در این تاریخ در سال 2007: “ما باور” رزمندگان بی حس کردن Mavericks کل NBA

روزی روزگاری در شهری شهر در ساحل شرقی وجود زندگی مردی به نام ویلیس رید.

نی که بازی برای یک تیم بسکتبال به نام نیویورک نیکز صدمه دیده زانو خود را در طول زمان سری حذفی در برابر لس آنجلس لیکرز. در برابر همه شانس و بیشتر توصیه های پزشکی, نی آمد لنگش از رختکن به سرب …

شما لازم نیست به یاد داشته باشید Willis Reed, آیا شما? و اگر شما, شما دیگر مراقبت درست است ؟

ما در حال هدر رفتن زمان ما با این نی شخصیت. چرا که پنج شنبه شب در یک ناعادلانه بدخیم شهر در سواحل خلیج سان فرانسیسکو یک مرد به نام بارون دیویس کمک یک تیم به نام رزمندگان طلایی امور خارجه نوشتن یک بسکتبال داستان که ضربه هر چیزی که شما می توانید در یک گرد و خاکی قدیمی کتاب است.

در اینجا CliffsNotes نسخه: رزمندگان منطقه خلیج جدیدترین مورد علاقه تیم زد توانا دالاس ماوریکس از Oracle Arena, NBA playoffs و تمام راه برگشت به تگزاس در مقابل screeching زرد-shirted جمعیت 20,677. آنها این کار را در برابر همه منطق و هر صحاف ارزش خود را بیش از/زیر. و آنها این کار را با این Davis شخصیت بازی بسیار زیبا در یک پا.

اگر شما جدید به این داستان — don’t be shy; بازیگر Owen Wilson شد در حضور, بنابراین شما می دانید crashers خوش آمدید در اینجا — دیویس رزمندگان’ نقطه گارد و عاطفی رهبر. او همیشه خوب بوده است; در این برگشتی او را تبدیل به نخبگان بازیکن جدید/پیر رزمندگان مربی دان نلسون فکر کرد که او می تواند.

دیویس’ الهام گرفته از بازی کردم رزمندگان تا پنج شنبه شب — 3-2 سرب در بهترین سری هفت و یک فرصت برای نزدیک خود را به طبقه. رزمندگان کردم به شروع سریع. اما در اوایل سه ماهه اول دیویس در زمان یکی از بی پروا ماموریت به حلقه است. او ناپدید شد در یک جمعیت آمد و از طرف دیگر محکم پشت پای راست خود را.

جمعیت صادر شده قابل شنیدن ناله. برای چیزی شبیه به این اتفاق می افتد پس از 13 سال وقفه بدبختی بسکتبال ؟ آن به نظر نمی رسد عادلانه است.

دیویس بازنشسته به اتاق قفل و پس از این تیم ، او در آنجا باقی ماند برای بقیه از سه ماهه اول.

او بازگشت و در سه ماهه دوم نزدیک به عنوان تلفن همراه اما دو بار به عنوان الهام بخش است. او را ترک نمی کند برای خوب تا 2:19 در بازی باقی مانده و رزمندگان led با 26 امتیاز.

این یک بازی بسکتبال, داستان, اما نه همه چیز در مورد بسکتبال. آن را در مورد Yoda-مانند حکمت نلسون که ستیز خروج در سال 1995 فرو رزمندگان به رقابتی عصر یخبندان, و که در تابستان موجب بزرگ گرم شدن. آن را در مورد دیویس کشف چگونه به خوبی او می تواند.

آن را در مورد جیسون ریچاردسون برای سال بهترین بازیکن بد تیم که تا این ماه در حال صرف هر ممکن است از خود نرم افزار حرفه ای در خانه روی مبل.

و آن را در مورد چگونه یک تیم ورزشی می تواند توسط آن روح electrify توده مردم.

ما آن را شنیده اید دست اول. سوال ساعت گذشته چند صد ساعت بوده است که “آیا این رزمندگان و چگونه می توانم بلیط؟” اما سوال ساعت پس از آن بوده است “هنگامی که آخرین بار بود چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است در اینجا؟”

در طول 12 سال گذشته است که برای مطمئن. آخرین باری که رزمندگان موفق به کسب یک سری حذفی شد و در سال 1991 زمانی که آنها ناراحت سن آنتونیو. نهایی دو پیروزی آمد در خانه. اما این سومین بار در پنج فصل رزمندگان ساخته شده بود برگشتی. آن را فوقالعاده, زیبا, پالس-تسریع جدید آن را به عنوان در حال حاضر. بنابراین هیچ.

رزمندگان جاروب یوتا در دور اول در سال 1989. ما بیش از حد درگیر مسئله ی 49ers minicamp به پرداخت آن مقدار از ذهن است.

1987 postseason آمد. بازگشت به پلی آف پس از نه فصل رزمندگان بسیج از 2-0 به ناراحت یوتا در پنج بازی در دور اول. دور دوم ویژه خواب آلود فلوید 29-نقطه سه ماهه چهارم در یک بازی 5 پیروزی لیکرز بالا-10 رویداد برای هر کسی که دیدم آن زندگی می کنند. اما آن را کاملا پیش بینی نشده یک صاعقه از آبی رنگ است. وجود ندارد تجمع چند هفته گذشته و یا هر چیزی نزدیک شدن به اوج آن رسیده بود یکشنبه شب.

شما باید برای رفتن به شیرین قهرمانی اجرا در سال 1975 برای هر چیزی قابل مقایسه با آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر. آن را بر ما قبل از ما می تواند درک معنای آن یک فانتزی به زندگی می آیند. رزمندگان رسیده نهایی و جاروب واشنگتن گلوله برنده بازی 2 و 3 در گاو کاخ. جمعیت لرزاند انبار قدیمی از آغاز تا پایان در هر دو بازی بسکتبال بهترین زمان منطقه خلیج تا کنون شناخته شده است.

تا به حال است. هنگامی که پس از یک بار حضور در یک بازی از رزمندگان بود مانند رفتن به یک بد ، هنگامی که یک ایست نامیده می شد با 4:02 چپ در سه ماهه سوم و رزمندگان پیشرو 75-57 آن را مانند این — موسیقی thrumming تا با صدای بلند به شما می تواند احساس آن را در چشم خود را; جنگجو رقص دختران در مورد کف همه لودگی و پر رو به عنوان اگر آنها فقط می خواهم پذیرفته شده به داغترین باشگاه در شهر; 20,000 زرد پیراهن کف زدن دست خود را در ریتم به موسیقی; برجسته در حال اجرا بر روی تصویری تخته یک رویا به حقیقت می پیوندند به زندگی است.

به انجمن خوش آمدید once upon a time. آشر را نشان می دهد شما را به صندلی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>