Oldenburg به نام VP اخبار در Telemundo را WNJU


شد VP اخبار در KXTK دالاس-فورت ورث شیفت به بزرگترین DMA

فردی Oldenburg شده است به نام VP اخبار برای WNJU این Telemundo ایستگاه در نیویورک بازار است. او شروع می شود ممکن است 11. او منجر خواهد شد ایستگاه را روز به روز اخبار عملیات در حالی که در حال رشد WNJU اخبار همکاری با خواهر ایستگاه WNBC.

“فردی است که به رهبری اخبار تیم گفت:” کریستینا شوارتز, رئيس جمهور و مدیر کل WNJU شناخته شده به عنوان Telemundo 47. “بینندگان ما و خانواده های آنها با تکیه بر ما برای ارائه آخرین اخبار و اطلاعات در حال حاضر بیشتر از همیشه. ما به دنبال به جلو به فردی رهبری در اتاق خبر و استقبال از او به این تیم است.”

Oldenburg شده بود VP اخبار در KXTK دالاس-فورت وورث یک Telemundo ایستگاه. نقش های قبلی خود را شامل VP اخبار در Telemundo 48/KSTS سان فرانسیسکو. Oldenburg راه اندازی کار خود را به عنوان مجری و خبرنگار RCTV در کاراکاس, ونزوئلا.

“این Telemundo 47 اخبار تیم دارای یک پیوند ویژه ای با جامعه” Oldenburg گفت. “ایستگاه مجریان و خبرنگاران مورد اعتماد خود را برای تجربه و مورد احترام برای حرفه ای خود را. با بینندگان ما تجربه و مواجهه با بسیاری از مشکلات آن است مهم تر از همیشه به تحویل به موقع و موثر روزنامه نگاری است که نگه می دارد و محله های ما آگاه است. من مشتاقانه منتظر نورد تا آستین و رفتن به محل کار برای خدمت به جوامع ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>