در این تاریخ مارس 19: جورج فورمن سعی کردم به دوباره نوشتن تاریخچه بوکس

قبل از جو عجیب و غریب weaseled راه خود را به فرهنگ پاپ آیکون وضعیت شرق خلیج حال خود را بدنام ببر-داشتن مخفی-خرید و فروش مردی که فکر می کردم او حکومت جهان است.

جورج فورمن هر چند متعلق به یک شعله ور کمربند معنابخش او واقعا بود baddest مرد در این سیاره زمانی که او زندگی می کردند با حیوان خانگی خود را ببر و شیر در یک آلاینده در مرتع پرورش احشام در حومه لیورمور در 1970s.

و بر خلاف “ببر پادشاه” اگر شما می خواهید برای دیدن حیوانات وحشی در فورمن را 5-1/2 هکتار در مرتع پرورش احشام نشسته درست کردن درخت بلوط-لادن معادن جاده, سنگین وزن و قهرمان نیست همیشه به عنوان دعوت.

اسلحه toting مرد نشسته در سر کارگر را در مقابل دروازه نبود به فروش بلیط و یا فروختن سوغاتی. و فقط در مورد شما نمی گرفتن رانش مرد تا به حال دو آموزش حمله سگ در سمت خود را به آن را روشن تر است.

هنوز هم با وجود اغلب با پوشیدن استهزاء در چهره اش مباشر عمدتا فقط barked حتی در آن زمان. یک بار مشکل بچه که فرستاده شد به Pleasanton به اصلاح به عنوان یک نوجوان قبل از شروع بوکس حرفه ای در هیوارد مباشر بود فقط savoring غنایم تبدیل شدن به قهرمان سنگین وزن جهان در 24.

“اولین بار من برنده مسابقات قهرمانی جهان آن را مانند” من می توانم آن را باور نمی,’ ” سرکارگر گفت: ژاپن تایمز به تازگی. “هنگامی که شما تبدیل شدن به قهرمان جهان آن را مانند جک دمپسی, Jack Johnson, Joe Louis, John L. سالیوان, محمد علی! مثل همه آنها فقط اجرا به بدن خود را مانند یک راش. شما می دانید که شما قهرمان جهان و شما آن را احساس کنید. شما احساس می کنید چیزی باستان همه از ناگهانی. شما احساس نمی مانند مرد به طور منظم کنه.”

بنابراین او یک ببر و یک شیر. اما بر خلاف Netflix ساخته شده ستاره هر گونه مشکل واقعی مباشر باعث شد با خود قدرتمند دست به او علاقه گفت. او استفاده می شود به نگه دارید تا او را دست راست توپ آن را به یک مشت و می گویند “این است که من قاضی است.” سپس با دست چپ آن را بالا می برد و می گویند “این است که من داور.”

نزدیک ترین چیزی که به نابکار فعالیت مباشر ممکن است خود را از راز نیمه شب در نشست با پروموتر همین پادشاه در یک dimly روشن لیورمور پارکینگ. پادشاه که در نهایت دنبال کردن مباشر پس از تمیز کاری شرق خلیج نیاز مباشر به توافق برسند به مبارزه با محمد علی در “سر و صدا در جنگل” در سال 1974. فورمن که در مورد به طلاق گرفته نیاز به مخفی کردن هر معامله تا پس از طلاق خود را نهایی شد. مردان در نهایت امضا hush توافق زیادی است که پرداخت مباشر 5 میلیون دلار.

که همه به نظر می رسید یک عمر پیش زمانی که 42 سال فورمن در این شب در سال 1991 بود که مبارزه برای تاریخ است.

سپس توسط مباشر در اصل یک انسان جدید. او می آمده است یک راه طولانی از بچه که آموزش دیده در هیوارد در حالی که در راه خود را به یک مدال طلای المپیک در سال 1968 و میدانی تاج در سال 1973.

