تبادل نظر / 2020 سرشماری: آنچه می تواند به اشتباه ؟ مقدار زیادی! همه مسئول برای حصول اطمینان از تعداد دقیق

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه ؟

بزرگترین چالش دقیق سرشماری شمارش نیست همه. مردم ممکن است شمارش برای طیف گسترده ای از دلایل است. بسیاری از فکر می کنم پاسخ خود را به سرشماری پرسشنامه مهم نیست. دیگران اعتماد ندارند دولت با خانواده خود اطلاعات است. و برخی از همین حالا باید یک آدرس برای دریافت فرم و یا اینترنت دسترسی به آن را پر کنید.

صرف نظر از دلیل این کار هر فرد در آمریکا به مطمئن شوید که ما خانواده و دوستان و همسایگان باید تمام اطلاعات در مورد اینکه چرا این سرشماری مهم است و به همین دلیل پاسخ خود را می سازد تفاوت. عواقب نادرست تعداد جدی هستند و برای دهه آینده.

نتایج سرشماری استفاده می شود برای تقسیم تا 1.5 تریلیون دلار در بودجه فدرال برای منابع مانند کامیون های آتش نشانی, جاده ها و پل ها. بدون تعداد دقیق جوامع ممکن است دریافت منابع حیاتی آنها نیاز به اطمینان از کیفیت بالای زندگی برای همه است.

کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی نیز با استفاده از داده های سرشماری به تصمیم می گیرید که در آن برای ایجاد شغل و ارائه خدمات است. نادرست سرشماری تضعیف این فرایند تصمیم گیری و مانع رشد اقتصادی در جوامع ما.

داده های سرشماری استفاده می شود به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از نمایندگان هر ایالت در مجلس نمایندگان ایالات متحده و که در آن ما جلب مرزهای انتخاباتی برای کسانی که کنگره و دولت قانونی مناطق. یک undercount ترجمه برای مالیات بدون نمایندگی — و این یک مشکل جدی است.

برخی از مردم می ترسند که اگر آنها گزارش خود سن ، نژاد ، قومیت ، وضعیت ارتباط و یا آدرس منزل به دولت فدرال داده خواهد شد استفاده می شود در برابر آنها. برای بسیاری از این ترس ها به شدت در تلاش ناموفق برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری شد. سرشماری یک زمان برای وحدت یک زمان که پدران بنیانگذار ما تصمیم گرفت همه شهروندان و غیر شهروندان به طور یکسان باید تعداد بار و تنها یک بار در جایی که آنها زندگی می کنند.

همین دلیل است که کنگره با تصویب یک قانون برای حفظ حریم خصوصی سرشماری پاسخ. دفتر آمار دادگاه ها و گروه های مدنی شده اند گل نشسته در اجرای این حمایت. هنگامی که کسی را فراهم می کند اطلاعات به اداره آمار — آیا با پر کردن آمار آنلاین در یک فرم کاغذی و یا با پاسخ دادن به سوالات از یک سرشماری canvasser — آن است که تنها مورد استفاده برای تولید آمار است.

چالش دوم این است که مبارزه با گسترش اطلاعات نادرست و یا تداخل با سرشماری. انتخابات ریاست جمهوری 2016 به ما آموخت که خطر داخلی و خارجی دخالت در ما دموکراسی واقعی است و حقيت.

تعدادی از شرکت های فن آوری از جمله Facebook و Twitter را متعهد به از بین بردن دروغ در مورد سرشماری از سیستم عامل خود را. شبکه ای از سازمان ها و فعالان در کنار بسیاری از دولت های محلی و ایالتی را متعهد به گسترش اطلاعات دقیق در مورد این سرشماری با استفاده از رسانه های سنتی و اجتماعی همراه با فرد-به-فرد در تعامل است.

در نهایت سرشماری عظیم لجستیکی و تکنولوژیکی انجام است. در این سال برای اولین بار اکثریت سرشماری جمع آوری داده ها انجام خواهد شد با استفاده از یک پورتال آنلاین. در علاوه بر این به حالت چالش برای افرادی که دسترسی آسان به اینترنت این خواهد بود که از تکنولوژی های جدید که تست شده است در سرشماری قبلی.

کارشناسان در حال حاضر مطرح هشدار در مورد پورتال توفنده و یا در آینده تحت حمله سایبری. خوشبختانه آلارم مطرح شد قبل از شروع شمارش در ماه مارس و در سرشماری ساخته شده زوائد آن را به سیستم های خود قبل از شروع به درخواست هر خانوار در ایالات متحده برای پاسخ.

آنچه می تواند به اشتباه با 2020 سرشماری? مقدار زیادی. ریسک فوق العاده بالا.

برای موفقیت در شمارش همه ما نیاز به گسترش پیام از اهمیت حیاتی برای دستیابی به تعداد دقیق و در نظر گرفتن سرشماری به عنوان چیزی است که ما همه مسئول هستند برای گرفتن حق است.

سوزان آلمیدا redistricting و نمایندگی وکیل فدراسیون فوتبال علت شایع (commoncause.org) مستقر در واشنگتن دی سی او نوشت: این در اصل برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet