بهشت — داناون جیمز Iverson خانواده می گوید او به دلیل آتش اردوگاه. اما او به نظر نمی رسد در تنها رسمی حسابداری از فاجعه قربانیان Butte County, پزشکی قانونی, لیست 85.

این زن 24 ساله که زندگی با دیستروفی عضلانی دوشن گذشت مدت کوتاهی پس از دلخراش تخلیه. داستان خود را با یک مثال از اینکه چگونه آمار رسمی تحت-برآورد فزاینده تلفات این فاجعه است که در حال حاضر مرگبارترین آتش سوزی ها در دولت تاریخ است. و آن را نه بیش از 15 ماه بعد مردم هنوز هم در حال مرگ از عوارض ناشی از این آتش سوزی از جمله روحی و روانی غم و اندوه و مسائل تنفسی از دود, با توجه به مصاحبه با خانواده و دوستان است.

این چیکو شرکت-ثبت شناسایی کرده حداقل 50 اضافی مرگ و میر پزشکی کارشناسان و وکلای وابسته به اردوگاه آتش.

“این ها کسانی هستند که فراموش شده اند” گفت: Tammie قوی Iverson و تمام وقت سرپرست برای 13 سال است. “من دعا برای خانواده ها هنوز هم در حال مبارزه. من سال بوده است coaster غلتکی.”

به مردم به عنوان یک نتیجه مستقیم از فاجعه نیست memorialized با عبور از روی پل هوایی. آنها نمی پروفایل در روزنامه. آنها شمرده نمی شوند با هر محلی و ایالتی یا ملی.

که عواقب: اغلب آنها از قبل موجود آسیب پذیری و گذشت چرا که خود مراقبت قطع شد. اما گسترش مرگ و میر نیست که میان به آینده آمادگی اضطراری و یا سیستم بهداشت و درمان ظرفیت برنامه ریزی است.

Tammie قوی گام برای حرکت به جلو بود و در حال حرکت به یک خانه کوچکتر پس از از دست دادن پسرش جیمز داناوان Iverson در مدت کوتاهی پس از آتش اردوگاه به صدمات او معتقد بودند تخلیه در اوروویل. (Carin Dorghalli/شرکت-ثبت رکورد)

قوی توافق برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در امیدوار است که دیگران با مبارزات مشابه احساس می کنید دیده می شود.

چه فاجعه مرگ ؟

در صبح روز آتش, شعله های آتش بسته در خود اجاره قوی برداشت هر چه تجهیزات پزشکی او می تواند از جمله صندلی چرخدار و تنفس پشتیبانی Iverson استفاده می شود. او در حال رفتن به او را به خارج زنده است. به عنوان آنها فرار او سنگ آرام بخش آهنگ. آنها ساخته شده آن را به چیکو تحت پوشش در دود و خشک.

پناهگاه بودند مجهز به رسیدگی به نیازهای پزشکی خود را به طوری که او رفت و به یک خانواده است. او می دانست که چیزی اشتباه رفته بود. تخلیه به حال آشفته اش تعادل دقیق از دارو. او جراحات داخلی از استرس تخلیه. بیش از چند هفته آینده او رفت و در داخل و خارج از بیمارستان غلبه بر یکی از عوارض قبل از زده بودن دیگری است.

در ضمن Butte County مقامات بودند شروع به شمارش قربانیان. آنها عبور نام کردن لیست گم شده است. آنها جمع آوری سوخته باقی مانده از Concow و بهشت مگلیا و بیوت نهر دره عمیق و باریک.

Butte County Sheriff-پزشکی قانونی دیده Honea گفت که او پیگیری مرگ و میر است که در زمان و در محل به فاجعه است. او گفت که او حاضر به بررسی دیگر مرگ و میر, اما او به رسم خط در جایی.

“من مطمئن هستم که این را باید به حال تاثیر بر سلامت بسیاری از, بسیاری از هزاران نفر از مردم تبدیل خواهد شد که بیشتر و بیشتر آشکار به عنوان سال تصویب,” او گفت:. “اما من نمی دانم که وجود دارد یک سیستم به ما اجازه می دهد برای پیگیری همه از آن است.”

