قدیمی, مجسمه, نقشه جدید

این Cantino نقشه جهان, ترکیب اطلاعات جغرافیایی بر اساس چهار سری از سفرهای: کلمبوس به کارائیب پدرو الورز Cabral به برزیل واسکو د گاما به دنبال Cabral به شرق آفریقا و هند و برادران Corte-Real به گرینلند و نیوفاندلند مالکیت عمومی است.

نسخه اصلی این قطعه در زیر منتشر شد نویسنده Facebook صفحه.

مجسمه های خود را در طبیعت نشان می دهد اهمیت است. ما در حال شارژ, اغلب, به نگاه کردن به آنها. تفاوت در ارتفاع مهم در چشم انداز: آنچه که ما در مورد در یک ارتفاع ضمیمه شده به یک مجسمه حفاظت شده توسط طلایی طناب بافته است عمدی در معماری آن است.

شما می توانید درخواست هر عضو از دو ترینیداد و توباگو برجسته ترین مذاهب کاتولیک و آیین هندو در مورد اهمیت مجسمه: خندان کریشنا garlanded در malas اینجا سعید مسیح با گریه شمع در سوراخ, پا وجود دارد. ما miniaturize آنها بیش از حد کوچک خدایان برای ما puja اتاق و نماز grottos تمرکز آنها را به قصد worshipfulness. ما مرسوم درک کنند که این خدایان آنجا که آنها کانال خدایان به ما.

یک مجسمه Christoper کلمبوس یک خدا ؟ مطمئنا نه. و در عین حال.

جامائیکا نویسنده میشل کلیف نوشت: در سال 1984 نیمه اتوبیوگرافیک رمان “Abeng” از نیمه هیولا کلمبوس اعتقاد او را در پیدا کردن در دنیای جدید:

“سگ سر انسان با human torsos. بالدار مردم که نمی تواند پرواز کند. انسان با یک پا در حال رشد از بالای سر خود را خود را تنها زندگی تابع برای ایجاد سایه برای خود در آفتاب گرم استوایی.”

“Abeng” یک ضد امپریالیستی متن تأکید با تاریخ ثبت شده سفید اروپایی امپراتوری. این است که این امپراتوری مجسمه سازی از جامائیکا تاریخ است که “Abeng” اساسا در برابر. آن را می پرسد یک سوال مشابه به Barbadian شاعر Kamau Brathwaite را “ترک خورده مادر” است که منتشر شده و در Brathwaite را 1973 اپوس “این Arrivants: جهان جدید سه گانه”:

“چگونه نقشه های جدید منطبق?
که نشان می دهد جدید آزمایشی frontier?
چگونه از آسمان سحر در حال حاضر؟”

گسترده “به Arrivants” یک کار است که به ما می پرسد برای مقابله با داخلی مرزهای ما کارائیب مردم ساخته شده اند در درون خودمان به عنوان دفاع/پاسخ به مرزهای کشیده شده توسط امپراتوری نیروهای خود را برای قراردهند ما به اقامتگاه و تابع ما به شمار این تکرار سوال: که در قرعه کشی ما نقشه جدید? که نشان خواهد داد ما را به خودمان ؟

من تا به حال در این هفته به عنوان شهروندان را تحت تاثیر قرار بر من اهمیت ما مجسمه کلمبوس. این مردان و زنان به من گفت که کلمبوس فوق العاده هدایتگر به آنها احساس قدرشناسی به عنوان یکی از بنیانگذاران کشور ما سابقه blueprinting بسیار پیدایش ریشه های ما. بیشتر از من گفته شده است که اگر ما او را بکشد پایین و کجا متوقف خواهد شد ؟ ما باید برای از بین بردن همه چیز ساخته شده توسط استعمار دست در کشور ما و بسیاری از کشورهای کارائیب.

