یک کشته و چهار زخمی در اوکلند تیراندازی

اوکلند — یک مرد کشته شد و چهار تن دیگر زخمی شدند, در جداگانه تیراندازی شنبه شب و صبح یکشنبه در مناطق مختلف شهرستان, مقامات گفت.

هیچ یک از این حوادث که اتفاق افتاده حدود چهار ساعت از هم جدا به نظر می رسد مربوط در این زمان, مقامات گفت.

تیراندازی مرگبار اتفاق افتاده است در مورد 1:19 صبح یکشنبه در 3500 جلوگیری از Dimond خیابان در Dimond منطقه.

ناشناس تماس گیرنده گفته پلیس یک مرد بر روی زمین خونریزی. پلیس یک 60 ساله که به ضرب گلوله کشته شده است. او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده در 1:48 صبح

پلیس منتشر نشده نام مرد اما گفت که آنها باور دارند که او زندگی می کردند در اوکلند. هیچ انگیزه مشخص شده است و در عین حال برای تیراندازی و بازداشت شده اند ساخته شده است.

مرگ است و 35 بررسی قتل توسط پلیس اوکلند در این سال است. سال گذشته در این زمان پلیس در حال بررسی 39 قتل.

حدود 11:37 بعد از ظهر, شنبه 31 ساله به ضرب گلوله کشته شد به عنوان او راه می رفت در 1100 بلوک از بازار و خیابان در غرب اوکلند. یک ماشین پارک شده بود و همچنین اصابت گلوله اما هیچ کس دیگری مجروح شد.

این مرد زخمی در نظر گرفته شد و به بیمارستان منتقل شد و در شرایط با ثبات است. پلیس ندارد و انگیزه و در عین حال برای عکسبرداری و ساخته شده است هر گونه بازداشت.

حدود 11:19 بعد از ظهر 44 ساله به ضرب گلوله کشته شد و فقط پس از او سمت چپ یک مغازه مشروب فروشی در 2800 بلوک مارتین لوتر کینگ جونیور راه در غرب اوکلند. برخی از وسایل نقلیه پارک شده و یک ساختمان نیز آمار تیراندازی اما دیگر صدمات گزارش شده است.

این مرد زخمی کردم خود را حمل و نقل به یک بیمارستان است. شرایط او در دست نیست. پلیس مشخص نیست انگیزه و در عین حال برای عکسبرداری و ساخته شده است هر گونه بازداشت.

حدود 10:35 بعد از ظهر, شنبه 22 ساله به ضرب گلوله کشته شد به عنوان او سوار در 1300 جلوگیری از مک آرتور بلوار در شرق اوکلند توسط کسی که در وسیله نقلیه دیگر. این مرد زخمی خودرو سقوط کرد یک خودرو پارک شده. او گرفته شده بود به بیمارستان منتقل شد و در شرایط با ثبات است.

یک انگیزه برای تیراندازی منتشر نشده و بازداشت شده اند ساخته شده است.

حدود 9:31 p. m. روز شنبه 38 ساله به ضرب گلوله کشته شد و چندین بار به عنوان او راه می رفت در نزدیکی تقاطع خیابان 96 و زیتون و خیابان در شرق اوکلند. او یک سوار به یک بیمارستان از شخص دیگری. شرایط او در دست نیست.

پلیس مشخص نیست انگیزه و در عین حال برای عکسبرداری و ساخته شده است هر گونه بازداشت.

پلیس و جرم و جنایت جلو از اوکلند در حال ارائه تا $10,000 در پاداش پول در تیراندازی مرگبار و تا 5000 $در هر یک از دیگر در آمریکا برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری مظنون است. هر کسی با اطلاعات ممکن است در تماس با پلیس در 510-238-3821 یا 510-238-3426 یا جلو جنایت در 510-777-8572.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>