قهرمانی باز لغو شد به عنوان PGA ، LPGA اعلام راه اندازی مجدد تاریخ

در اصل برنامه ریزی شده برای شروع پنج شنبه, کارشناسی ارشد شد و موکول به ماه نوامبر 12-15 Ga., خواهد شد که در تضاد سنتی در اوایل بهار تاریخ.

“ما را شناسایی کرده اند Nov. 9-15 به عنوان تاریخ در نظر گرفته شده برای میزبانی سال 2020 کارشناسی ارشد” آگوستا ملی رئیس Fred ریدلی در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که این پیش بینی از برگزاری این مسابقات را به ارمغان می آورد یک لحظه از شادی به آگوستا جامعه و کسانی که عشق این بازی است.”

در یک بیانیه مشترک از باشگاه گلف آگوستا ملی اروپا تور LPGA PGA آمریکا PGA TOUR R&A و USGA روز دوشنبه بسیاری از تغییرات برنامه اعلام شد از جمله لغو 149th قهرمانی باز.

“این یک مشکل است و زمان به چالش کشیدن برای همه, مقابله با اثرات این بیماری همه گیر. ما باقی می ماند بسیار مراقب موانع پیش رو و هر سازمان ادامه خواهد داد به دنبال راهنمایی از پیشرو مقامات بهداشت عمومی انجام مسابقات تنها اگر آن را بی خطر است و مسئول به انجام این کار کردند.”

“در هفته های اخیر جهانی گلف جامعه گرد هم می آیند تا در مجموع رو به جلو یک تقویم است که ما امیدواریم در خدمت به سرگرم و الهام بخش طرفداران گلف در سراسر جهان است. ما سپاسگزار برای ما شرکای مربوطه حامیان مالی و بازیکنان که اجازه داده اند ما را به تصمیم گیری — برخی از آنها بسیار دشوار تصمیم گیری — به منظور حرکت در این بازی و این صنعت رو به جلو است.

“ما می خواهیم به تکرار است که باشگاه گلف آگوستا ملی اروپا تور LPGA PGA آمریکا PGA TOUR R&A و USGA مجموع ارزش سلامت و رفاه هر کس در بازی گلف و فراتر از آن بالاتر از همه چیز. ما همه را تشویق به دنبال همه مسئول اقدامات احتیاطی و تلاش برای باقی می ماند سالم و امن است.”

PGA Tour در حال کار برای تایید تاریخ های متعددی از جمله یک رویداد پایان ژوئن 21 است که جایگزین برنامه ریزی مجدد ایالات متحده در باز و شد و بدون طرفداران در این دوره است.

اولین “تایید” رویداد در هر تور, توسط PGA قهرمانی در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو هفته Aug. 3. هفته بعد علائم شروع FedExCup برگشتی در Wyndham قهرمانی.

“این سفر به دنبال برنامه ریزی مجدد مسابقات به هفته قبلا اشغال شده توسط آمریکا باز باز قهرمانی و مردان المپیک مسابقه گلف در ماه های ژوئن و ژوئیه” PGA Tour در بیانیه ای گفت. “تور را بیشتر اطلاعیه ها در مورد این پتانسیل به عنوان به خوبی به عنوان آن سقوط برنامه در هفته های آینده.”

LPGA منتشر شد یک تجدید نظر در برنامه افتتاحیه هفته در 15 ژوئن با خارج شمال غربی آرکانزاس قهرمانی.

روز دوشنبه تور LPGA اعلام کرده است که با موفقیت موکول اول آن دو رشته از سال (ANA الهام بخش حرکت های به روز 7 سپتامبر در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو میراژ کالیفرنیا و ایالات متحده زنان باز انجام شده توسط USGA حرکت به هفته 7 دسامبر در لیگ قهرمانان باشگاه گلف در هوستون تگزاس).

در بیانیه روز شنبه, PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت: “با توجه به بسیاری از پیچیدگی های درگیر در این تور اروپایی در حال حاضر از طریق سناریوهای مختلف در رابطه با تغییر زمان مسابقات برای سال 2020 فصل است. تور اروپایی را بیشتر اطلاعیه ها در این دوره به دلیل.”

PGA Tour schedule:

 • آزمایشی: ژوئن 15-21 (که قبلا باز ایالات متحده در هفته) – پتانسیل PGA TOUR رویداد
 • لغو شد: جولای 13-19 های قهرمانی, سلطنتی, سنت جورج GC, ساندویچ, Kent, England
 • آزمایشی: جولای 13-19 (که قبلا باز قهرمانی در هفته) – پتانسیل PGA TOUR رویداد
 • آزمایشی: 27 ژوئیه-اوت 2 (قبلا مردان المپیک رقابت های هفته) – پتانسیل PGA TOUR رویداد
 • تایید کرد: Aug. 3-9 – PGA قهرمانی TPC هاردینگ پارک سان فرانسیسکو
 • تایید کرد: PGA TOUR پایان فصل رویداد/FedExCup برگشتی حوادث
 • Aug 10-16 – Wyndham قهرمانی Sedgefield کشور باشگاه Greensboro, N. C.
 • Aug. 17-23 – شمال اعتماد TPC بوستون, Norton جرم است.
 • Aug. 24-30 – BMW قهرمانی المپیا زمینه CC المپیا زمینه های بیمار است.
 • Aug. 31-سپتامبر. 7 (روز کارگر) – تور قهرمانی شرق دریاچه باشگاه گلف آتلانتا
 • تایید کرد: هفت. 14-20 – ایالات متحده باز پا بالدار باشگاه گلف ممرنکک n. y.
 • تایید کرد: هفت. 22-27: جام رایدر سوت تنگه کولر, Wis.
 • تایید کرد: Nov. 9-15: کارشناسی ارشد مسابقات باشگاه گلف آگوستا ملی, Augusta, Ga.

“ما می خواهم به تاکید است که در برنامه های آینده ما هستند ساختگى و مطلوب مشاوره و جهت از مقامات بهداشت” ریدلی گفت. “ارائه شده است که رخ می دهد و ما می توانیم انجام 2020, کارشناسی ارشد, ما قصد داریم برای دعوت از کسانی که حرفه ای و آماتور که واجد شرایط برای ما اصل مارس تاریخ و استقبال همه موجود دارندگان بلیط برای لذت بردن از هیجان کارشناسی ارشد در هفته است.”

ریدلی همچنین تایید کرد که در سال 2020 اوت ملی زنان تازه لغو شده است.

“در نهایت بسیاری از چالش های برنامه ریزی با NCAA مسابقات جهانی تازه تیم قهرمانی LPGA Q-Series و رویدادهای دیگر زمانی که زنان تازه گلف رزومه منجر به این تصمیم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>