اورگان مقامات نگرانی اقدامات توسط ماموران فدرال در پورتلند

توسط اندرو Selsky و جیلیان Flaccus | آسوشیتد پرس

پرتلند سنگ. — ماموران فدرال در سبز لباس استتار شده اند با توجه به بازداشت مردم در خیابان پورتلند به اموال فدرال که آنها فرستاده شد برای محافظت از آنچه آیتالله سیستانی روز جمعه گفت: “باید نگرانی هر کس در ایالات متحده است.”

“معمولا زمانی که ما مردم در بینام و ماشین به زور گرفتن کسی را در خیابان ما به این آدم ربایی گفت:” جن کارسون موقت مدیر اجرایی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از اورگان است. “اقدامات نظامی فدرال افسران در حال صاف کردن خلاف قانون اساسی است و نمی تواند بی پاسخ بماند.”

رژیم صهیونیستی. کیت براون گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مستقر در وزارت امنیت داخلی افسران به پورتلند است که به دنبال یک رویارویی در امید برنده شدن امتیاز سیاسی در جای دیگر.

دموکراتیک فرماندار روز پنج شنبه به نام عملیات “آشکار سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال است.” او سخنگوی چارلز بویل روز جمعه گفت که دستگیری افراد بدون علت احتمالی است “فوق العاده های مربوط و تخطی از آزادی های مدنی و حقوق اساسی.”

فدرال افسران متهم اند که حداقل 13 نفر با جرائم مربوط به اعتراضات تا کنون اورگان, پخش عمومی گزارش روز شنبه. برخی از آنها بازداشت شده توسط دولت فدرال دادگاه است که صحنه تظاهرات. اما دیگران بودند برداشت بلوک دور.

یک ویدئو نشان داد دو نفر در کلاه و سبز استتار با “پلیس” تکه گرفتن یک فرد در پیاده رو جوراب توری, جوراب آنها و مصرف آنها را به یک بینام خودرو.

“شما که هستید ؟” کسی که می پرسد این جفت ارز که پاسخ نمی دهند. حداقل در برخی از ماموران فدرال متعلق به وزارت امنیت داخلی.

“دولتهای خودکامه نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان را” دموکراتیک به گزارش ایسنا ، Jeff Merkley گفت: در یک صدای جیر جیر.

شورای آمریکایی-اسلامی روابط اورگان فصل در بیانیه ای گفت: “ما در حال حاضر شاهد افزایش تاکتیک با معترضان غیرقانونی بودن بازداشت شده توسط unknown فدرال اجرای قانون اشخاص.”

پنج شنبه شب فدرال و ماموران مستقر گاز اشک آور و شلیک های غیر کشنده از دور به جمعیت معترضین ساعت پس از سر از وزارت امنیت داخلی در بازدید از این شهر و به نام تظاهر کنندگان که در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس, “خشونت آنارشیست ها.”

چند صد نفر جمع شده بودند در نزدیکی دادگاه فدرال پنج شنبه شب. دیگر معترضان را به یک ایستگاه پلیس در بخش دیگری از شهرستان. پلیس به معترضان برای ترک این سایت پس از اعلام آنها شنیده ام برخی از شعار در مورد به آتش کشیدن ساختمان. معترضان پل Frazier روز جمعه گفت این شعار بود “خیلی بیشتر لفظی از بیانیه واقعی.”

پورتلند پلیس روز جمعه گفت آنها زخم دستگیری 20 نفر شبانه.

امنیت داخلی وزیر چاد Wolf روز پنجشنبه گفت که دولت و مقامات شهرستان به سرزنش برای پایان دادن به تظاهرات عصبی مقامات محلی است.

شهردار تد ویلر و دیگران گفته اند که آنها نمی درخواست کمک از اجرای قانون فدرال و خواسته اند آنها را به ترک.

امنیت داخلی اقدام معاون دبیر کن Cuccinelli گفت: صبح روز جمعه “فاکس و دوستان” که دولت فدرال مسئولیت برای محافظت از ساختمان ها مانند دادگاه.

“آنچه که ما دیده ایم در سراسر کشور است که در آن مسئول پلیس پیشرفته خشونت محو می شود,” Cuccinelli گفت. “و پورتلند و بعد فورا رفت واز است که یادداشت. و نه بسیاری از دیگر شهرستانها. و رئیس جمهور مصمم به انجام آنچه ما می توانیم در درون ما صلاحیت برای کمک به بازگرداندن صلح به این محاصره شهرها است.”

وزارت امنیت داخلی تا به حال هیچ اظهار نظر فوری زمانی که رسیده توسط آسوشیتد پرس روز جمعه.

تنش ها را تشدید کرد در دو هفته گذشته بویژه پس از یک افسر با سرویس مارشال آمریکا اخراج در یک تجمع اعتراضی در جولای 11, انتقادی مجروح شدن او.

این تظاهرات پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اغلب تفویض به درگیری های خشونت بار بین گروه های کوچکتر و پلیس. این ناآرامی ها موجب شده است تا اختلافات عمیق در یک شهر است که به خود می بالد در آن فعالیت و مترقی شهرت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>