندوق. تنها در حدود 4 میلیون دلار انتظار می رود در حال حاضر.

“ما هنوز متعهد به گرفتن 16 مایل از جاده کار انجام شده در این سال هر چند از آنجا که ما شروع به جمع آوری است که مالیات بر فروش در Oct. 1 سال گذشته و ما اختصاص داده شده درآمد در صندوق به طور کلی است که به خیابان صندوق” لارسون گفت. “ما هنوز هم فراموش خیابان تعمیر. … اما آن را نمی خواهد آنچه در آن می تواند شده اند.”

گردشگری مجموعه های مالیاتی و انتظار می رود به رها کردن بیش از حد به اندازه نیمی از این سال از 12 میلیون دلار به $6 میلیون و 9 میلیون دلار است.

نزدیک به یک چهارم از شهرستان مبلغ 92 میلیون دلار بودجه صندوق به طور کلی از پرداخت مالیات بر دارایی. St. Louis County است به اطلاع این شهرستان انتظار می رود حدود 18 میلیون به جای بودجه $22 میلیون زیرا بسیاری از ساکنان در حال از دست دادن شغل خود و به سادگی نمی تواند پرداخت. این شهرستان دارای پردازش 18,000 نرخ بیکاری پس از 15 مارس در مقایسه با 800 در طول مدت زمان مشابه در سال گذشته لارسون و Schuchman گفت.

تشدید بسیاری از ضرر و زیان درآمد — و این فقط یک چند پیش بینی نشده و unbudgeted coronavirus-هزینه های مربوط انتظار می رود به کوه و تنها برخی از آنها خواهد پرداخت توسط دولت فدرال. کسانی که هزینه های پیش بینی شده شامل $3.8 میلیون برای کارگران comp 3.5 میلیون دلار برای پوشش اورژانس برگ های بیمار و 100.000 دلار برای تجهیزات حفاظت شخصی و تکنولوژی تا کارکنان از خانه کار می کنند.

که منجر به برخی از تصمیم گیری های دشوار — بیشتر به آمده است متاسفانه. چند هفته پیش این شهر گذاشته حدود 45 فصلی و موقت کارکنان. هفته گذشته یکی دیگر از 49 بودند اجازه رفتن. علاوه بر 18 به 20 شهرستان مشاغل برگزار می شود باز تحت استخدام یخ. به طوری که نزدیک به 120 موقعیت از یک نیروی کار حدود 860 کامل-تایمر نهفته COVID-19. علاوه بر این Lester پارک گلف باز نمی شود و در این سال در میان دیگر حرکت می کند به کاهش هزینه ها.

“ما اخراج آنقدر سخت است. آن اختصاص داده شده خدمتگزاران مردم آن را واقعا دشوار است برای به ذخیره کردن آنها را و من می خواهم به فقط مطمئن شوید که من با اذعان به تاثیر بر آنها و خانواده های آنها” Schuchman گفت. “وجود دارد هیچ راهکار برای این. ما نمی توانیم نگاه به تجربه قبلی با یک بیماری همه گیر. حتی اگر ما تا به حال افرادی که تا به حال شده است در اطراف در طول بیماری همه گیر آنفلوآنزا (در سال 1918) از جهان تغییر کرده است به طوری که آن را نه می تواند قابل اجرا باشد.”

خط پایین مالی? مدل صحنه از “کری” به ذهن می آید دوباره. واضح است که این شهر هزینه های طرح خواهد شد و نیاز به تجدید نظر و به روز رسانی. اما این نمی تواند اتفاق می افتد است.

“ما نمی دانیم که این چرخ و فلک در حال رفتن به توقف” گفت: Schuchman. “ما واقعا سخت تلاش برای تعادل و اقداماتی که حفاظت از بودجه شهرستان را در حالی که همچنین نمی خواهید بیش از حد و تأثیر چیزهایی که ما لازم نیست — تا زمانی که ما انجام می دهیم.”

“همه چیز را که ما تا کنون انجام داده اند بوده است و با ملاحظه نظر” اضافه شده لارسون. “آنها نبوده است تصمیمات ما عاشق به, اما آنها هستند که ما را انتخاب کرده اند به این دلیل که ما این باور وجود دارد یک مسیر از COVID-19.”

حتی اگر آن را نمی شود بسیار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>