نظر: COVID-19 ترسناک است اما در بیمارستان کوهستانی ما باید این

من می دانم که هر کس می ترسم. حوادث در چین و ایتالیا و شهر نیویورک وحشتناک است. جهان به نظر می رسد بی دفاع در برابر رمان coronavirus. من به طور کامل درک. اما من می توانم به شما بگویم که ما آماده هستیم برای مقابله با این. ما می ترسند. ما این رو.

ما کارکنان اورژانس در بیمارستان کوهستانی در اوکلند. ما خالص ایمنی بیمارستان, عمده مرکز تروما و بلند مدت آموزش مرکز اورژانس در شهرستان آلامدا. ما بخش اورژانس با شهرت به طور مداوم رو به افزایش به مناسبت.

این بیماری همه گیر است که آنچه ما در مورد فکر می کنم و برنامه ریزی در اطراف. ما نمی خواهیم مردم را به مریض. فقط می دانم اگر شما در حال آماده به ارائه بالاترین سطح از مراقبت ممکن است. من کار در کنار برخی از باهوش ترین پزشکان و پرستاران و کارکنان فرعی در پزشکی است. چگونه من می دانم که این کار ؟ من مشغول به کار در سراسر کشور است. اگر وجود دارد هر محل است که می تواند هرج و مرج در حالی که ارائه شگفت انگیز مراقبت از آن کوهستانی بیمارستان.

من نمی گویم ما نمی نیاز به کمک. بیمارستان ما سیستم و مدیران ممکن است در خط مقدم مراقبت از بیماران, اما آنها می رویم به گام تا. مطمئن شوید که ما به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی. مطمئن شوید که ما یک محیط امن برای صرفه جویی در زندگی می کند. مطمئن شوید که ما باید تخت هواکش و تجهیزات برای انجام شغل ما است. مطمئن شوید که ما امن هستند بنابراین ما می توانیم کار هر روز و در تمام طول روز.

ما قدردانی از حمایت از همه — بهداشت و درمان است که یک تیم ورزشی. پزشکان از من نهاد و در سراسر کشور در حال مبارزه برای اطمینان حاصل شود که ما به اندازه کافی از آنچه ما نیاز داریم. من قدر خود را شجاع کار می کنند. من به اندازه کافی ساده و بی تکلف به فکر می کنم که ما می توانیم مراقبت از مردم بدون اجبار ما به مدیران کمک کند.

من و همکارانم آماده هستند برای اطمینان از همه دریافت بهترین مراقبت ممکن است. این است که چرا من پزشک اورژانس در یک شبکه ایمنی بیمارستان.

من افتخار دارم که اعتماد مردم را از آالمدا کانتی. من از تمام پیام ها, تماس ها و متون از نگرانی برای من خوب بودن. آن را گرم قلب من است که هر کس در این با هم. باعث می شود من متوجه است که من انتخاب برای تبدیل شدن به یک پزشک اورژانس درست بود.

من به یاد داشته باشید آن روز که ما تا به حال هفت جدی قربانیان گلوله به اتاق اورژانس در یک بار. تیم ما بداهه مشغول به کار به عنوان یک تیم و در زمان مراقبت های استثنایی از هر بیمار است. این چیزی است که ما انجام می دهیم. من می توانم صادقانه به شما بگویم که من کار در یک مرکز با افرادی که غرور خود را در حال آماده شدن برای هر چه وارد درب.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی آنچه که در هفته های آینده به ارمغان خواهد آورد. ما نمی دانیم که چگونه همه چیز دیوانه خواهد شد. همکاران ما در سراسر جهان هستند و در خط مقدم از ویرانی و همه ما می توانید ببینید مبارزات خود را. من می دانم که آن را ترسناک برای همه تماشا و گوش دادن در خانه. اما این است که چرا ما اینجا هستیم. این چیزی است که ما به صرف ما تمام مشاغل آماده شدن برای.

ما روزها و شب های بی خوابی. وجود خواهد داشت شانس زیادی برای وقت با کیفیت با خانواده ما. ما خواهد بود بسیار خسته در طول این سفر است. اما این بخشی از معامله است. ما امضا برای این.

من احساس می کنم خوش شانس برای کمک به جامعه. اکنون سوال من این است که شما ما را محافظت و اجازه می دهد تا ما را به کار می کنند. برای حمایت از ما و من وعده ما خواهد شد مراقبت از خانواده خود را مانند آنها خود ما هستند.

ما را از طریق این طوفان و زیبایی منطقه خلیج را به زندگی می آیند. تا آن زمان فقط می دانم که کوهستانی بیمارستان آماده است. ما این رو.

آرون Nagdev است حضور یک پزشک در بخش طب اورژانس در بیمارستان کوهستانی در اوکلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>