در کارشناسی و تولید صدا جوانب RGEAR به افزایش به Lectrosonics


“Lectrosonics بالای لیست وقتی که می آید به محدوده در داده قدرت خروجی در فرستنده. و بسیاری از مردم صدای که کار در تلویزیون در حال مترجمان آزاد و آنها در شناخت دنده زمان آزمایش و ثابت شده است. هر کس می داند و اعتماد Lectrosonics.”

Los Angeles, CA (15 آوریل سال 2020) — سری تلویزیون های مختلف تولید گردش کار از اسکریپت درام. بازیگران حرفه ای نیست بازیگران, دوربین های متعدد اپراتورها فیلم متفاوت بازیگران عضو فعل و انفعالات در یک بار showrunners نیاز به گوش دادن به آنچه در جریان است در یک لحظه متوجه است و همه آن را باید تبدیل به اطراف در پست در یک غیرممکن برنامه تنگ است. برای مقابله با این چالش ها در ABC همیشه محبوب لیسانسصدا پیمانکار و تامین کننده تجهیزات RGEAR — پیشگام در تولید صدا برای تلویزیون واقعیت تبدیل به Lectrosonics دنده از جمله DCHT استریو دیجیتال فرستنده و M2R بی سیم IFB استریو گیرنده هر دو بخش دو نفره خانواده نظارت بر راه حل.

“ما ممکن است تا 14 دوربین در حال اجرا در همان زمان می گوید:” دن نورتون صوتی استاد راهنما در لیسانس. “برای هر دوربین وجود دارد مخلوط کردن فرد در حال اجرا در اطراف با یک صدا کیسه را به تصرف خود در حالات مختلف. DCHT فرستنده ‘هاپ’ مخلوط استریو از هر کیسه به M2R گیرنده آن نیز استریو است که نصب شده بر روی هر دوربین.”

“اگر ما ضبط چند آهنگ های صوتی در محل و در این زمینه ما نیز ضبط ENG-style مستقیم به دوربین است که چه Lectrosonics دنده است” می افزاید: RGEAR صاحب گرگ کیتا. “با توجه به زمان بحران عامل پست-تولید خدمه تنها با استفاده از چند آهنگ صوتی زمانی که آنها نیاز به. آنها می خواهم به تکیه بر ENG میکسر به آنها را خوب مخلوط استریو در دوربین. ما خدمه آموزش دیده به ارسال به درستی به دست آوردن صحنه صدا به دوربین های که با کیفیت بالا و صوتی ورودی مرحله. با وفاداری از DCHT و M2R دوربین های صوتی است که به اندازه کافی خوب به آنچه که می شنوید در تلویزیون بسیاری از زمان است.”

به ماندن در بالای همه توسعه فتنه یک یا بیشتر تولید کنندگان گشت زنی در موقعیت و نیاز به قادر به شنیدن هر گونه بازیگران مکالمه در هر زمان و اغلب به سرعت سوئیچینگ اگر یک تبادل داده می شود به خصوص جالب است. برای این “ما همچنین باید یک M2R با در گوش مانیتور در هر تولید کننده ران می گوید:” دن نورتون. “این M2R دارای یک ویژگی به نام فلکس لیست است که در واقع یک لیست از مخلوط و فرکانس آنها است. آن را می تواند ذخیره تا 16 از آنها و شما می توانید آنها را سفارشی نام [در Lectrosonics بی سیم طراح نرم افزار]. بنابراین یک تولید کننده می توانید انتخاب برای شنیدن خروجی هر کیسه DCHT در هر زمان خود را بدون نیاز به تماس با اپراتور به آنها ارسال های مختلف مخلوط تقریبا مانند تغییر ایستگاه های بر روی رادیو ماشین.”

اقتصاد از فرکانس ها یکی دیگر از نگرانی که Lectrosonics کمک آدرس به عنوان گرگ کیتا جزئیات: “با فروش بسیاری از طیف RF به تلفن همراه حامل برای 5G و Wi-Fi و غیره Lectrosonics’ تکنولوژی ما را قادر به بسته قابل استفاده تر کانال به پهنای باند کمتر. علاوه بر آن جفت از DCHT و M2R متوجه تمایل ما برای اولین بار بود آه ده سال یا بیشتر پیش: برای رسیدگی صوتی استریو به دوربین و تولید کنندگان IFB در یک فرکانس رادیویی.”

“که به دلیل دیجیتال را پشتیبانی می کند در DCHT و M2R,” نورتون می گوید. “بازگشت در روز در کارشناسیما نیاز به دو فرستنده در هر کیسه و دو گیرنده در هر دوربین. سپس ما نیاز به یک سوم فرستنده-گیرنده جفت به این دلیل که تولید کننده می خواستم به شنیدن یک تک مخلوط. پس از 14 دوربین بار سه 42 فرکانس و این که قبل از ما حتی می خواهم miked تا یک عضو بازیگران! نشان می دهد سفر در سراسر جهان در انواع RF و آرام, بنابراین فرکانس هماهنگی بود که همیشه وقت گیر است.”

“استفاده از زمان راه اندازی ما را به 14 فرکانس برای پوشش تمام رازک و IFB می گوید:” کیتا. “با M2R تولید کنندگان می توانید انتخاب کردن برای شنیدن یک stereo mix, تک برابر پایین و یا هر کانال به طور جداگانه. مادون قرمز جفت شدن بین گیرنده و فرستنده فوق العاده است و فرکانس هماهنگی که مورد استفاده را چند ساعت در زمانی که ما برای اولین بار وارد یک مکان جدید به حدود یک ساعت.”

محدوده و قابلیت اطمینان گیلاس در کیک برای RGEAR. “Lectrosonics بالای لیست وقتی که می آید به محدوده در داده قدرت خروجی در فرستنده” سخنان کیتا. “و بسیاری از صدا افرادی که کار در تلویزیون در حال مترجمان آزاد و آنها در شناخت دنده زمان آزمایش و ثابت شده است. هر کس می داند و اعتماد Lectrosonics.”

در مورد Lectrosonics

و مورد احترام در فیلم های تلویزیون و تئاتر ویژگی های جوامع از سال 1971 Lectrosonics میکروفون های بی سیم سیستم های صوتی و پردازش محصولات در حال استفاده روزانه در ماموریت حیاتی برنامه های کاربردی توسط مهندس صدا با شرکت آشنا تعهد به کیفیت و خدمات به مشتریان و نوآوری است. Lectrosonics دریافت جایزه اسکار علمی و فنی جایزه برای آن دیجیتال ترکیبی بی سیم® فن آوری و تولید کننده ایالات متحده مستقر در ریو رانچو, New Mexico. بازدید از شرکت آنلاین در www.lectrosonics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>