در این تاریخ مارس 16: چگونه برکلی افسانه اختراع بالا پنج

خوشحال ملی بالا پنج روز ؟ در واقع این grimmest بار شاید برای کشور مورد علاقه در فرم از جشن.

چه تبدیل شدن به یک شادی رفلکس عمل برای ورزشکاران و غیر ورزشکاران به طور یکسان در طی چهار دهه گذشته — حتی ناخودآگاه فیلترینگ به زندگی روزمره ما — در حال حاضر به نظر می رسد در زندگی حمایت.

امروز قرار بود یکی دیگر از یادآوری خوشایند از بالا پنج ریشه هنگامی که افسانه ای سابق برکلی بالا ستاره گلن برک سرزندگی با داجرز در سال 1977 منجر به اولین نسخه شناخته شده از بیش از حد بالا و سیلی از دست.

اما با COVID-19 هنوز ravaging آن زمان به درخواست ناخوشایند سوال: ما باید به لحاظ اجتماعی فاصله خودمان را از بالا پنج ؟

LeBron James اشاره کرده که بسیار هشدار دهنده است که یک بار NBA باز دوباره برای کسب و کار خود را جشن عادات نگاه به شدت متفاوت است.

“I ain’t بالا fiving هیچ کس برای بقیه زندگی من بعد از این” جیمز گفت: با خنده در “Road Trippin’ پادکست.” “نه بیشتر بالا fiving. بعد از این تاج (expletive)? Wait ’til you see me و هم تیمی های من’ handshakes بعد از این.”

اگر دیگران نمی تمایل به دنبال LeBron را منجر خواهد شد آنها گوش دادن به یک پیشنهاد قوی از Dr. Anthony Fauci? ملت را بالا متخصص در بیماری های عفونی دارای احساسات قوی در مورد صرف دست زدن به از دست یکدیگر.

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به صداقت با شما” Fauci گفت: به تازگی در یک پادکست با وال استریت ژورنال. او فقط به عنوان تاکید در مورد تنها با تکان دادن دست در مصاحبه دیگری “ما عاشق شکستن که سفارشی.”

آن را به اندازه کافی به تعجب می کنم اگر ملی بالا پنج روز که چند دانشگاه ویرجینیا دانش آموزان کمک کرد تا تبدیل به یک روز رسمی جشن در سال 2002 خواهد عمر ارتباط خود را?

که عدم اطمینان در مورد آینده پنج بالا باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است برای ما به درستی اذعان محلی ما قهرمان نقش در ایجاد یکی از همه جا حرکات دست در جهان است.

برک هرگز خجالتی نوع شد بیش از تمایل به یادآوری مردمی او آغاز شده و ما در بالا پنج شوق در سال 1977.

“شما فکر می کنم احساس می کنید زمانی که شما به کسی بالا پنج,” او گفت: خبرنگار یک زمان. “من تا به حال این احساس را قبل از هر کس دیگری.”

یک بار تبلیغ به عنوان “آینده ذرت ویلی” توسط بیس بال پیشاهنگی در حالی که در حال رشد در برکلی برک واقعا هرگز شکوفا به ستاره برخی فکر کردم که او قادر به تبدیل شدن به. اما حتی به عنوان یک نقش بازیکن با لس آنجلس داجرز خروجی برک همیشه یک حامی قوی برای هم تیمی های خود.

سابق Burlingame ستاره درو Shiller یک بار خود را چرخش در بالا و پنج که برکلی گلن برک اختراع در سال 1977. (پاتریک TEHAN/ SAN JOSE MERCURY NEWS/مارس 17, 2005)

آن را به ویژه در Oct. 2 سال 1977 پس از گرد و خاکی بیکر خرد خود را 30th, خانه اجرا در آخرین روز از فصل به طور منظم ساخت داجرز اولین تیم در تاریخ بیس بال به چهار بازیکن با 30 یا بیشتر homers.

