دیدگاه ما: کنگره شکست تلاش آمریکایی ها

بنابراین دیوانه کننده از دیدن آن در سی این هفته رحم حکومت در عمل است که sleazy مشاوره از سابق کاخ سفید رئیس ستاد رام امانوئل به هرگز اجازه یک بحران به هدر به جای استفاده از آن به عنوان پوشش به لغزش از طریق سیاسی گوشت خوک برای منافع خاص.

در حالی که اکثر آمریکایی ها بودند hunkering کردن کار از خانه تا آنجا که ما می تواند به خطر انداختن و ما صندوق های بازنشستگی, سهام سرمایه گذاری, کسب و کار, و بیشتر از همه مخزن کنگره قرار بود کنار هم قرار دادن تریلیون در امداد به ما کمک کند. به جای دموکرات تحت فشار قرار دادند آنچه که ایالات متحده آمریکا امروز مقاله نویس به نام “محرک برای لیبرال کریسمس در مه” و خواهان حمایت از آنچه کسب و کار خودی گفته بود “رویایی برای شرکت های بزرگ و یک کابوس برای مبارزه آمریکایی ها است.”

در پایان با وجود وجود دارد که هیچ زمانی برای از دست دادن, تسکین بسته بود با تاخیر برگزار شد تا با سیاست و تعصب و آمریکایی و محلی ما اقتصاد شدند teetering در جهت خراب کردن.

به عبارت دیگر در حالی که بسیاری از ما هر روز آمریکایی ها مصرف شد اقدامات لازم به سرعت گسترش بیماری و coronavirus نمایندگان منتخب ما در پایتخت کشور شدند و قرار دادن منافع حزب ، آنها قادر به افزایش بالاتر و حتی در یک اقدام بی سابقه لحظه.

آمریکایی ها مورد نیاز بهتر است. ما سزاوار اقدام فوری و کمک نه سیاسی پس از موضع گیری و ماهیگیری حزبی برای پیروزی. در عوض ما تفرقه بود که پس از آن مورد استفاده برای سوخت های اجتماعی-رسانه های دروغ.

متاسفانه ما فقط به آنچه که رام امانوئل تحت فشار قرار دادند برای — حتی در مواجهه با شرایط اضطراری و بحران بهداشت دوست دارد که هیچ یک از ما تا کنون دیده اند در طول عمر ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>