نظر: آنچه که کنگره باید به ارائه اضافه شده COVID-19 امداد

رئیس فدرال جروم پاول در اواخر ماه گذشته گفت: چشم انداز اقتصاد ایالات متحده است “فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس است.”

آمار اشتغال نشان میدهد این عدم اطمینان: در حالی که اقتصاد افزود 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن رکورد تعداد که پیشرفت تهدید مجدد افزایش coronavirus موارد است. و بدتر بسیاری از آمریکایی ها گذاشته از ماه مارس در حال پیدا کردن خود شغل دیگر وجود دارد برای آنها را به بازگشت به.

موفقیت ما را تجربه کرده اند می توان به مراقبت عمل می کنند. این قانون کمک کرده است و نزدیک به 5 میلیون کسب و کارهای کوچک شناور باقی می ماند و مانع از اخراج میلیون ها نفر از تبدیل به دائم.

در علاوه بر این به کمک به کسب و کار خود را حفظ, حقوق و دستمزد, مراقبت عمل ارائه $1,200 برای اکثر آمریکایی ها برای کمک به پرداخت صورتحساب و تحریک صرف. گسترش مزایای بیکاری — اضافی 600 $در هر هفته — کمک دهها میلیون نفر بیشتر است. تمام گفته ها حدود 12 میلیون آمریکایی باقی مانده در بالای خط فقر به دلیل این مداخله است.

اما به عنوان امیدوار کننده اقتصادی کشور بود آن شود از اواسط ماه ژوئن با تجدید حیات coronavirus عفونت. همانطور که ما منتظر جولای کار شماره منتشر خواهد شد جدید نرخ بیکاری سرسختانه در ادامه به افزایش بیش از 1 میلیون نفر در هر هفته در حال حاضر برای 18 هفته

در بالای آن, بسیاری از ایالت ها و محلات صورت گسترده کسری بودجه به دلیل کاهش درآمدهای ناشی از اقتصادی shutdown و هزینه های مقابله با این بیماری همه گیر. این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست تخمین می زند که دولت به تنهایی یک $555 میلیارد کسری از طریق 2022. را می کند که شامل صدها میلیارد بیشتر در انتظار کسری به صورت محلی و قبیله ای دولت.

آنچه که ما می توانید انجام دهید:

به عنوان مجلس سنا در نظر یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی وجود دارد تعدادی از مراحل ما باید به ارائه اضافی امداد و تقویت نوپای بازیابی.

• اول این لایحه در مجلس سنا باید ارائه فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی برای کمک به آنها در ادامه ارائه خدمات ضروری است. با کارشناسان پیش بینی همه گیر خواهد شد و در نتیجه بیش از 1 تریلیون دلار در دولت های محلی و کمبود بودجه دولت فدرال باید برای جلوگیری از کاهش عظیم به خدمات اساسی از جمله بهداشت و آموزش و پرورش.

• دوم آن را باید گسترش درآمد برای حمایت از بیکاران و افراد آسیب پذیر از جمله ادامه گسترش مزایای بیکاری فراتر از پایان این ماه. جمهوری خواهان و بسیاری از آنها قبلا حاضر به در نظر گرفتن گسترش این پشتیبانی در حال حاضر نشان می دهد آنها در حال به سازش.

• سوم آن باید همچنان به سرمایه گذاری در برنامه های است که نگه داشتن کارگران در کار است. مراقبت عمل ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک تا زمانی که کارفرمایان حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. این آن را آسان تر برای کسانی که کسب و کار به بازگشایی یک بار شرایط حکم. اما ما می دانیم که برخی از بخش های رستوران, سفر و گردشگری و سرگرمی, به نام سه نفر — را طولانی تر و سخت تر به حالت عادی بازگشت. آنها نیاز به کمک های اضافی.

• و چهارم آن باید ارائه محرک را از دست تقاضا به دلیل بحران اقتصادی. کارشناسان اقتصادی می گویند وجود دارد تعدادی از راه های برای رسیدن به این هدف از جمله ادامه حمایت از بیکاران. اما با این حال آن را انجام محرک مورد نیاز خواهد بود برای اطمینان از بازیابی سریع.

این یک حس مشترک رویکرد برای کمک به کارگران آمریکایی و کسب و کار به عنوان ما همچنان به نبرد coronavirus. تمام این مراحل را مشروط به یک استراتژی ملی برای دریافت coronavirus تحت کنترل است.

ما نیاز به سرعت در حال گسترش و تست تماس با ردیابی. ما باید گسترش تحقیقات حیاتی به توسعه درمان و واکسن. و همه ما باید انجام بخشی از ما با حفظ فاصله فیزیکی اجتناب از اجتماعات بزرگ و با پوشیدن ماسک ،

خانه در حال حاضر با گذشت 3 تریلیون دلار بسته است که اجرای بسیاری از استراتژی های ذکر شده در بالا. سنا یا باید بلافاصله رای به مجلس لایحه یا تصویب قوانین خاص خود را که به طور کامل آدرس آن نیاز دارد.

هر گونه تاخیر بیشتر صدمه دیده است تنها خانواده های آمریکایی است. اگر ما هیچ چیز دستاوردهای اقتصادی دیده ایم به راحتی می تواند پژمرده بر روی مو. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.

دایان فاینستاین نشان دهنده کالیفرنیا در آمریکا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>