برای شروع به فکر کردن در مورد برچیدن مجسمه سابق امپراتوری برش کردن سنگ مرمر سر و هل دادن خود را رخام, pigeon-گه-patinated بدن به بنادر ما است برای بسیاری از ما یک جدید و آزمایشی مرزی. آن است که به احتمال زیاد یک اقدام یا اعتراضی و یا خود پرس و جو که کلمبوس’ محلی جانبازان که تا کنون تصور تصویب: برای آنها نقشه های قدیمی نه تنها قوانین اما همیشه باید حکومت مهم نیست که چقدر خون drenches آن است. آنچه آنها درک می شود نفرت انگیز عینک معاصر فعالیت عمیقا ناراحتی آنها را به ویژه به دلیل آن است که یک ضمنی تلاش برای شروع ساخت و ساز از یک نقشه جدید. . . و اگر طرفدار Columbusites بسیاری از میز شام بحث شد برای حمایت از این گونه حرکات را به طور ضمنی نشان می دهند که خود سیستم های ذاتا ناقص است.

کسی که می خواهد به این باور نقشه های آنها استفاده می شود کل زندگی می کند که پدر و مادر خود را مورد استفاده بودند سیستمیک ضعیف-جدولها? برای شروع به قبول خواهد بود که شروع به پذیرش که پس از استعمار اساطیر “کار سخت, اطاعت از قوانین خود را به کودکان بود و پزشکان و وکلا و شما را در رسیدن به موفقیت, شما حتی ممکن است بازنشسته در فلوریدا” بی عیب و نقص نیست. برای شروع به فکر می کنم که مفهوم خود را از تاریخ می تواند آسیب دیده و شما است که به اذعان با خوش هیکل ناراحتی که شما هستند—و شده است—ناخوشی تحت قوی زل زل نگاه کردن از یک بت یا دو.

کریستف کلمب پاداش مردان با نوجوانان بردگان جنسی. در اینجا به کلمات خود را با موضوع: “صد castellanoes به راحتی به دست آمده برای یک زن به عنوان یک مزرعه و آن است که بسیار کلی و وجود دارد مقدار زیادی از نمایندگی مجاز و فروش که در مورد رفتن به دنبال دختران; کسانی که از نه تا ده در حال حاضر در تقاضا است.”

بنابراین آیا این تصور سگ-رهبری بی فایده بالدار هیولا-انسان از نواحی اطراف امپراتوری تبدیل شدن به یک مفید کالا در دست فاتح: به عنوان یک کارگر به عنوان محلی راهنمای گردشگری توسط نیروی پوست به عنوان یک کوسن به سوراخ با خشونت. بنابراین بیش از حد انجام بسیاری از ما می گویند که این قیمت از ما تاریخچه: نه تنها به آن را می دانم اما برای ایجاد قد بلند سنگ مجسمه به بایگانی آن سابقه کیفری. برای من, آن را به اندازه کافی خواهد بود برای ما به حفظ مجسمه از یک تجاوز به عنف داری در این و یا هر سن. برای دیگران به پایان می رسد توجیه شکسته استخوان ها و رودخانه ها از خون و روشن من نمی haranguing آن دیگران است. من صرفا با تأمل در آنچه آنها خود ورود پیدا تاریخی است.

در حالی که این بحث همچنان ادامه دارد در سال 2020 ما جزیره نوزادان به قتل در درایو توسط تیراندازی. نوجوانان مقتول در خانه رها شده. زنان و کودکان و مردان در حال مرگ هستند از خشونت خانگی. پسران جوان کشیده خارج از خانه خود را و ضرب و شتم با لوله پی وی سی تا اندام خود را متورم مانند میوه های فاسد. ما بسیاری از ما فراموش مخلوطی از بهترین ما می توانیم و حداقل مورد نیاز برای زنده ماندن. تب انتخابات شروع به خواندن آن دانگ-حمل پشه آهنگ.

کریستوفر کلمبوس, untoppled نگه می دارد ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>