پیر جهان گوشت چشم جدید گسترش

برای تقریبا 20 سال Paul Wrazidlo سومین نسل از خانواده محلی برای ادامه در گوشت کسب و کار عمل کرده است بازار خود را خاموش مرکزی ورودی که در آن مشتریان می توانید تازه برش گوشت. آن باقی مانده است دلوت تنها خرده فروش گواهی گوشت گاو آنگوس آمریکا آنگوس ارتباط با نام تجاری با کیفیت بالا و گوشت نیاز به بازرسی از وزارت کشاورزی ایالات متحده.

اما در حال حاضر پیر جهان گوشت صاحب پل Wrazidlo گفت: او چشم دوخته اند دلوت سازمان توسعه اقتصادی متعلق به اموال در اطلس سیمان سایت در مورگان پارک محله و دیگری قطعه زمین در برتر به صورت بالقوه از 20 ، 000 فوت مربع گوشت استیک گیاه.

این یک پیشرفت طبیعی, Wrazidlo گفت.

Old World Meats employee Luke Eilefson carries meat sticks from the smoker to where they are packaged for sale. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

پیر های دنیا, گوشت, کارکنان لوقا Eilefson حمل گوشت از چوب سیگاری به جایی که آنها در حال بسته بندی برای فروش. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

“هر جایی که من می دانم که به فروش می رساند تشنجی امروز و اسنک میله های … آنها همه شروع کردن از یک فروشگاه مواد غذایی و یا یک بازار گوشت,” Wrazidlo گفت.

آن آغاز شده و حدود یک دهه پیش, پیر های دنیا, گوشت, آغاز فروش گوشت به میله های ایستگاه های گاز و فروشگاه رفاه در عرض 5 مایل شعاع. آن موفقیت آمیز بود به طوری که آنها نقل مکان کرد و به 15 مایل شعاع. سپس آنها یک توزیع کننده.

امروز با گوشت, فروش گوشت چوب در حداقل 40 متحده و گوام. طعم شامل سس گوجه فرنگی, ترشی, bloody mary و عسل کباب.

اما آن را می تواند انجام دهد بیشتر Wrazidlo گفت.

در آن زمان Wrazidlo استخدام پسر عموی او اد Wrazidlo در حال حاضر یکی از پنج عموزاده کار وجود دارد برای نظارت بر گوشت استیک تولید به عنوان مدیر تولید.

سابق نیروی دریایی مکانیک اد آورده خود را می دانید-چگونه به عملیات و افزایش تولید.

Luke Eilefson boxes meat sticks that were just individually vacuum packed in the machine to the right at Old World Meats. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

لوقا Eilefson جعبه گوشت چوب بودند که فقط به صورت جداگانه خلاء بسته بندی شده در ماشین به سمت راست در جهان گوشت. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

“و من به ارمغان آورد برخی از که با ما تا آنجا که سازماندهی کارها و ساختار همه چیز به ساده آن” اد گفت. “پس از آن واقعا گرفته.”

جاری راه اندازی می تواند به تولید 12,000-16,000 گوشت چوب در هر روز. امکانات جدید را بوسیله اسباب گردنده از 200,000 گوشت چوب در هر روز حدود 15000 پوند است.

حدود 90 درصد از آن خواهد شد برای دیگر برچسب های خصوصی در حالی که باقی مانده خواهد بود که پیر های دنیا, گوشت, برچسب, پل گفت.

حدود 35 نفر استخدام خواهد شد برای گیاه از 11 تمام وقت و شش پاره وقت کارکنان در حال حاضر در بازار است.

اما حتی با امکانات جدید به بازار در نزدیکی ورودی مرکزی هیچ جا نمی رود.

“من کاملا به دنیا آمد و تربیت Duluth” پل گفت. “پدر بزرگ من تا به حال اول خود را کسب و کار در سال 1951 در دولوت در اینجا و پس از آن پدر من تا به حال خود را در بازار گوشت در دولوت … پس از آن یک سنت طولانی مدت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر