در این تاریخ آوریل 3: چگونه است این کمک به صرفه جویی در هر یک از دیگر

سال 1987 و آرامش در طول نه بی معنی بهار آموزش بازی تحت آرامش آریزونا خورشید ناگهان از سوراخ یک مزاحمت Dennis این ، سپس با توله مبهوت این تماشاچیان به عنوان او ایستاده بود بر روی تپه برداشت خود را فاق و فریاد زد: فحاشی به سمت یک ستاره شرق و مدیر تونی لا تخصصی Russa.

نه انسان می تواند آن را درک کنند در آن لحظه اما فقط چند روز آنها می شود با هم پیوست و زندگی خود را برای همیشه تغییر خواهد کرد.

هنوز هم فقط 32 سال سن دارد اما ظاهر در حرکت نزولی خود را حرفه ای این بود که در تلاش برای کسب یک نقطه در توله چرخش است. در آن روز بهار در ’87, این بود ضرب و شتم توسط یک است. حتی بدتر از او فکر می کردند که مالش آن را در.

“آن را مانند 6-0 و (خوزه) Canseco دزد دوم پایه” این بار گفت: این نشریه. “من به او نگاه کنید و بپرسید که چرا. او با اشاره به تونی در ستاره شرق. تونی می رود, ” آره, من آن را به نام.’ من علامت است.”

سپس در مارس 3, یک جستجو برای تبادل تقویت آنها منجر به این که آنها با کمال تعجب به دست آورد و به صورت سه جزئی leaguers. هیچ یک از این سه که شامل ex-برکلی بالا ستاره برایان Guinn و دیوید وایلدر خواهد همیشه آن را به رشته.

هیچ کس بیشتر شگفت زده تجارت بیش از این از خود راضی از بچه های فرمونت را Glenmoor باغ محله بود که مبهوت به آینده بازگشت به خانه.

“من فکر می کردم (تونی) من را دوست ندارد. سپس یک هفته بعد آنها معامله برای من و او زندگی حرفه ای من در اطراف من اجازه نزدیک است. ما دوستان شد; او مثل برادر بزرگ من,” او گفت:.

لا تخصصی Russa هر چند آزادانه اذعان می کند که آنها را کشیده تجارت آنها هرگز پیش بینی این تبدیل کار خود را در اطراف به دوباره تبدیل به یک ستاره و یکی از بیس بال بهترین آرام تا کنون.

“او داده بود تا شش اجرا می شود که روز (علیه ما) بنابراین او نه اک ما شناخته شده بود قبل از آن” لا تخصصی Russa گفت: MLB Network سال گذشته است.

اما لا تخصصی Russa و به زودی آموخته وجود دارد چیز دیگری قابل ملاحظه ای متفاوت در مورد این ، او دیگر نوشیدن. او تا به حال به دنبال درمان بود و برنده شدن خود را در زمان طولانی نبرد در برابر الکل — او شده بود هوشیار برای دو سال زمانی که یک را به دست آورد او را.

“که بخشی از (ما) در حال خوش شانس” لا تخصصی Russa گفت: از این به هوشیاری. “ما خوش شانس بودند به او.”

پس از قانع کننده این است که آینده خود را به عنوان یک مسکن لا تخصصی Russa و یک تبادل مربی دیو دانکن و سپس به او کمک کرد تا در مسیر خود برای تبدیل شدن به یک Hall of Famer. این از 1988-92 به طور متوسط 44 موجب صرفه جویی در حالی که کمک به اوکلند به چهار AL غرب عناوین سه جهانی سری ظواهر و جهان سری تاج در سال 1989.

هنگامی که به دنبال بازگشت به تجارت کمک کرد که تغییر زندگی خود این هشدار داد کسانی که به طور طبیعی انتقاد توله برای تخلیه او.

“آنها نمی دانند چه آنها خلاص شدن از شر.”

است که می گویند این زمان در اوکلند نیست و بدون آن heartaches. کرک گیبسون صفحه اصلی اجرا در سال 1988 سری جهانی و روبرتو Alomar را هومر در سال 1992 ALCS به ذهن می آیند.

اما کمتر شناخته شده دمیده مگر این که ممکن است بهترین نشان دادن چگونگی به ویژه رابطه اش را با لا تخصصی Russa تبدیل شده بود. این احساس پس از افتضاح باد سرب در برابر سرخپوستان در سال 1991 در نور-ضربه جری براون را اجرا کنید. او را صرف پرواز از کلیولند به بالتیمور sulking بیش از هزینه یک یک بازی است.

زمانی که او وارد تیم هتل در بالتیمور او هنوز هم مصرف با خشم و ناامیدی. او برداشت پاکت با کلید اتاق در آن اما نیست آن را باز کنید تا زمانی که به درب اتاق خود را. همچنین در داخل پاکت او در بر داشت یک توجه داشته باشید از لا تخصصی Russa.

