در این تاریخ, 1985: Chris Mullin خواهد کلارک دیدار با منطقه خلیج

(این ستون در اصل منتشر شده در ژوئن 21, 1985)

خواهد کلارک و کریس Mullin کردم نگاهی به منطقه خلیج پنج شنبه. آنها نشان داد تا با چهره و سه قطعه لباس.آنها نشان داد تا با لهجه شما می توانید برش با استفاده نشده حذفی بلیط. آنها نشان داد تا با یک نوجوان بی ریایی و چشم گسترده ای که در 21 سال کوتاه شده اند تقریبا نابینا به ناامیدی.

نمی توان آنها را شگفت زده برای دیدن چشم گسترده ای از منطقه خلیج طرفداران ورزش لعاب با نا امیدی خیره در آنها ؟

برای Clark, hard-hitting اول baseman از می سی سی پی امور خارجه که به امضای غول اعلام کرد روز پنج شنبه در Candlestick Park اثر خواهد بود تا حدودی نادیده گرفته شد. طرفداران امیدوار زل زل نگاه کردن هم دشوار دیدن تمام راه را به فرسنو که در آن سن فرانسیسکو شماره 1 انتخاب کنید آغاز خواهد شد خود را در بیس بال حرفه ای حرفه ای امروز بازی برای 700 $در ماه است.

اما انتظارات خواهد بود و هیچ تفاوتی نسبت به کسانی اختصاص داده شده برای Mullin های چشمگیری خلاق نگهبان پیش نویس در دور اول توسط رزمندگان طلایی امور خارجه. هر چند Mullin که ملاقات رسانه های محلی در سالن بزرگ عرصه شروع خواهد شد در بالا هر دو در حقوق و دستمزد و سطح رقابت — ماموریت او این خواهد بود: به نوبه خود یک جسد را به یک مدعی.

می توانید آنها احتمالا متوجه آنچه که آنها در حال اجازه دادن به خود ،

آیا کلارک می دانیم که غول نور سال از حذف موفقیت ذرت-McCovey-Marichal شکوه دوران? او هر گونه ایده دسیسه سیاسی و در غیر این صورت در حال حاضر در کار به نگه داشتن این غول در سان فرانسیسکو — و یا حرکت آنها را به سمت تاریک ماه ؟

قطعا او می تواند جزئیات این رده بندی است. و برای کسی که توانایی او نگاه قابل ملاحظه ای شاد بعد از ظهر پنجشنبه.

البته این زمانی بود که او صحبت کردن در مورد غول, اما در مورد ادی موری پنبه حلاجی تمرین صفحه نمایش قبل از فصل گذشته همه ستاره بازی در شمعی پارک. کلارک در شهر با تیم المپیک ایالات متحده که هفته دیدم موری را نشان می دهد در فرد است.

“که عالی بود! شما نگاه کنید در چیزی شبیه به آن است,” او گفت: wondrously در جنوب عمیق twang “و شما بروید ‘Whooooooooa!’ ”

و چه مدت قبل از, Clark, تالار گفتگوی جوانان ایرانی طرفداران جستجوی خود را اصطلاحنامه مشابه superlatives? او رشد می کند و افسرده. شاید لامپ در نهایت قرار است در داخل سر خود را.

“در واقع من واقعا در مورد آن فکر. دو یا سه سال است. و یا کمتر است.”

برای اولین بار وجود دارد چوبی خفاش ها برای تنظیم, اتوبوس, سفر, به, آموزشی لیگ برای حضور در. Oddibe مک داول المپیک تیمی از کلارک در حال حاضر در تلاش برای روشن کردن یک آتش زیر احساساتی تگزاس رنجرز. کلارک معتقد موازی و تلاش برای تاکید بر مثبت در حالی که قرار دادن واقعیت در خود نگه دارد.

“این بسیار دلگرم کننده است,” او می گوید. “این نشان می دهد که سازمان مایل به حرکت ‘اونا تا سریع است.” و او نکات آن می تواند به او اتفاق می افتد. “با سلام در این سه سال در Mi-zippi دولت متوسط به طور پیوسته افزایش یافت.”

به طوری که سهام یکی از کریس Mullin. او انتظار می رود به تاثیر فوری بر رزمندگان طلایی امور خارجه که در گذشته ساخته شده از پلی آف NBA در هشت پیش نویس پیش.

“داستان” Mullin صادقانه می گوید: “من خوشحالم که اینجا هستم. من قصد دارم برای شروع (حرفه ای) در اینجا و در پایان در اینجا.”

در یک زمان Purvis کوتاه بود و فقط خوشحالم که به اینجا. و J. B. کارول پس از او. و Lester کانر بعد از او. اما Mullin می داند که هیچ چیزی از این. و چرا ما باید از بین بردن اولین سفر خود را با پر کردن او ،

“تنها چیزی که من می دانم که در مورد آنها (رزمندگان) است که برگشتند شرق من تو را دیدم آنها مقابل نیکز در تلویزیون,” او گفت:. “آنها می خواهند به ایجاد برخی از تغییرات. آنها می خواهند من را به عنوان بخشی از آن و من می خواهم به بخشی از آن.”

این تغییر اگر شما در میانهی شب شناسایی الگو در حال حاضر این است که از بازنده به برنده. پیت Maravich تلف عملا تمام زندگی خود را در تلاش برای رسوب چنین تحول در آتلانتا و نیواورلئان.

“دو راه وجود دارد به آن نگاه می گوید:” Mullin بروکلین ساکن در dese-dem-دوز گویش. “من احساس می کنم من می تواند در یک وضعیت بهتر است. تنها چیزهای خوب اتفاق می افتد.”

در حال حاضر چشم انداز خود را در حال تکرار یک منطقه از طرفداران به آنها ناامیدی شده است به یک جزء اصلی در رژیم غذایی برای نزدیک به یک دهه به غیر از 49ers. شناور در دریایی از ناامیدی و یاس و ناامیدی کسانی که طرفداران در حال حاضر شده است از پرتاب دو طناب — خواهد کلارک و کریس Mullin.

به طور ناگهانی وجود دارد بیش از حد گسترده ای چشم و بی پروا خوش بینی. “من آرزو می کنم تمرین آغاز شده و فردا” گفت: Mullin. به طوری که طرفداران جدید. پس از انجام کلارک طرفداران جدید.

روی خوش مردان. هیچ فشاری در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>