جورج فورمن استفاده می شود برای رفتن دویدن در لیورمور در حالی که آموزش برای قهرمانی حملات در 1970s. (ستاد فایل)

دنیا آمده بود به دانستن بیشتر خوش برخورد — و paunchier — فورمن که در تلاش بود به کلاه یک شغل دوم باز گشت با تبدیل شدن به قدیمی ترین قهرمان سنگین وزن. در علاوه بر این به یک وزیر, چاق و چله مباشر بود شروع به تبدیل شدن به بیشتر شهرت برای فروش کوره پخت و پز و صدا خفه کن انجام تبلیغات از کار خود را در داخل حلقه.

او غرابت تبدیل شده بود یابم. مردی که یک بار به نام خود ببر “ببر” و شیر “شیر” و بعد فورا رفت واز حتی بیشتر از خنده از این واقعیت که او می خواهم به نام همه پنج تن از پسران او “جورج.”

و استدلال خود را برای نامگذاری افزونگی حتی یک بیت از حس.

“من به نام همه فرزندان من جورج ادوارد مباشر, به طوری که آنها همیشه باید چیزی مشترک” مباشر اغلب گفت. “من به آنها می گویند” اگر یکی از ما بالا می رود و سپس همه ما بالا برود و اگر یکی پایین می رود همه ما پایین با هم!’ ”

با این حال دوست داشتنی او تبدیل شده بود و مباشر نیست محبوب با bettors زمانی که او در Evander Holyfield در عنوان جلسه در آتلانتیک سیتی در این تاریخ در ’91.

فورمن به عنوان سخت به عنوان همیشه و هنوز هم بسته بندی شده یک شلاق از یک پانچ اما تنها چیزی که او برنده در این شب بود که ستایش برای ماندگار کل 12 دور در برابر قدرتمند Holyfield.

مباشر را تداوم پرداخت و سه سال بعد از زمانی که دست راست خود را کاهش یافته است مایکل Moorer در 10 دور به صورت یک حذفی پیروزی. در 45 مباشر تبدیل شده بود قدیمی ترین بوکسور همیشه به نفع یک عنوان سنگین وزن.

او ادامه می دهد به عنوان یک بوکسور برای یکی دیگر از سه سال با نهایی خود را درباره اینکه یک سال 1997 از دست دادن به شانون بریگز زمانی که او 48.

به این روز 71 ساله مباشر میراث همچنان به تکامل. او ساخته شده یک نقطه را امتحان کنید برای کمک به کودکان جوان به خصوص زمانی که او ایجاد جورج فورمن مرکز جوانان در هوستون. این است که مرکز و دیگر تعهدات خود را برای کمک به کودکان و نوجوانان است که ممکن است مشکل پیدا کردن یک مسیر در زندگی است که او را به ارمغان آورد مستمر ستایش است.

“هنگامی که شما یک شانس برای انجام کاری برای کودکان و نوجوانان شما زندگی خود را تغییر” سرکارگر گفت: پس از دریافت آیداهو بشردوستانه جایزه تقریبا دو سال پیش. “پنجاه سال پیش من دریافت یک مدال طلا همه به این دلیل که بسیاری از مردم نمی دهد تا در افراد جوان که بسیاری از آینده است.”


همچنین در این تاریخ …

2018: Kevin Durant به ثمر رساند 26 امتیاز و کلی تامپسون اضافه شده 19 به عنوان رزمندگان برداشت یک فرمانده 3-0 در دور اول سری سرب بیش از اسپرز, ضرب و شتم سن آنتونیو 110-97 در AT&T Center.

1997: اظهارات اوکلند انتخاب USC دفاعی lineman دارل راسل با کلی دوم انتخاب در پیش نویس NFL.

1981: Rickey هندرسون و Jeff Newman هر راند در دو اجرا می شود برای کمک به شکست نخوردگان یک مجموعه یک لیگ رکورد در حالی که ضرب و شتم Mariners 6-1 در اولین بازی از doubleheader در سالن بزرگ. برنده شد اوکلند 11th در یک ردیف به شروع فصل یک علامت است که می تواند شکسته توسط آتلانتا در سال 1982.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>