نظر: نوشتن فصل بعد در وزارت امور خارجه محیط زیست تاریخچه

بپرسید هر کالیفرنیا چرا که آنها لذت بردن از زندگی در گلدن استیت و شما به احتمال زیاد به شنیدن در مورد محیط زیست از ما ارزشمند اقیانوس ها به سرزمین های عمومی است.

ما خوش شانس برای به اشتراک گذاشتن چنین شکوه و جلال با یک آرایه وسیعی از گونه های بومی از جمله گیاهان پرندگان مهاجر آبزی حیوانات و حیات وحش است. و تجربه ما در ماه های گذشته در مجموع ارتکاب به سرعت گسترش COVID-19 از طریق اجتماعی فاصله تنها تقویت شده چگونه طبیعت حیاتی است به کالیفرنیا راه زندگی است. آن را یکی از ما چند فرار که در آن ما می تواند به دور از تنش های جهانی همه گیر مسلط زندگی همه است.

در عین حال که ما حل و فصل به دهه جدید دانشمندان در حال صدایی زنگ که طبیعت با آن مواجه است چالش های بی سابقه ای. بدون عمل کالیفرنیا ما می دانیم و عشق را متوقف خواهد کرد وجود دارد.

در ژوئن 8, کالیفرنیا مجمع تصویب AB 3030 لایحه نوشتم برای قرار دادن کشور ما در خط مقدم جهانی حفاظت از محیط زیست. AB 3030 بخشی از رشد تلاش برای محافظت از 30 درصد از جهان زمین و اقیانوس ها تا سال 2030. اگر تصویب کالیفرنیا خواهد بود که برای اولین بار در ایالات متحده به ایالت عمل نوشتن فصل بعد در تاریخ افتخار از محیط زیست رهبری است.

من خوشحال برای دیدن این لایحه co-اسپانسر شده از طرف همکار من Assemblymembers ریچارد بلوم D-Santa Monica, Lorena گونزالس D-San Diego, Eloise گومز ریس D-گرند تراس و رابرت ریواس, D-Hollister عبور توسط یک حاشیه گسترده ای در حال حاضر آن را در دست دولت سنا.

سال گذشته سازمان ملل متحد با صدور یک گزارش خیره کننده است که نشان می دهد یک میلیون و حیوانات و گیاهان در حال حاضر با خطر انقراض است. حتی بدتر از این گزارش پیش بینی کرد بسیاری از این گونه ها می تواند مرگ خاموش در دهه — سریع ترین کاهش در تاریخ بشر است. کالیفرنیا علمی جامعه چنین هشدارهای جدی و در حال حاضر مستند سریع از دست دادن مناطق طبیعی و تنوع زیستی در اینجا در خانه. از سال 2001 تا سال 2017 به تنهایی کالیفرنیا از دست داده و بیش از یک میلیون هکتار از اراضی طبیعی. مطالعات بیشتر نشان می دهد حداقل 686 گونه های در معرض خطر انقراض و شگفت آور دو سوم از دولت گیاهان بومی هستند هوا به از دست دادن بسیاری از آنها در محدوده 100 سال آینده.

این است که چرا دانشمندان در سراسر کالیفرنیا و در سراسر جهان در حال التماس ما را به عمل و به همین دلیل ما در پاسخ با قانون ما است. خوشبختانه کالیفرنیا است که در حال حاضر یک رهبر در حفاظت از طبیعت با 22 درصد از دولت ما را زمین و 16 درصد از آبهای ساحلی محافظت و مدیریت خود را برای منابع طبیعی است. افزایش تعداد کسانی که به 30 درصد تا سال 2030 دست یافتنی است اما آن را به یک همه دست به دست در عرشه رویکرد است.

AB 3030 طول می کشد تا منتل با ایجاد یک ایالت سیاست برای محافظت و بازگرداندن حداقل 30 درصد از کالیفرنیا زمین آب شیرین و اقیانوس ها تا سال 2030. شناخت وجود دارد بیش از یک راه برای حفاظت از این لایحه طراحی شده برای تنظیم و دستیابی به یک هدف به جای تجویز حکم. این امر وظیفه دولت برای کار با آمریکا و دولت های محلی و جوامع بومی و مالکان خصوصی برای حفظ منابع طبیعی است.

چند دهه پیش در کالیفرنیا مستقر نقاط قوت خود را به تبدیل شدن به یک رهبر در انرژی های تجدید پذیر تنظیم اهداف بلند پروازانه برای کاهش گازهای گلخانه ای و قرار دادن چهارم یک اقتصاد گسترده تلاش برای پاسخگویی به آنها. ما 30×30 لایحه پشتیبانی از کسانی که تلاش ها در حالی که به طور همزمان در ساختمان آنها را به مقابله با طبیعت بحران ما در حال حاضر چهره و بازسازی اقتصاد ما. با بیش از 100 میلیون هکتار و تنها پنج میلیون نفر در حال حاضر در شهری یا برون شهری توسعه کالیفرنیا زمین به اندازه کافی برای محافظت از مناطق مهم ارائه عمومی با دسترسی به طبیعت و ساخت و حفظ یک اقتصاد قوی.

در سن COVID-19, ما همه بیش از حد آشنا با اهمیت حفظ اکوسیستم سالم — برای این سیاره و خودمان. بیایید مقابله با بحران سر عبور AB3030 و ساخت 30×30 یک واقعیت است.

خاکستر Kalra D-San Jose, نشان دهنده 27th منطقه در کالیفرنیا مجمع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر