اوریندا رای دهندگان برای تصمیم گیری در 1% مالیات بر فروش به نشانی آتش سوزی خطر

اوریندا — با استناد به این شهر فوری آتش سوزی خطرات اوریندا شورای شهر به اتفاق آرا تصمیم گرفت سه شنبه شب برای قرار دادن 1% مالیات بر فروش اندازه گیری در انتخابات ماه نوامبر.

مالیات بر فروش خواهد بود که برای 20 سال خواهد افزایش 2.4 میلیون دلار در سال و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق عمومی جاده ها و طوفان های زهکشی و نگهداری و تعمیرات.

این شورا رای 5-0 برای قرار دادن این پیشنهاد در Nov. 3 رای گیری. رای گیری اندازه گیری نیاز به یک اکثریت ساده به تصویب.

آن را فسخ این شهر موجود نیم درصد مالیات بر فروش به پایان می رسد در ماه آوریل 2023. نیم درصد مالیات بر فروش در حال حاضر افزایش حدود 1.2 میلیون دلار در سال است.

“من فکر می کنم ما باید مانند یک نیاز مبرم برای پیشگیری از آتش سوزی و سوخت کاهش که در حال حاضر زمان برای ادامه آن” عضو شورای دنیس پری گفت. “همچنین مالیات بر فروش را فراهم می کند حجم پول است که ما نیاز به رفتن به شدت در که در اوایل سال.

“در حالی که بار اقتصادی دشوار است من امیدوارم که شهروندان اوریندا را ببینید عقل از رفتن به جلو با این و رای” بله ” اگر آنها را انتخاب کنید.”

در پاییز گذشته در این شهرستان شروع به مطالعه امکان افزایش مالیات بر فروش و همچنین شناسایی آن با اولویت بالا در دراز مدت نیاز دارد — فراتر از دسترس موجود درآمد. به عنوان یک نتیجه از کارکنان شهرستان آمد تا با $12.5 میلیون دلار برای پنج سال اول. که 3.5 میلیون دلار را به سمت آتش سوزی و پیشگیری از فاجعه برنامه ریزی با باقی مانده $9 میلیون و رفتن به سمت بحرانی زهکشی پروژه های.

1 ٪ مالیات بر فروش را پوشش حدود 12 میلیون دلار از این مبلغ در پنج سال اول — با امکان نیاز برای شهرستان به قرض گرفتن از داخل بودجه خود را در ابتدا برای رسیدگی به نیازهای خود را.

با مشکل پیش بینی در این سال از آتش سوزی در سراسر کشور — و به طور خاص از تپه پردرخت شهرستانها مانند اوریندا — مقامات شهرستان و رئیس پلیس خواهید مطمئن پیشگیری از آتش سوزی یک اولویت است. رئیس دیوید کوک می خواهد به استخدام اضطراری برنامه ریزی/توسعه هماهنگ برای کمک به اوریندا طرح آماده سازی و پاسخ به یک آتش سوزی یا فاجعه بزرگ مانند سیل یا زلزله عظیم.

بعلاوه, استخدام شهرستان اوکلند شرکت مشاوره ای به اندازه بیش از 400 به احتمال زیاد اوریندا رای دهندگان در ماه های ژانویه و فوریه سال و آرای آنها را دوباره در تابستان امسال در مورد اینکه آیا آنها پشتیبانی از هر دو گسترش فروش در حال حاضر مالیات و 1% مالیات بر فروش. آنها نظرسنجی دوباره در طول تابستان به این دلیل که شهر می خواست برای دیدن اگر نظرات معطوف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و پناهگاه در محل سفارش.

نتایج اساسا همان. اکثریت به احتمال زیاد رای دهندگان گفتند که پشتیبانی از هر دو گسترش شهر در حال حاضر نیم درصد مالیات فروش و 1% مالیات بر فروش.

آنها همچنین خواسته شد در مورد نگرانی های اولیه در اوریندا — ایمنی و آتش و پیشگیری و همچنین حفظ و تثبیت جاده های عمومی و سیستم های زهکشی شد, اولویت های.

چند تعداد افرادی که به نام پنج شنبه شب کنترل از راه دور جلسه تقسیم شدند در حمایت از یک مالیات بر فروش با یک نفر در آن خواستار “عقب مالیاتی” که باعث نابرابر تاثیر و دیگران اصرار تاخیر.

“ایمنی و آتش بود بالاترین امتیاز مورد در رای گیری که انجام شد و من فکر می کنم این مهم است که جامعه ما تمرکز بر روی که به دلیل واضح است که ما باید بسیار بالا خطر آتش سوزی در اینجا” لیندا لاندو گفت.

چارلز Porges سوال شورا نیاز به عمل در حال حاضر با توجه به گسترده اقتصادی عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر.

“این زمان به 20 سال تعهدات و من پیشنهاد می کنم از آنجا که شما می توانید در این تاخیر تا 2022 شما واقعا باید به طور جدی در نظر بگیرید که” Porges گفت. “من نمی بینیم و مزیت انجام آن در حال حاضر — همه من می بینم این است که تعداد زیادی از معایب.”

در پاسخ به پری گفت: “من مخالف با برخی از افرادی که می گویند این زمان.” او گفت: این شهر نیاز به آتش نشانی خطرات باید بلافاصله خطاب.

شهردار Darlene هی گفت که او “حمایت” از پیشنهاد 1% مالیات بر فروش و اشاره کرد که یک “معامله بزرگ از کنترل و توازن در حال ساخته شده را به این رای گیری” از جمله ایجاد یک شهروندان کمیته نظارت و ممیزی سالانه.

“همه ما می دانیم که ما نیاز به در راه, سوخت, کاهش, پیشگیری از آتش سوزی و زیرساخت نیاز دارد” هی گفت.

اگر 1% مالیات بر فروش است که مورد تایید مالیاتی, مجموعه آغاز خواهد شد آوریل 1, 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر