2020 که در تاریخ پزشکی است. دانش در حال حاضر تکامل یافته به نقطه که در آن ردیف 1 قاتل و disabler در جهان دیگر نیاز به. همانطور که ما جشن روز ولنتاین و اجازه دهید همه تعهد به اعمال ما توانایی جلوگیری از حملات قلبی و سکته مغزی شروع در صفحه اصلی.

شما به عنوان برنامه ریزی فعالیت های خانواده در این تازه فصل جدید که جشن عشق, اولویت بندی قلب حفاظتی فعالیت هایی مانند ساخت سالم نسخه از دستور العمل های مورد علاقه هم که بیشتر مبتنی بر گیاه بهره گیری از پیاده روی و ورزش سالم و سیگار کشیدن نیست. تشویق کسانی که شما را دوست دارم که در معرض خطر هستند به طور منظم پیشگیری نمایش به تشخیص سکوت تهدیدات و فشار خون بالا و قند خون بالا و کلسترول بالا. وجود دارد و یکی بیشتر سکوت تهدید به آزمون است که می تواند به محافظت از شما و عزیزان شما: اسکن برای calcified رسوب در عروق کرونر قلب است. نه دقیقا همان چیزی است که شما می توانید در آمازون اما زیبا بیان مراقبت از کسی (یا خودتان). یک سی تی اسکن از قلب می تواند شناسایی حضور سپرده است که سیگنال خطر داشتن یک حمله قلبی در آینده است. هنگامی که افراد در معرض خطر شناسایی می شوند, امن, درمان موثر با generic استاتین و داروهای فشار خون برای رسیدن به کلسترول و فشار خون اهداف می تواند به کاهش خطر حملات قلبی و سکته مغزی است.

آمریکا اطلاعات نظامی به علاوه موسسه ملی بهداشت و درمان-بودجه مطالعات کرونر کلسیم نشان داده اند که چگونه با استفاده از کم هزینه با دوز پایین اشعه قلب سی تی اسکن (مانند ماموگرام قلب) به روی صفحه نمایش برای کلسیم عروق کرونر (برای اولین بار توسعه یافته برای فضانوردان) می توانید پیدا کردن کسانی که در معرض خطر بالاتر مرگ و میر است. درمان و سپس می تواند هدفمند در زمان برای جلوگیری از اعضای خانواده و دوستان و همکاران از درد و رنج قابل پیشگیری حملات قلبی و سکته مغزی است.

این یک مثال خوب از “دقت سلامت است.” عروق کرونر کلسیم اسکن را بطور دقیق شناسایی کسانی که در معرض خطر است. در حالی که ما در حال کار با شرکت های بیمه برای پوشش هزینه های ارزشمند این آزمون محلی بیمارستان ها و مراکز تشخیصی باید کاهش قیمت به $100-$200. آزمون فراهم می کند اطلاعات است که می تواند به ایجاد انگیزه در افراد مبتلا به بيماری عروق کرونر کلسیم به تصمیم گیری عاقلانه در مورد رفتارهای بهداشتی و داروها.

برای پیوستن به ما در گرفتن سمت صفر حملات قلبی و سکته مغزی بروید: http://rightcare.berkeley.edu

حملات قلبی, سکته مغزی و مرگ زودرس می تواند مانع. خوردن یک رژیم غذایی سالم قلب, شود, فعال, سیگار نمی کشم و به نمایش در آمد. اگر شما کشف خواهید کرد که شما را در خطر بالا درمان کنید. دریافت شما عزیزان به انجام همان. بیایید شروع دهه با استفاده از دانش ما در مورد پیشگیری برای فعال کردن دوستان و خانواده به مناسبت سالم تر سال با هم. هنگامی که شما ببینید زیبا ولنتاین قلب ها همه در اطراف شما در این فصل نظر شما را به صورت لحظه ای به در نظر گرفتن چگونه بهتر برای محافظت از قلب خود را و کسانی که در اطراف شما ؟

دکتر David J. مارون یک استاد بالینی پزشکی و رئیس دانشگاه استنفورد پیشگیری مرکز تحقیقاتی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. Stephen M. شورتل استاد و دین بازنشسته در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت عمومی و همکاری مدیر مرکز بهداشت و نوآوری پژوهش است. Hattie ریس Hanley مدیر و از بنیانگذاران حق مراقبت ابتکار در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de