نظر: در جایی که تحقیق پول برای COVID-19?

با رئیس جمهور تهمت را امضا عظیم 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به منظور کمک به در مورد هر کسی که در حال از دست دادن کسب و کار و یا درآمد با توجه به COVID-19 یک چیز است که مهمترین آنها وجود ندارد و از بحث و گفتگو: بودجه تحقیق و پژوهش.

با وجود قوی ناگهانی از محققان و دانشمندان با هم به نوآوری و ارائه راه حل های پایدار برای این بحران من آگاه هستم از یک آزمایشگاه است که در واقع دریافت بودجه فدرال برای COVID-19 پژوهش است. ما در 11 هفته به این مهاجم به سرعت در حال گسترش همه گیر اما ما نه دریافت بودجه برای مطالعه انتقال دینامیک یا زیست شناسی ویروس به توسعه به شدت مورد نیاز واکسن درمان یا تشخیص سریع.

تحقیقات علمی است که توسط سوخت اعطای سیستم بدنام کند و اداری راه برای پرداخت حقوق, مواد و منابع اداره از طریق موسسه ملی بهداشت و دیگر نهادهای دولتی است. در حالی که با تعداد زیادی از هیاهو “سریع بودجه اضطراری برای COVID-19” اعلام شد و قانون در حال حاضر به تصویب تخصیص بودجه به موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دیگران, ما از چپ به کشف در جایی چاپ خوب است که ما واجد شرایط نیست, و یا مقدار بودجه بسیار کوچک است و یا “سریع برگرد” را برای بررسی به تنهایی می تواند تا 60 روز یا گسترده داده های اولیه مورد نیاز در پروژه داده است که هیچ کس نمی تواند تولید کند چرا که این ویروس شناخته شده نبود سه ماه پیش.

آموزشی در مورد سرمایه گذاری فرصت های تصادف به دلیل بیش از حد بسیاری از شماره گیری. NIH برنامه افسران هولناک با درخواست و نمی تواند پاسخ. بودجه برای COVID-19 تست تشخیصی است که قرار بود ارائه شده توسط مراکز کنترل بیماری و در عین حال که پول هیچ جا دیده می شود ترک ما به منظور تامین برای بیمار تست دوباره با کمک های مالی و بشردوستانه جذب داوطلبان برای جمع آوری نمونه و اجرا ماشین آلات.

بنیاد ملی علوم آمریکا مفتخر است که تا کنون منتشر شده 10 COVID-19 کمک های مالی برای کل کشور 2 میلیون دلار به ارزش در مجموع. اجازه دهید مقایسه این tothe 58 میلیارد دلار برنامه ریزی شده به خود اختصاص داده به شرکت های هواپیمایی تنها در زمان بسته محرک. یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که توسعه یک دارو موثر و یا یک کار واکسن برای بیماری است که تهدید کننده جهان است ؟ هواپیمایی? هتل? کشتی کروز شرکت ؟

در دانشگاه کالیفرنیا ما در حال کار بر روی راه اندازی تست تشخیصی مطالعه شیوع پویایی و به دنبال چندین رمان برنامه های درمانی برای مبارزه با COVID-19 عفونت است. با بهترین و درخشان از دیگر زمینه های آینده در برابر ما یک بار در طول عمر فرصت برای توسعه ضد ویروس و واکسن که ممکن است پایان coronavirus بیماری های همه گیر یک بار و برای همه است. اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد بدون کمک های مالی و پشتیبانی.

ما به فوریت نیاز به متمرکز unbureaucratic دانه بودجه توزیع شده به طور مستقیم از طریق دانشگاه ها اجازه می دهد که اقدام فوری در Covid-19 پروژه به طوری که هیچ زمان هدر رفته در نوشتن طرح های پیشنهادی و در انتظار تامین بودجه آژانس تصمیم گیری در این سرعت در حال گسترش شیوع. چند ماه بعد ما می تواند ارزیابی که پروژه های خوبی انجام و که باید قطع شود.

این مدل اجازه می دهد ما را به تبدیل شدن به بیشتر نوآورانه ما را قادر به شروع یک حمله تمام عیار در COVID-19 بدون تاخیر با حداقل میزان ضایعات و امکان زیادی بازگشت سرمایه گذاری. همه این می تواند اتفاق می افتد در سکه بر روی دلار نسبت به محرک های پیشنهادی برای شرکت های هواپیمایی و هتل ها. به جای فقط دادن آتش سوزی در همه جا ما نیاز به رفع علت ریشه ای این مشکل و گرفتن عمدا ایجاد حریق.

جولیا Schaletzky یک دانشگاه هاروارد-آموزش bioscientist است مدیر H. ویلر مرکز در حال ظهور و غفلت بیماری در UC برکلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>