اولسون نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد به St. Louis County مدیره

انتخاب به نمایندگی از 3 منطقه در سال 2016 اولسون هر دو تنها زن و آشکارا همجنسگرا عضو هیئت مدیره.

“داشتن کسی مثل من در هیئت مدیره است که واقعا مهم است” اولسون گفت. “که آن را دشوار است برای من.”

اولسون توصیف یک حسرت برای بازگشت به داوطلبانه بخش. قبل از دفتر عمومی اولسون شد مدیر اجرایی اولین شاهد بود و صرف زمان در استفاده داخلی برنامه های مداخله و برنامه برای کمک به قربانیان تجاوز جنسی.

“جامعه ای که من قرار بود,” او گفت:. “این جایی که من تعلق دارند. که در آن من می تواند بیشتر تاثیرگذار و موثر است و این جایی که من خواهید بود.”

او گفت که او هنوز یک کار در انتظار او است. او را پر خواهد کرد از او کوتاه مدت آن منقضی Jan. 4.

چهار کمیسیون’ نقاط هستند تا برای انتخابات در ماه نوامبر از جمله 2nd منطقه به نمایندگی از سمت شرق از Duluth, منطقه 5, نمایندگی شهرستان از برنج دریاچه و هرمانتاوون منطقه 7 منطقه به نمایندگی از هیبینگ و گوشه جنوب غربی شهرستان است.

دوم منطقه کمیسر پاتریک بویل در حال حاضر اعلام کرد که به دنبال انتخاب مجدد. پنجم منطقه کمیسر کیت Musolf و رئیس هیئت مدیره مایک Jugovich از Chisholm نشده نیت خود را اعلام کرد.

شهرستان, مدیر, Kevin خاکستری توصیف اولسون به عنوان یک حامی قوی برای شهرستان کارکنان به ویژه حمایت از زنان در نقش رهبری و حصول اطمینان از احترام در محل کار برای همه.

“بث شده است ارزش عضو در هیئت شهرستان و من قصد دارم به دست او دیدگاه های منحصر به فرد” خاکستری گفت. “او بسیار باهوش و متعهد و زحمتکش رهبر آوردن بینش خوب در مورد امنیت عمومی مدیریت مالی و لنز که از طریق آن ما انجام کسب و کار و خدمت به شهروندان است.”

اولسون به ویژه درگیری با 6 منطقه کمیسر کیت نلسون از Eveleth در طول سال گذشته در مسائلی مانند اسکان مجدد پناهندگان رضایت و شهرستان $16.6 میلیون سهم به نوک پیکان منطقه ای اصلاحات بودجه.

“فرهنگ در هیئت مدیره می کند مانع توانایی ما موثر باشد,” او گفت:. “این مردم با امتیازی که نیاز به آنهایی که ایجاد تغییرات. افرادی که علاقه مند هستند که در هیئت مدیره ما و مردم وجود دارد که نیست.”

اما 49 ساله اولسون تصمیم گیری ساخته شده در خارج از این مسائل او گفت:. در سال 2018 او در برخورد با خودکشی مرگ و میر شش هفته به غیر از پدر از او 22 ساله و دیگری دوست عزیز. فراتر از عزادار کسانی که فجایع ناشی از او را به ارزیابی مجدد زندگی خود را و چگونه او می خواست به زندگی می کنند.

“من حرکت تند و سریع” او گفت:. “در هر سازمان اگر شما نگاه در زندگی حرفه ای من آهنگ من ساخت کارهای سریع و حرکت سریع. این است که من احساس می کنم مثل من نبوده است, موثر, آن را نه فقط در سرعت من می خواهم و نه در همه زمینه من می خواهم.”

اولسون به آسانی شکست داد Jay Fosle در سال 2016 انتخابات. او با حروف بزرگ در یک وعده انتخاباتی سال اول خود را زمانی که او به ارمغان آورد هیئت شهرستان و هیئت همراه از قانونگذاران ایالتی با هم برای اولین بار در 20 سال. کسانی که جلسات در حال حاضر در سال رخ می دهد و کمک کرد و منجر به گسترده مواد مخدر پاسخ قانون نوشته شده توسط Rep. لیز اولسون از دلوت.

“هنگامی که من برای اولین بار به ارمغان آورد که ما نیاز به تغییر راه ما مربوط به کشور ما میخواهیم مردم به من گفت که هیچ” او گفت:.

اولسون امیدوار است تا پایان مدت او قوی آوردن اسکان مجدد پناهندگان رضایت رای هیئت مدیره مطرح تا مارس 26. با وجود یک قاضی را که نسخ مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت اجرایی منظور در کدام شهرستان رضایت به اسکان مجدد پناهندگان Olson معتقد است این مهم در این شهرستان به دنبال از طریق با رای دادن.

“ما باید برای گرفتن رای,” او گفت:. “ما شنیده ایم از مردم ما مطرح آن ساخته شده و مردم منتظر و در حال حاضر مردم باید در پاسخ به این سوال که از چه نوع جامعه ای زندگی می کنیم؟’ ما در زندگی در یک جامعه است که اجازه می دهد تا برای این کار یا زندگی می کنند ما در این نفرت محل.”

اولسون که باقی خواهد ماند در Duluth گفت: رای به نفع ورود شخصی است برای او.

“به عنوان یک فرد همجنسگرا,” او گفت:, “من آن را به عنوان اگر شما مایل به انجام این کار به آنها شما مایل به انجام این کار به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account