Opara نمرات دو بار در مینه سوتا, ایالات تار و مار زلزله

سن خوزه کالیفرنیا. — آیک Opara به ثمر رساند دو گل هر دو خاموش ضربات کرنر و مینه سوتا, ایالات FC ادامه داد: برای نشان دادن خاموش خود را به ثمر رساند دلاوری با یک 5-2 جاده پیروزی روز شنبه, مارس 7 برابر زلزله سن خوزه.

Jan Gregus لوئیس Amarilla و رابین لاد نیز به ثمر رساند در نیمه اول با گل مینه سوتا, ایالات (2-0-0) در حالی که دروازه بان تایلر میلر تا به حال چهار موجب صرفه جویی در. این Loons به دست آورده 3-1 پیروزی در پورتلند یکشنبه گذشته برای شروع این فصل است.

Magnus Eriksson و والری Qazaishvili به اهداف به ثمر رساند برای زلزله (0-1-1) که قادر به تجمع در یک نقطه مانند آنها در بازکن فصل آخر هفته گذشته در برابر تورنتو FC زمانی که آنها سوار با دو گل کردم و حتی پنج دقیقه به نیمه دوم زمان توقف.

هشت گل مینه سوتا, ایالات حال این تیم بیشتر بیش از دو بازی اول فصل. این تیم همچنین 2-0-0 برای باز کردن برنامه خود برای دومین فصل متوالی.

این Loons به دست آورده اولیه ضربه کرنر با Opara به ثمر رساند خود را اول از فصل یک هدر از کامل کردن-نوسانی خوراک از گوشه Gregus.

این زمین لرزه در پاسخ به 19tth دقیقه زمانی که Eriksson گل از نقطه پنالتی. سن خوزه در تامی تامپسون بود خراب در لبه محوطه جریمه توسط مینه سوتا, ایالات را تعقیب گاسپار در یک تماس که تایید شد در ور پخش.

Gregus قرار داده مینه سوتا, ایالات رهبری خوب در 26 دقیقه به ثمر رساند خود را اول از فصل یک پاس از Amarilla. تنها شش دقیقه بعد Amarilla پاداش داده شد درست مثل Gregus شد با هدف خود را برای یک 3-1 منجر شود. آن بود و دوم این فصل است.

سه دقیقه به نیمه اول توقف زمان Loons خود را افزایش منجر به 4-1 زمانی که Lod در بر داشت پشت خالص بلافاصله پس از یک ضربه پنالتی از Amarilla ذخیره می شد زمین لرزه دروازه بان دانیل وگا. آن لاد اول فصل است.

Qazaishvili گل اول خود در این فصل برای سن خوزه در دقیقه 53 برای کاهش کسری بودجه به 4-2.

Opara های 2019 MLS مدافع از سال تحویل دوم خود را هدر کردن Gregus ضربه کرنر در دقیقه 71.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر