نظر: کالیفرنیا باید یک پناهگاه امن از سقط جنین-ممنوعیت متحده

زمانی که به نظر من این زمان حقوق باروری چشم انداز من فکر می کنم در مورد مادربزرگ من مرگ داستان. مادر من مادر مرده در 41 قبل از او از بیمارستان به خانه آمد و پس از تحویل او نهمین فرزند. پدر من فوت مادر در دوران رکود بزرگ در آغوش خواهرش عمه بزرگ من جسی که تا به حال انجام سقط جنین غیر قانونی در او چون او و پدر بزرگ من احساس نمی کنم که آنها می تواند استطاعت فرزند دیگری. او 19.

سریع به جلو به مارس سال 2020 زمانی که دیوان عالی ایالات متحده است شنیدن انتقادی مورد از لوئیزیانا است که می تواند در نتیجه یک بار دیگر, از بین بردن دسترس بودن سقط جنین و مقرون به صرفه دسترسی به کنترل تولد در حداقل 20 متحده به طور مستقیم تحت تاثیر بیش از 25 میلیون زن در سن باروری است.

کالیفرنیا است که یکی از آن مکان. اما پیام روشن است: در کشور ما که در آن ما متعهد به گسترش نه ممنوعیت دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری — از جمله سقط جنین — ما باید یک تعهد به انجام حتی بیشتر برای کمک به مردم برای برنامه ریزی و مدیریت خشکسالی برای این خدمات است.

در حال حاضر در کالیفرنیا تبدیل به یک پناهگاه از ایالات متحده هستند که سقط جنین-دسترسی به بیابان. در نظر گرفتن این عکس سه زنانی که سفر ما به والدین Mar مونته مرکز بهداشت در اوکلند بیش از سال گذشته است.

یک زن از میسوری شده بود نشئه زمانی که درمان های باروری منجر به در بارداری – اما او ویران شد و بعد به کشف وجود دارد عمیقی بهداشت و درمان عوارض. دل او و همسرش تصمیم به پایان دادن به بارداری, اما او تا به حال هیچ راهی برای دسترسی به سقط جنین در صدها مایل است. او پرواز به کالیفرنیا و دریافت مراقبت های اینجا.

یک دانش آموز کالج در آتلانتا کشف او باردار بود و آماده نیست به یک کودک است. آن را آسان تر برای او به قرض گرفتن پول برای پرواز به منطقه خلیج فارس نسبت به پیدا کردن امن و قانونی سقط جنین خدمات در گرجستان است.

یک زن از تگزاس که یک قربانی خشونت خانگی شد بسیار وحشت زده بود زمانی که او آموخته است که او حامله است. مصمم به پایان دادن به بارداری او قادر به پیدا کردن خدمات. او فقط به اندازه کافی پول برای یک پرواز به منطقه خلیج اگر او نمی اقامت شبانه. او وارد و در مرکز بهداشت با چمدان و آماده به کار, رزرو به پرواز بازگشت به تگزاس تنها چند ساعت پس از سقط جنین.

این سناریو پس از 300 صورتحساب محدود کردن دسترسی به سقط جنین معرفی شدند توسط سیاستمداران تندرو در سال 2019 به تنهایی. ممنوعیت سقط که تصویب شد در 13 ایالت در سال گذشته اما هنوز تصویب شده است را تنظیم صحنه برای لوئیزیانا مورد ژوئن خدمات پزشکی v. Russo که دیوان عالی کشور است که انتظار می رود برای تصمیم گیری در ماه ژوئن.

اما کالیفرنیا همچنان ادامه دارد و منجر به این ترتیب زمانی که این حملات سیاسی را تهدید به ترک هزاران نفر با هیچ جایی برای رفتن برای خدمات آنها نیاز دارند و سزاوار است.

سرمایه گذاری دولت در مراقبت های بهداشت باروری دو برابر شده است بیش از دو سال گذشته اجازه می دهد والدین و جامعه دیگر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی باز بیشتر مراکز بهداشتی و درمانی و گسترش خدمات پزشکی از راه دور.

در این سال به منظور حفاظت از آینده دسترسی به سقط جنین برای کالیفرنیا و برای کسانی که خارج از دولت والدین طراحی شده است حمایت از قانون که با هدف شکستن موانع برای دریافت خدمات از جمله بی عدالتی های مراقبت های بهداشت باروری هزینه های بیمه.

به عنوان سقط جنین ممنوعیت و محدودیت شدید در حال تصویب در ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا باید همچنان به گسترش دسترسی و یک پناهگاه امن است. دسترسی به مراقبت های بهداشتی و حقوق بیش از بدن خود را باید نه بستگی به کد پستی خود را و یا چقدر پول دارید.

بنابراین بسیاری از در حال شمارش را بر ما. ما نمی توانید به عقب به روز از مادربزرگ من.

استیسی صلیب است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Planned Parenthood Mar مونته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>