OTT مشاهده دو برابر شده پس از COVID مستند: TVision


Co-مشاهده نشان می دهد افزایش بزرگ

با مردم در خانه قرنطینه در طول COVID-19 روزهای هفته تلویزیون الگوهای بدل به دنبال بیشتر شبیه به یک هفت روز آخر هفته با توجه به تحقیقات از TVision.

“پس از بیش از یک ماه از اجتماعی فاصله و مستندات ما شاهد تغییرات چشمگیر در تلویزیون مشاهده رفتارهای. در تمام تلویزیون از جمله خطی و جریان ما می بینیم که هر روز به نظر می رسد بیشتر شبیه جمعه با قابل ملاحظه ای بیشتر مشاهده تلویزیون اتفاق می افتد در طول روز ساعت” گفت: Luke McGuinness, رئيس جمهور از TVision

TVision در مقایسه با قبل از COVID-19 مشاهده از Feb. 2 مارس 13 با مشاهده طول بیماری همه گیر از 14 مارس تا آوریل 13.

مرتبط با: کودکان و نوجوانان ثبت نام بزرگترین دستاوردهای در قرنطینه مشاهده: Nielsen

در حالی که تلویزیون مشاهده است با یک مقدار سالم بیش از حد بالا مشاهده است قابل ملاحظه و OTT co-مشاهده شده مشخصی, TVision یافت.

زمان صرف مشاهده OTT محتوای دو برابر در شب هفته سه و چهار قفل کردن و وجود دارد 65 درصد افزایش در OTT co-مشاهده در طول روز.

“در سراسر این صنعت ارائه دهندگان OTT افزایش گزارش کرده اند در اشتراک و این افزایش مربوط به همان اندازه به عنوان یک 2x, افزایش زمان صرف مشاهده OTT محتوا در خانه در طول مستند” McGuiness گفت. “ما همچنین مردم به طور فزاینده ای به تماشای OTT هم با نمایشی دو سوم افزایش OTT co-مشاهده در طول روز ساعت.”

بالا برنامه ریزی خطی برای روز viewability پس از مستند آغاز شد عمر را mommy’s Little Princess, Syfy را دوئل, MTV را کارآموزی, Coyote Ugly در E! و این Blindside در واحد زمان.

“تبلیغ که در حال تلاش برای بهینه سازی آگهی خود را صرف در حال حاضر می تواند شناسایی بسیار قابل مشاهده در بعد زمان برنامه نویسی با بزرگتر از نرمال مخاطبان است. این افزایش تاثیر آگهی دلار آنها صرف” McGuinness گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>