نظر: چرا کالیفرنیا باید حمایت دلتا تونل پیشنهاد

اگر دولت ما می خواهد برای باقی می ماند از لحاظ اقتصادی رقابتی آن باید re-مهندس مشکل خور است که به عنوان توپی از کالیفرنیا استادانه آب-سیستم تحویل — ساکرامنتو-San Joaquin دلتای رود. بهترین و مناسب ترین راه برای انجام این کار از طریق واحد دلتا تونل پروژه پیشنهاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که دره سیلیکون رهبری گروه و ما 350 اعضای پشتیبانی می کند.

آب است که جریان از طریق دلتا در خدمت نزدیک به 27 میلیون نفر در کشور ما و تضمین 3 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی باقی می ماند مولد. در عین حال فعلی دلتا سیستم تحویل آب – شامل اغلب ساده خاکی levees – شکننده و بسیار آسیب پذیر به فاجعه اختلال از زلزله و سیل و بالا آمدن دریاها. اگر این سیستم منسوخ شده بودند به شکست آب نمک از نزدیکی خلیج سانفرانسیسکو خواهد دست کشیدن از تامین آب شیرین برای بسیاری از دولت باعث بی حد و حصر اقتصادی و آسیب های زیست محیطی. این نمی تواند اجازه اتفاق می افتد.

پیشنهاد فرماندار پیش بینی تنها 30 مایل تونل زیرزمینی که قادر به حمل تا 6,000 متر مکعب آب در هر ثانیه که می رسم آب از انتهای شمالی دلتا. هدف از نوسازی دلتا آب تحویل این راه این است که برای تضمین یک پایه تامین آب بیشتر قابل اعتماد گرفتن آب در طول و بعد از طوفان حوادث به حفاظت از منابع موجود از تهدیدات ناشی از تغییرات آب و هوایی افزایش سطح دریا و زلزله و به منظور حفاظت بهتر از ظریف دلتا اکوسیستم. در همان زمان که دولت و سازمان آب در سراسر کالیفرنیا به دنبال تنوع بخشیدن به کلی ما تامین آب نمونه کارها با پیگیری بازیافت آب, آب شیرین کن و حفاظت از طریق یک all-of-the-بالاتر از رویکردی است که کمک خواهد کرد که کاهش بیش از اتکا به دلتا.

ما باور داریم که این مهم است که دولت در حرکت رو به جلو با دلتا تونل روند. آن است که تنها جایگزین مناسب برای حفاظت از آب شیرین تامین و تضمین کند که یک مقدار حداقل از کیفیت آب است که شهروندان به محیط زیست و کسب و کار با تکیه بر تحویل در سراسر کشور ما است. است که چرا ما تشویق شدند که Newsom دولت اعلام کرد آن را آغاز کرده بود بررسی های زیست محیطی فرایند در یک خط لوله دلتا پروژه تونل با صدور آن اطلاع از آماده سازی (NOP). یک NOP فراهم می کند سازمان های دولتی اطلاعات در مورد پتانسیل اثرات زیست محیطی از جمله شرح پروژه و محل آن است. این بسیار مهم است گام بعدی در نظر در حال حرکت در این پروژه به جلو و ما مشتاق به نقد و بررسی و ارائه نظرات برای کمک به اطمینان حاصل شود که پروژه تضمین پایه تامین آب برای دولت و شهروندان است در حالی که ارائه ظرفیت به اندازه کافی برای اطمینان از این پروژه از نظر مالی قابل دوام.

این مهم است که توجه داشته باشید که فرماندار دلتا طرح را افزایش می دهد استفاده از adaptive زمان واقعی مدیریت آب برای بهینه سازی جریان آب شیرین در دلتا – به نفع گونه های در معرض خطر در دلتا. همچنين جدید مسیر رو به جلو را نه لزوما در نتیجه افزایش خالص صادرات آب به جنوب – بر خلاف آنچه بسیاری می گویند. چرا که عملیات دلتا تونل خواهد بود توسط حکومت های موجود دولت و قانون فدرال که نیاز به آب کافی تامین برای محیط زیست است.

به عنوان کالیفرنیا, منابع طبیعی, منشی, وید Crowfoot به تازگی گفت: تصمیم گیری در مورد آینده کشور ما سیستم تامین آب “اغلب مقطر به مدعی روایت از ماهی در مقابل مزارع شمال در مقابل جنوب شهری و یا روستایی در مقابل. ما باید بالاتر از این تاریخی درگیری با پیدا کردن راه هایی برای حفاظت از محیط زیست و ایجاد امنیت آبی برای جوامع و کشاورزی است.” اعضای دره سیلیکون رهبری گروه نمی تواند توافق بیشتر است به همین دلیل ما از فرماندار دلتا تونل پیشنهاد و روند.

مایک العاده است که دره سیلیکون رهبری گروه ارشد معاون رئیس جمهور برای محیط زیست و انرژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>