نظر تبادل: ما باید بهتر حفاظت از زندانیان? / جلوگیری از تراکم به حد coronavirus عفونت

پیدا کردن بحرانی منابع از جمله ضد عفونی کننده دست و صورت, ماسک برای محافظت از خود و عزیزان از COVID-19 چالش برانگیز است. برای غلبه بر کمبود تولید دنده محافظ است که در حال حاضر به طور فزاینده منابع توسط افراد زندانی در فلوریدا و نیویورک و کشورهای دیگر. در حالی که منابع به اشتراک گذاشته شده با خط مقدم پزشکی و تادیبی کارگران زندانی افراد دسترسی به برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی و تجهیزات شده است deprioritized رغم افزایش خطر عفونت با کوروناویروس به دلیل به سر می برند و شرایط غیر بهداشتی از سلول.

این تصمیم منعکس کننده بی از زندگی زندانی مردم توسط مقامات دولتی که خود نیز موفق به مقابله با بزرگترین مانع حاوی همه گیر پشت میله های زندان: اجرای موثر اجتماعی-فاصله استراتژی. عمومی یادآوری روزانه در سوپر مارکت پرداخت خطوط و-اطلاعیه های خدمات که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می خواهیم حفظ فاصله حداقل 6 فوت از سایر افراد است. اما برای کسانی که از چپ به خواب در تخت خواب تختخواب سفری در زندان خوابگاه و به اشتراک گذاشتن یک حمام با ده ها تن از دیگران پیروی از این توصیه است که تقریبا غیر ممکن است. این شرایط زندگی منجر کارشناسان بهداشت عمومی و تادیبی پزشکی به اصرار یک کاهش در سطح حبس و ازدحام برای محدود کردن گسترش عفونت در سلول است.

در حالی که برخی از حوزه های قضایی منتقل کرده اند صدها نفر از مردم به در خانه حبس و یا منتشر افراد از زندان و در انتظار محاکمه حد چند نسخه رخ داده است به سرعت بیماری جدی و مرگ پشت میله های زندان. اداره فدرال زندانها که دارای جمعیت 174,000 شده است و عامل زندان های پر ازدحام برای چندین دهه است که استارک مورد در نقطه است. برای پایان دادن به ازدحام بیش از حد سیستم گسترده در نتیجه اجازه می دهد افزایش فرصت های اجتماعی فاصله حداقل 11000 نفر باید منتشر شده از فدرال امکانات. از مارس 26 زمانی که دادستان کل ویلیام بر صدور اولین بخشنامه به مقامات زندان در تسریع خانه نقل و انتقالات تنها 1,022 مردم منتقل شده اند به خانه بردهاند. از 14 آوریل 692 اصلاح افسران و زندانیان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 15 نفر فوت کرده اند در فدرال زندانها.

کنگره اعطا وزارت دادگستری جدید قدرت در قانون آن تصویب شده در ماه مارس برای کمک به کاهش زندان فدرال جمعیت تسریع نقل و انتقال به خانه بردهاند. دادستان کل به شدت محدود اثر جدید این سازمان با ایجاد یک لیست طولانی از معیارهای واجد شرایط بودن از جمله این که افراد باید حداقل 60 سال سن نداشته اند محکومیت کیفری و جرم و اقامت در پایین و یا حداقل امکانات امنیتی. به عنوان یک نتیجه بسیار باریک کلاس از مردم شده است به عنوان واجد شرایط برای نقل و انتقالات و حتی پس از آن چند میگردند.

با توجه به قانونی رسوب ارائه شده توسط یک دستیار سرپرست در یک زندان فدرال به خصوص ضربه توسط COVID-19 تنها 58 نفر از 1,800 مستقر در زندان پیچیده ملاقات اولیه مدارک برای انتقال به خارج از این تاسیسات که در آن شش نفر در حال حاضر مرده است. در نهایت تنها شش نفر واجد شرایط تلقی تحت دادستان کل معیار برای انتقال از ویروس’ داغ منطقه که بدان معنی است که اجتماعی فاصله و متوقف کردن گسترش عفونت های باقی مانده وجود دارد غیر ممکن است.

دادستان کل محدود استراتژی برای کاهش ازدحام نادیده تحقیقات می یابد که افراد مسن در زندان را بسیار کم و نرخ تکرار جرم سال پس از آزادی صرف نظر از نوع جرم و یا سابقه رفتار خشونت آمیز. شناخته شده به عنوان “پیری از جرم” پدیده شده است تاسیس شده و باید در نظر گرفته شود در تصمیم گیری برای تعیین اینکه آیا یک فرد ارائه یک تهدید برای امنیت عمومی و مناسب برای انتشار.

ایالات متحده منطقه قاضی M. کیسی راجرز اعمال این شواهد در اعطای یک دادخواست دلسوز انتشار برای آندره ویلیامز 78 بود که در خدمت یک جمله زندگی برای سرقت از بانک و در اختیار داشتن سلاح. جهت اظهار داشت: “با توجه ویلیامز سن و مشکلات سلامتی جدی به مقدار قابل توجهی از زمان او در حال حاضر در خدمت و نمونه زندان ضبط … دادگاه در می یابد که خطر او را از درگیر شدن در بیشتر جنایی انجام حداقل است.”

دادگاه دستور داد زندان فدرال سیستم به انتشار ویلیامز به همسر او بازداشت در تاریخ 1 آوریل. در حالی که هنوز در بازداشت در مارس 5 ویلیامز آزمایش مثبت برای COVID-19. او درگذشت مارس 12, هنوز یک زندانی است.

حفاظت از ویلیامز و جان هر دو زندانی مردم و اصلاحات کارکنان باید به یک اولویت برای همه ما است. با 2.2 میلیون نفر زندانی در ایالات متحده بالقوه در نتیجه عدم اقدام سریع برای کاهش گسترش عفونت متناوب است. با آزاد کردن مردم برای پایان دادن به ازدحام در زندان ها و زندان و با ارائه تمیز کردن اساسی و تجهیزات حفاظتی مقامات می تواند حیاتی تاخت و تاز به صرفه جویی در زندگی.

کارا Gotsch است مدیر طرح های استراتژیک برای صدور حکم پروژه (sentencingproject.org) ملی عدالت کیفری تحقیقات و اصلاحات در سازمان مستقر در واشنگتن او نوشت: این در اصل برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>