پس از بیکر گرد پایگاه و سرش می دویم. به سمت ستاره شرق, برک شتافت به خوش آمد می گوید او با هیجان بالا بردن دست راست خود را بطرف بالا و آنها سیلی دست بالا.

“دست خود را که در هوا بود و او arching راه بازگشت” بیکر گفت: در یک ESPN مستند در مورد بالا پنج. “بنابراین من رسید و ضربه زدن دست خود را. آن را مانند به نظر می رسید چیزی که به انجام است.”

فقط می خواهم که بالا و پنج متولد شد.

در علاوه بر این به شروع به بالا پنج برک باقی مانده است بهترین و شناخته شده برای اولین بار آشکارا همجنسگرا بازیکن بیس بال در تاریخ لیگ. اگر چه برک را اعلام نکرد تمایلات جنسی خود تا یک سال بعد از زندگی حرفه ای خود هرگز یک راز در میان هم تیمی های خود با داجرز و بعد یک را در سال 1978 و ’79.

“اوه آره همه می دانستند. نبود هر راز” بیکر ESPN گفت: قبل از خنده و اضافه کردن. “همه می دانستند اما من فقط به گفتن شما نبود کسی رفتن به می گویند هر چیزی به او. نبود هیچ کس در حال رفتن به از او بخواهید هر گونه سوال و یا هر چیزی. منظورم این مرد سخت بود.

“او از لحاظ جسمی دشوار است. پسر خوب. اما شما می دانید او به شکستن فک خود را در یک دقیقه.”

اگر چه بسیاری از هم تیمی های خود را پذیرفته و او را بدون در نظر گرفتن گرایش جنسی برک باقی مانده است یک مرد شکنجه برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را. پس از بازنشستگی خود را در حالی که با یک در سال 1980 برک تبدیل به مواد مخدر. متاسفانه در طول مبارزات خود او نیز توسعه ایدز است.

هنگامی که عضلات و باب روز به عنوان یک ورزشکار برک بدن زده و لاغر در زمان بیماری در زمان زندگی خود را در فقط 42 ساله در سال 1995.

بیکر که در بیس بال به عنوان Astros مدیر گفت: او همیشه به عقب گرفته شده زمانی که مردم ذکر خود را در شروع بالا پنج.

“من در سراسر کشور مردم از من بپرسید” هی مرد, شما می دانید, آیا شما اختراع بالا پنج؟’ “بیکر گفت: ESPN. “گفتم” نه من نمی ابداع بالا پنج. همه من بود پاسخ به گلن.’

“آن را باید به او اضافه میراث و مال من نیست. آن همه گلن.”


همچنین در این تاریخ …

2019: کوسه goalies مارتین جونز و آرون Dell ترکیب را فقط 11 موجب صرفه جویی در 14 عکس از طریق دو دوره و سن خوزه بود blitzed 5-0 توسط شوالیه طلایی به سقوط 3-1 در بهترین-از-7 دور اول حذفی سریال.

1972, 1984: دیو کینگمن بود هیولا روز برای هر دو غول و یک است. Kingman شد دوم سان فرانسیسکو به آمار به صورت چرخه در این تیم سابقه در یک 10-6 پیروزی بر Astros. دوازده سال بعد کینگمن لعنتی سه خانه اجرا می شود از جمله یک گرند اسلم در حالی که در هشت اجرا می شود در اوکلند را 9-6 پیروزی در سیاتل. او پنجمین و آخرین سه-صفحه اصلی اجرای بازی در حرفه خود.

1983: Al Attles مربی نهایی بازی خود در NBA و رهبری رزمندگان به 133-122 اضافه کاری پیروزی مقابل سیاتل. Attles که مشغول به کار نزدیک به 60 سال با رزمندگان سازمان به پایان رسید و در 557-518 (.518) خوب برای مربیگری برنده در تاریخ حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>