در این تاریخ مارس 30: غول تجارت ویدا آبی یک هفته قبل از روز افتتاحیه

ویدا آبی که پیوست غول در یک شگفت انگیز بهار آموزش تجارت است خروج این تیم همان راه است.

آبی است که در سان فرانسیسکو آس از او به دست آورد از یک در یک 7-برای-1 تجارت در سال 1978 بود unceremoniously معامله به Kansas City Royals در ازای کوزه کریگ چمبرلین Atlee Hammaker, دفتر ورزش مارتین و infielder براد Wellman در مارس 30, 1982, 38 سال پیش.

Rookie غول مدیر کل تام Haller نیز معامله دویل الکساندر دوم در برد پشت آبی در فصل گذشته به طور موثر برش این تیم شروع چرخش یک هفته قبل از روز افتتاحیه.

“من هیچ ایده چه چیزی در اطراف در اینجا” گفت: آبی, فن های مورد علاقه. “این سازمان به نظر می رسد نه به هر جهت. منظورم صدا دارم بد دهیم اما شما رو به یک برنامه بازی و من نمی بینم که در آن ما تا به حال یکی است.

“اعتراف میکنم من تا به حال یک نگرش بد به دلیل فضای کلی از اردوگاه های آموزشی. اما من قوی و سالم است.

“من خوشحالم که من قصد دارم به یک کلاس سازمان است.”

Haller که معامله سه غذای دیگر بیش از زمستان ابراز تمایل به دریافت جوانتر که در آن کوزه نگران هستند. آبی 32 است. الکساندر است 31.

“ما فکر می کنم ویدا خوب پارچ,” Haller گفت: “اما ما سعی به استفاده در این نقطه از زمان و زمین برخی از جوان خوب کوزه.”

آبی که 54-40 با 3.41 عصر با غول نبود آن را خرید.

“هیچ کس نمی داند چه خبر است,” او گفت:. “من تلخ در مورد تجارت ؟ جهنم ندارد. من استقبال کرد.”

آب و هوا بود 180 درجه تغییر در احساسات از تجارت است که بازدارنده برداشته کاریزماتیک آبی از یک را چه کسی به او کمک کرد تا برنده سری جهانی سه. آبی موفقیت های فوری با سان فرانسیسکو. برای خیلی از فصل اول خود را با غول های آنها زد با قدرتمند Reds (یعنی Big Red Machine). آبی لقب غول کوچک نارنجی اسکیت بورد. او در لیگ ملی را شروع پارچ در All-Star game و led غول به اولین رکورد برنده در پنج سال.

این تیم حضور 1.740 میلیون در سال 1978 دوم بالاترین مجموع در آن سن فرانسیسکو تاریخ است. آن خواهد بود نه سال قبل از آنها تحت الشعاع آن علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>