“اک شما بهترین هستید.”

“آنچه که یک اثر است که تا به حال. من تا به حال یک قطره اشک در چشم من” این بار گفت: این نشریه در حالی که تکان دادن سر خود را. “من له شد چرا که من می خواهم تا که خانه را اجرا کنید. و تونی او می دانست که چگونه من — “حساس” است که کلمه حق — اما او می دانست که چگونه ناراحت شدم.

“من و توجه داشته باشید که فقط من برداشته است. برای من که مدیریت مرد.”

خوشبختانه برای هر دو سرنوشت کمک به آنها را مدیریت برای به دست آوردن گذشته زشت بهار آموزش بعد سال قبل است.


همچنین در این تاریخ …

در سال گذشته: قبل از از دست دادن 5-3 به داجرز به فصل باز سفر جاده ای با یک 2-5 رکورد غول پارچ مدیسون Bumgarner هشدار داد در برابر گرفتن این تصور اشتباه از تیم خود را. “من احساس نمی مانند این چند بازی در اینجا هر نوع نشانه ای از چه نوع تیم ما هستند. من فکر می کنم ما در حال رفتن به خوب است.” اوه. غول به پایان رسید و در مقام سوم در NL غرب با 77-85 رکورد.

2010: کال الکسیس خاکستری-لاوسون به ثمر رساند 17 امتیاز به رهبری خرس بسکتبال زنان تیم به یک 73-61 پیروزی میامی در زنان ملی دعوت نامه مسابقات قهرمانی بازی در برکلی است.

1994: کلرادو گلوله نقره ای برای اولین بار زن طرفدار تیم بیس بال خود را اعلام کرد اولین فهرستی که شامل ریچموند شارلوت Wiley و برکلی جولی Croteau.

1984: غول’ Mark Davis از گرانادا بالا در لیورمور و توله کیر Ruthven از ایروینگتن بالا در فریمانت شد اولین منطقه خلیج کوزه برای همیشه چهره یکدیگر در روز افتتاحیه در لیگ های بزرگ بازی در منطقه خلیج است. Ruthven رو برد و دیویس در زمان از دست دادن در شیکاگو 5-3 برنده شدن در شمعدان. این یک دیو استوارت (سنت الیزابت/اوکلند) و دریانوردان’ علامت Langston (Buchser/سانتا کلارا) تنها دیگر منطقه خلیج محصولات برای شروع در برابر هر یک از دیگر در اینجا در روز افتتاحیه — در سال 1988 و ’89 در سالن بزرگ.

در این روز خارج از خلیج…

1928: ارل لوید اولین آفریقایی-آمریکایی برای بازی در NBA متولد شده است در الکساندریا (درگذشت. 2015).

1948: کیر دکمه برنده آمریکا شکل اسکیت قهرمانی.

1949: Lyle Alzado متولد شده است در بروکلین نیویورک (درگذشت 1992).

1962: بوکسور سبک وزن بنی “بچه” پرت, 24 می میرد پس از مبارزه است.

1962: آمریکا دوانی ادی Arcaro بازنشسته پس از 31 سال (24,092 نژادها)

1971: طلای المپیک-مدال برنده اسکی باز Picabo خیابان دنیا در پیروزی آیداهو.

1975: شطرنج-استاد بابی فیشر است که محروم از عنوان قهرمانی جهان خود را برای امتناع از دفاع از آن است.

1985: لیگ اصلی بیس بال گسترش مسابقات قهرمانی لیگ سری از بهترین پنج بازی به بهترین هفت.

1987: بیل الیوت آمار 212.809 mph در آلاباما به مجموعه نسکار مقدماتی رکورد.

1988: Mario Lemieux به پایان می رسد Wayne Gretzky هفت سال اجرا به عنوان NHL بهترین گلزن.

1994: کارولینای شمالی برنده NCAA بسکتبال زنان قهرمانی, ضرب و شتم, Louisiana Tech 60-59 در یک buzzer-ضرب و شتم 3-اشاره گر توسط شارلوت اسمیت.

1995: UCLA ضربان آرکانزاس 89-78 برای NCAA بسکتبال قهرمانی مردان برای نخستین بار پس از جان چوبی بازنشستگی در سال 1975..

2005: Outfielder الکس سانچز از Tampa Bay Rays می شود اولین MLB بازیکن به حالت تعلیق در زنبیل استفاده کنید. او را پایان کار خود را بعد از آن که فصل را با غول ها.

2006: استیو Yzerman نمرات خود را 692nd — و نهایی — NHL هدف است.

2007: تالار مشاهیر فوتبال مربی ادی رابینسون که برنده 408 بازی در 56 فصل در Grambling دانشگاه, درگذشت 88 از آلزایمر.

-30-

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>