OneWeb فایل برای ورشکستگی


به نقل از مدیر عامل شرکت COVID-19 تلاطم بازار

OneWeb یکی از شرکت ها به دنبال استفاده از صور فلکی از ماهواره ها برای ارائه به رقابت زمینی و بی سیم باند پهن ارائه دهندگان ورشکستگی کرده است و سعی خواهد کرد به فروش شرکت می باشد.

OneWeb پیشنهاد آن بود که در آستانه گرفتن تامین مالی زمانی که این بیماری همه گیر رسید. آن را در حال حاضر سرمایه گذاری میلیاردها دلار در سرمایه گذاری.

“از آغاز سال OneWeb مشغول شده بود در پیشرفته مذاکرات در مورد سرمایه گذاری است که به طور کامل به صندوق شرکت از طریق آن استقرار و تجاری راه اندازی” OneWeb نشان داد. “در حالی که این شرکت نزدیک به اخذ تامین مالی روند پیشرفت نیست زیرا از تاثیر مالی و بازار تلاطم مربوط به گسترش COVID-19.”

ورشکستگی پر کردن ساخته شده در منطقه جنوب نیویورک. این شرکت گفت که سعی خواهد کرد به فروش این عملیات به “حداکثر رساندن ارزش این شرکت ، آن را راه اندازی کرده است 74 (از آن برنامه ریزی شده 600-plus ماهواره) و 44 ایستگاه های زمینی تکمیل و یا در حال توسعه است.

در ماه ژوئن 2017, FCC به اتفاق آرا تصویب OneWeb درخواست به ارائه خدمات خود در بازار ایالات متحده (به عنوان بخشی از یک عملیات جهانی) از جمله در خصوص رسیدن سخت و گران برای رسیدن به مناطق روستایی پس از FCC رئیس Ajit Pai پیشنهاد تصویب آن است.

FCC پس از تایید برنامه های مشابه توسط SpaceX SpaceNorway کپلر و تئا منابع.

بستن روستایی شکاف دیجیتال یکی از FCC را اولویت و حتی بیشتر از آن در سن اجتماعی فاصله.

OneWeb سرمایه گذاران شامل Qualcomm, باکره, و Hughes–بنیانگذار گروه ویرجین ریچارد Bransom و کوالکام اجرایی رئیس Paul Jacobs شد و در ابتدا اعضای هیئت مدیره.

هدف این بود که به پتو سیاره با غیر ماهواره های geostationary.

“OneWeb ساختمان شده است واقعا جهانی ارتباطات شبکه به ارائه سرعت بالا پهنای باند و زمان تاخیر کم در همه جا” گفت: مدیر عامل شرکت آدریان Steckel. “وضعیت فعلی ما نتیجه اقتصادی تاثیر COVID-19 بحران است. ما باقی می ماند متقاعد اجتماعی و اقتصادی ارزش ماموریت ما برای اتصال همه در همه جا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>