وقت آن است که وزارت دادگستری ایالات متحده به شفاعت و اجازه می دهد تا به اداره پلیس اوکلند برای تکمیل اصلاحات آن.

با شهردار لیبی Schaaf پشت سر او اوکلند رئیس پلیس آن حقیقت صحبت می کند به رسانه ها پس از فدرال شنوایی در سن فرانسیسکو در سال 2017. (جین Tyska/اخبار منطقه خلیج گروهی)

شهروندان اوکلند سزاوار موثر و عادلانه و پاسخگو اداره پلیس. این چیزی است که من به دنبال رسیدن به زمانی که من قبول کار از رئیس پلیس در سال 2017 و مجموعه ای را به موسسه اصلاحات و بخش شفاف تر به جامعه آن را در خدمت.

مانند نه روسای قبل از من تلاش من و که از زنان و مردان از این گروه خنثی شد توسط همان فردی که کار آن است که برای نظارت بر آنها: رابرت Warshaw را منصوب نظارت بر.

دلیل اوکلند اداره پلیس باقی می ماند “از انطباق” با فدرال نظارت است نه افسران خود را و یا آن سیاست ها و روش های. بلکه به این دلیل است که Warshaw مانیتور خود را بدست آورده یک میلیون دلار از یک سال از اوکلند مالیات دهندگان است و هیچ انگیزه ای برای دیدن کسانی که در اصلاحات موفق خواهد شد.

بدتر از همیشه در حال تغییر کوه از بوروکراسی او برقرار طول می کشد افسران پلیس از خیابانها نگه می دارد و آنها را پشت میز پر کردن فرم و در ساعت فیلم, قرار دادن امنیت عمومی در خطر است.

پس از 17 سال 500 جدید, افسران پلیس, پلیس 10 سران چهار شهرداران و دو فدرال قضات روشن است که در آن موانع به اصلاحات نهفته است. وقت آن است که وزارت دادگستری ایالات متحده برای نظارت بر ناظر و اجازه می دهد تا به اداره پلیس اوکلند برای تکمیل اصلاحات آن.

زمانی که من به این بخش من هشدار داده شده بود در مورد مشکلات جدی با چگونه Warshaw عمل می کند.

من می دانستم که در سال 2013 سابق شهرستان مدیر اوکلند متهم Warshaw از آزار و اذیت جنسی و در عین حال به او اجازه داده شد به نگه داشتن شغل خود را. من می دانستم که در سال 2014 بازنشسته اوکلند رئیس پلیس Howard اردن هشدار داد در قوی ترین شرایط ممکن است که “برای قرار دادن او را در اتهام یک تقلید مسخره امیز از عدالت” است و او “قوانین با ترس و ارعاب است.”

من می دانستم که او دو نقش – به عنوان هر دو نویسنده از انطباق برنامه ها و نظارت بر پیشرفت خود را – ایجاد یک تضاد منافع. من می دانستم که او نظارت تیم که به طور مداوم با انتقاد از وزارت به قرار عدم تنوع خود را تا به حال حتی یک نفر از رنگ.

من می دانستم که Warshaw تا به حال شده که در بین مستقیم پلیس برای بسیاری از سال و در نتیجه فاقد هر زمان خط مقدم درک از نوع مدرن نیروی پلیس او متهم است که با “اصلاح.” برخی از اعضای تیم خود را کم و یا هیچ پلیس و یا تجربه اجرای قانون در همه.

با اینحال زمانی که من وارد من به او نفع شک. من به دنبال کار کردن با او را در ایمان خوب است.

من به زودی در بر داشت که ایمان به طور جدی نابجا.

هر زمان که ما نزدیک به خط پایان خط خواهد بود نقل مکان کرد – و می شود گفت که ما آغاز شده بود به “لغزش به عقب.” در خصوصی به من خواهد گفت که ما در حال پیشرفت است; فقط سه هفته پیش گفت ما “در منطقه قرمز” به معنی ما تقریبا در خط دروازه. در او سرزنش و تمسخر گروه و افسران آن به عنوان شکست خورده است.

شاید واضحترین نمونه از این آمد و در بررسی از عکسبرداری از جاشوا Pawlik در سال 2018 است.


“اگر حقایق بودند صادقانه گفته آنها نشان می دهد که اداره پلیس اوکلند ملاقات خود را اصلاح اهداف و Warshaw را میلیون دلار کار خواهد ناپدید می شوند. به او خطوط خود را در جیب او قرار دادن جامعه در خط آتش.’


در آن زمان من پیشنهاد Warshaw با استفاده از همه کارشناسان خارج از نشستن بر استفاده از زور بررسی هیئت مدیره به عنوان من تا به حال انجام شده در ایالت واشنگتن زمانی که من یکی از اولین روسای پلیس به درخواست برای خارج سازمان به منظور بررسی افسر-درگیر تیراندازی. Warshaw به من گفت که او فکر آن را یک ایده عالی – “انقلابی برای پلیس.” من مرتب برای یک بازنشسته فدرال دادرس و دو بسیار مورد احترام استفاده از نیروی کارشناسان از ساکرامنتو و لس آنجلس برای تشکیل هیئت مدیره که رای و توصیه هایی را به من بر این اقدامات را در مورد افسران درگیر است.

در عین حال پس از این ترتیبات شده Warshaw ناگهان معکوس و موقعیت خود را و نمی خواهد به من اجازه می دهد به استفاده از غیر خودی.

در پایان یک جداگانه بررسی مستقل توسط دادستان و دادستان شهرستان موافقت با من پیدا کردن که افسران به درستی عمل کرده بود. در مجموع 10 وکلای, از جمله یک بازنشسته قاضی فدرال که شاهد کل هیئت مدیره رسیدگی و همچنین دو غیرنظامی محققان که کار را برای پلیس کمیسیون نیز یافت افسران عمل درستی است. هنوز Warshaw نادیده گرفته و آن دسته از کارشناسان و شواهد و به جای آن دستور داد افسران به فسخ شود.

چرا که او رد خارج از کارشناسان و شفاف روند ؟ چرا که اگر حقایق بودند صادقانه گفته آنها نشان می دهد که اداره پلیس اوکلند ملاقات خود را اصلاح اهداف و میلیون دلار کار خواهد ناپدید می شوند. به او خطوط خود را در جیب او قرار دادن جامعه در خط آتش.

Warshaw همچنان به حرامزاده اصلاح روند. آخرین تقاضای اضافی برای پلیس مدارک که رفت به اثر سه هفته پیش ایجاد چنین بزرگ و غیر ضروری که در زمان وجود دارد به عنوان بسیاری از 100 تماس برای خدمات است که می تواند پاسخ داده شود چرا که ماموران در حال نوشتن گزارش. تماس های اضطراری به طور معمول ، این آخرین تقاضا بود به طوری طاقت فرسا و غیر ممکن است به موسسه که آن را تقریبا بلافاصله اصلاح این هفته توسط Warshaw.

من اعتقاد دارم که در اصلاحات. من معتقدم در شفافیت. من اعتقاد دارم که در خارج از نقد و بررسی. به اعتقاد من در پاسخگویی و که وجود دارد برخی از موارد که در آن است که نیاز به پاسخگویی فدرال نظارت.

که نه مورد در اوکلند. اوکلند اداره پلیس است که یک نمونه درخشان از آنچه واقعی و موثر پلیس اصلاحات به نظر می رسد. اگر ما محک با دیگر ادارات پلیس عمومی را فقط شگفت انگیز چگونه مردان و زنان از اداره پلیس اوکلند واقعا هستند. آنها باید افتخار ایستاده.

نه وزارت و نه مردم آن را در خدمت, باید همچنان به رنج می برند در زیر این شکسته و خطرناک سیستم. به همین دلیل من خواسته اند وزارت دادگستری ایالات متحده به گام و بررسی چگونگی Warshaw شکست خورده است و این شهر در حالی که جمع آوری میلیون ها نفر. ما باید برای متوقف کردن خونریزی از منابع و افسران از پشت میز و بر روی خیابان های جامعه و Warshaw کردن خیابان های ما برای خوب است.

آن حقیقت به عنوان اوکلند رئیس پلیس از فوریه سال 2017 به فوریه سال 2020 است. پس از سال 1982 او خدمت کرده است در هشت اجرای قانون بخش چهار تا از آنها به عنوان رئیس پلیس. او فارغ التحصیل از FBI ملی آکادمی FBI ملی اجرایی موسسه و FBI در اجرای قانون توسعه اجرایی مدرسه. او نیز با مجوز دادستان برای 30 سال گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im