دیدگاه ما: پاسخ تقاضا در آخرین Simonson استخدام

“این یک چالش بدون توجه به جایی که من کار” خارج از قوه مقننه به DFLer گفت: در مصاحبه با اخبار تریبون هیئت تحریریه. این بود که پس از او استخدام شده بود به عنوان مدیر عامل دریاچه سوپریور, باغ وحش, در حالی که بودجه دولت و باغ وحش-امور مرتبط به طور منظم بودند ملاحظات قوه مقننه است.

“من واقعا سخت را به مطمئن شوید که ما لازم نیست که تضاد منافع” او گفت:.

اما فقط چهار ماه بعد, تازه, پیشنهادات یک درگیری از Simonson خود را با استفاده از انتخاب موقعیت به عنوان “اهرم” برای یک کار جدید با یک سنگین شش رقم حقوق و دستمزد پدید آمده اند — و تقاضا به طور کامل مورد بررسی قرار. مالیات دهندگان و Simonson را تشکیل سزاوار شفافیت کامل.

در تاریخ 1 آوریل Simonson آغاز شده به عنوان مدیر اجرایی آموزش مداوم و آموزش سفارشی بخش در دریاچه سوپریور ، او در سمت چپ باغ وحش که دستخوش عظیم کارکنان کاهش به عنوان یک نتیجه از coronavirus اقتصادی shutdown. ظاهرا کالج احساس نمی همان اثر است.

Simonson یکی از هفت نامزد ریاست جمهوری در مصاحبه برای موقعیت و اخبار تریبون تحقیقات نشان داده است که در طول همان پنج روز به عنوان مصاحبه Simonson به طور رسمی معرفی شد و منجر نویسنده از یک لایحه به دنبال نزدیک به 1 میلیون دلار در دولت بودجه خود را به زودی به کارفرمای جدید.

“تا چه حد است و این شاید بجای?” رئيس جمهور سابق از دولت شفافیت گروه علت شایع, مینه سوتا, David Schultz, خواسته در مصاحبه با اخبار تریبون خبرنگار.

“در اینجا یک مرد که می گویند” من شما این پیوند لایحه در حال حاضر شما به من استخدام برای یک کار.’ که یک امکان” شولتز نیز در دانشگاه مینه سوتا و ال روزاریو استاد دانشگاه در ادامه گفت: در مارس 12 داستان است. “تا چه حدی او باید برخی از اهرم ، در اینجا یک گروه که به پول نیاز دارد و او می تواند با استفاده از قدرت قانونی خود را به نوعی از فشار آنها است.”

Simonson و دریاچه سوپریور, کالج هر دو انکار هر گونه تخلف به رغم زمان مصاحبه و Simonson قانون.

“قانونگذاران خواهد شد (recuse خود) اگر وجود دارد هر گونه درک از یک درگیری” Simonson گفت: در داستان است. “این یکی از آن چیزهایی که شما رو به مراقب باشید در مورد. بسیاری از قانون گذاران مشاغل دیگر و این چیزی است که برای همیشه در پشت ذهن خود را.

Simonson نمی پاسخ به یک دعوت نامه از نیوز تریبیون صفحه نظر دوشنبه به ارائه اضافی دهید.

بله به عنوان Simonson پیشنهاد و اخبار تریبیون گزارش داد قانونگذاران که پزشکان مدافع برای مراقبت های بهداشتی قوانین و نمایندگان و سناتورها که به معلمان فشار برای آموزش و پرورش اقدامات ، اما در این مثال ها بسیار برای Simonson برای به دست آوردن شخصا چرا نمی Simonson خوب را در خود تعهدات به “مراقب باشید” و “مطمئن شوید که ما لازم نیست که تضاد منافع” — و یا حتی آن “ادراک”? آن را تا شش روز پس از Simonson شروع کار جدید خود را که همکار DFL بهداشت ، دیوید Tomassoni از Chisholm گرفت و به عنوان رئیس نویسنده Simonson پیوند اندازه گیری به دنبال $985,000 برای پیش کار طراحی به حرکت تولید برنامه های خارج از مرکز شهر دولوت به کالج پردیس اصلی در تثلیث جاده ها است.

این “تعریف کلاسیک” از تضاد منافع به عنوان شولتز به نام آن مشکل است به اندازه کافی. حتی بیشتر نگران کننده است این است که تنها چند ماه قبل از Simonson فرود خود مدیر عامل در دریاچه سوپریور وحش در سال 2017 او به طور مشابه, معرفی قانون برای $1.9 میلیون دلار در اوراق قرضه برای باغ وحش.

همچنین مشکل: خود DFL همکاران نمی گفت بو. آنها نمی مطرح هر گونه سوال یا نگرانی در همه.

ترکیبات خود را باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>