سایر مشخصات: انتقام از باتلاق موجودات

در یک احتمال warmup برای آمدن او را عفو راجر سنگ جمهور که زوزه در مورد نظم و قانون در حالی که وقیحانه از موازین هر دو فقط محو دور سابق پلیس نیویورک وزارت امور برنی Kerik فدرال فساد اعتقاد و آزاد سابق فرماندار ایلینویز و epically غیر اخلاقی مشهور “شاگرد” بازیگران عضو راد Blagojevich از فدرال قفل.

به یاد بیاورید برنی Kerik و همزبانی او پنهان 250.000 دلار ارزش از بازسازی به یک برانکس آپارتمان استعداد او توسط یک شهرستان-کسب و کار-جستجوی شرکت با اتهام اراذل و اوباش خبر داد. او به دروغ مقامات فدرال در طول پروسه بررسی برای بالا امنیت شغلی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. پس از گذراندن سه سال Kerik طولانی پس از ترک زندان; تهمت را عفو می دهد او را یک روز اضافی از آزادی است. اما اگر عفو بی قید و شرط آن دستمال مرطوب دور $103,322.05 از $187,931 جبران بدهی فدرال مالیات دهندگان.

در ضمن آن خشنود رئیس سابق رودی جولیانی میسازد و زمینه را برای رئیس جمهور تهمت به توانایی ادعای او مخالف با انگیزه های سیاسی مجازات مهم نیست که صدمه دیده می شود — اگر و هنگامی که او وثیقه کردن سنگ پل Manafort و دیگران.

که ما به ارمغان می آورد به تخفیف Blagojevich این حکم در سمت جنوب از 14 سال حبس برای استفاده از قدرت خود را به انتخاب باراک اوباما جایگزینی برای آمریکا به قوی بازو کمپین پول نقد. و تلاش برای به دست آوردن سر از بیمارستان کودکان به تحویل $25,000 در مبارزات انتخاباتی سهم در بورس برای یک پیاده روی در دولت مراقبت های بهداشتی بازپرداخت. و خودداری از تصویب قانون برای کمک به horseracing صنعت تا زمانی که صاحب یک مسیر مسابقه می تواند تسویه حساب تا 10 ، 000 دلار کمک مالی.

ما grant: 14 سال است که مقدار زیادی از زمان در فدرال قفل. اما Blagojevich جنایات را تأیید بسیار بدتر از آنچه رای دهندگان فکر می کنم سیاستمداران قادر به.

تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد.

— نیویورک دیلی نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet