نظر: Facebook دروغ ویروس نیاز به یک واکسن

مارک زوکربرگ می خواهد شما را به می دانم که او “عمیقا متزلزل و منزجر” توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا رسانه های اجتماعی پست.

اما نگران نباشید آقای رئیس جمهور زوکربرگ نیست در واقع رفتن به استفاده از قدرت خود به عنوان Facebook بنیانگذار برای محدود کردن توانایی خود را به گسترش تئوری های توطئه و اطلاعات غلط در پلت فرم او اختراع شد.

که فقط مدل کسب و کار خود.

به جای زوکربرگ در تلاش است تا آن را هر دو راه: فضیلت سیگنالینگ شخصی خود نفرت با مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در حالی که اجازه می دهد Facebook به کسب درآمد از آن است. بحث در مورد منزجر کننده است.

Facebook یک انحصار وسیع, مرز کرگدن است که نیاز به reined در قبل از آن را از بین می برد و پایه های دموکراسی ما: مشترک حقیقت است.

ما رنج می برند از طریق یک بار در یک قرن همه گیر ناشی از غیب ویروس در حالی که زندگی کردن با یک دروغ ویروس است که ما می توانید ببینید — اغلب در Facebook — که بکارد اختلافات عمیق با پاک کردن لبه ها از حقیقت است.

دروغ مبدل به عنوان الگوهای رفتاری و اخبار تبدیل شده است به طوری برجسته در گفتمان عمومی که آن را برای ما ارسال و ما دموکراسی به ICU.

با Facebook هیچ اجتماعی فاصله. به سادگی ورود به معنی قرار گرفتن در معرض جعلی درمان ساختگی اخبار و عوامل خارجی stoking کشور ما بخش.

برخی از آنها نگاه به درمان این شکستن رسانه های اجتماعی غول پیکر, اما که نمی خواهد خنثیسازی آسیب در حال حاضر انجام می شود. و نه آن را به محافظت از ما رفتن به جلو.

ما نیاز به نقصان خود را از دروغ ویروس Facebook باید پرداخت برای واکسن.

Facebook باید به اتهام دروغ مصرف هزینه برای هر یک از آن ایالات متحده کاربران است. برای مثال اضافه از 40 دلار در سال خواهد تولید حداقل 6 میلیارد دلار برای مبارزه با دروغ.

وجود سابقه برای چنین ابتکار عمل. زیر یک سال 1998 توافق حل و فصل با کشورهای عمده شرکت های دخانیات کمک میلیاردها دلار به بودجه دولت و بودجه ضد سیگار اطلاعیه های خدمات عمومی کمک به کاهش میزان مصرف سیگار را به پایین ترین سطح خود در تقریبا یک قرن.

مانند بزرگ تنباکو زوکربرگ انتخاب کرده است برای قرار دادن سود قبل از حقیقت گسترش بیماری در سراسر زمین و امتناع از پذیرش مسئولیت برای صدمه او ایجاد می شود.

ما دیگر نمی توانیم اجازه می دهد تا 36 ساله میلیاردر برای حکومت بر یک شهر جهانی مربع از 2.5 میلیارد نفر از مردم مانند یک ارباب فئودال فروش بلندگوهای به راستان و دروغ عوامل به طور یکسان طراحی هیچ فرقی بین این دو است.

اگر زوکربرگ بود واقعا تنفر و تفرقه او را عمل کرده اند در Facebook تحقیقات خود که رسانه های اجتماعی پلت فرم در حال رانندگی بود و مردم از هم جدا.

وال استریت ژورنال گزارش داد که یک Facebook تیم داخلی گزارش به این نتیجه رسیدند که “ما الگوریتم های بهره برداری از مغز انسان را در جاذبه به تفرقه. اگر چپ بدون کنترل” Facebook غذا کاربران “بیشتر و بیشتر تفرقه محتوا در تلاش برای به دست آوردن توجه کاربر و افزایش زمان بر روی پلت فرم.”

با ارائه این مدارک زوکربرگ کنار گذاشتهشدن آن است. همه پس از Facebook می توانید در ادامه به میلیاردها دلار فروش دروغ و تفرقه.

او مسئول است برای کمک به پارگی کشور جدا و او آن را می داند.

دروغ مانند تروریسم یک تهدید مرگبار برای ما دموکراسی است. پس از 9/11 کنگره ایجاد یک کمیسیون برای پیدا کردن آنچه اشتباه رفت و برای جلوگیری از آن از همیشه اتفاق می افتد دوباره.

ما باید در کنگره به عمل دوباره و این بار با ایجاد دو حزبی پنل توصیه هایی را در مورد چگونگی ساختار یک دروغ مصرف هزینه برای جمع آوری و صرف میلیاردها دلار مورد نیاز برای آموزش آمریکایی ها در مورد چگونگی مبارزه با این موذی تهدید.

اگر زوکربرگ نمی خواهد آن را انجام دهد خود را, ما نیاز به انجام آن را برای او. چیزی کمتر از دموکراسی ما در خطر است.

تام Cosgrove است که شرکت سازنده این مستند در مورد درمان یک قطبی امریکا “Divided We Fall: وحدت بدون تراژدی” پخش در سراسر کشور در PBS و رئیس جمهور غیر انتفاعی جدید صدای استراتژی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>