شمارش فاجعه مرگ و میر تبدیل به یک ملی اختلاف در سال های اخیر از آمدن به خط مقدم در پس از طوفان ماریا در پورتوریکو. دولت وجود دارد در نهایت آن تجدید نظر مرگ و میر 67 به حدود 3000 پس از رسانه و محققان در دانشگاه جورج واشنگتن پیشنهاد کرد از جمله مرگ و میر ناشی از بیماری و عوارض پس از فاجعه است.

“هیچ تعریف روشنی در مورد آنچه به منزله یک فاجعه مرگ — که واقعا قلب از این موضوع توضیح داد:” آن سو بل یک پرستار دانشمند و استادیار در دانشگاه میشیگان. او تخصصی در حوادث و صرف چند هفته کمک به پاسخ به اردوگاه آتش.

شرکت بل است که بخشی از یک congressionally موظف ملی آکادمی علوم مطالعه برای پیدا کردن بهترین راه برای تعداد مرگ و میر از بلایای طبیعی است. آنها به ویژه در جمعیت های آسیب پذیر که در طول تاریخ شده است undercounted و کم ارزش.

“با بلایای طبیعی افزایش در شدت و فرکانس و شدت این اطلاعات مورد نیاز است در حال حاضر بیش از همیشه متاسفانه,” او گفت:.

Iverson خانواده می دانست که او روزی می میرند اما آنها انتظار داشتند حداقل چند سال بیشتر با او. او سرانجام در دسامبر. 17, 2018. دکتر توافق آتش اردوگاه شد و به سرزنش. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه.

“این فقط حقیقی پس گفت:” قوی است. “اول آن بود و من فقط در تلاش برای نجات داناون. و من او را از دست داد. که تنها شکست من در سمت راست وجود دارد.”

ادعای قتل غیر عمدی ‘نوک کوه یخ’

در حال حاضر او هنوز در ماتم او و پیدا کردن راه خود را به تنهایی. او در یک مکان بهتر در حال حاضر: او موفق به دریافت یک خانه کوچک به عنوان هدیه و هیجان زده در مورد چشم انداز کار. بخشی از این فرایند است که شامل تشکیل پرونده یک قتل غیر عمدی ادعا علیه Pacific Gas & Electric Corp.

Tammie قوی قرار داده شده یک قفل دیده می شود Jan. 29 در Lookout نقطه روی پل هوایی در بهشت در حافظه او پسر داناون جیمز Iverson که مدت کوتاهی پس از درگذشت اردوگاه آتش posssibly به دلیل آسیب های پایدار در طول تخلیه. (کامیل فون Kaenel/شرکت-ثبت رکورد)

ادعا می کند که با توجه Dec. 31 در حال حاضر تبدیل به یکی از اولین عموم قابل دسترس و اقدامات غیر مستقیم مرگ و میر ناشی از این آتش اردوگاه.

بررسی ادعای شرکت-ثبت شناسایی 50 نفر که در بخش رسمی لیست 85 اما که خانواده گفت: درگذشت به عنوان یک نتیجه از فاجعه است.

هر ادعا شده است مورد تایید شده توسط یک متخصص پزشکی و یک وکیل است. آنها تا به حال به جمع آوری شواهد نشان می دهد که فرد نمی خواهد که فوت شد آن را برای اردوگاه آتش. برخی ادعا می کند تبدیل شد وکلا گفت: به این دلیل که شواهد امر لزوما ایستادن در دادگاه.

ادعای ارسال شده علنا در یک وب سایت موفق توسط نخست کارمند. پایگاه داده آنلاین است ناقص وکلا گفت: بنابراین تعداد ممکن است دقیق.

آن را نیز نمی آیند نزدیک به تسخیر کامل مرگ و میر به دلیل بسیاری از خانواده ها باید ثبت نکرده ادعای قتل غیر عمدی به دلایل مختلف از جمله اعتقاد آنها واجد شرایط نیست.

جو یرلی یک وکیل است که به نمایندگی از بسیاری از ادعاهای علیه PG&E و همچنین آتش اردوگاه بازماندگان خود به نام لیست “نوک کوه یخ است.” او گفت: بسیاری از افرادی که اعضای خانواده او تا به حال نشان دهنده شرایط موجود بودند و افراد مسن و در مدت کوتاهی پس از آتش.

“من باور دارم کسانی که مردم فقط به عنوان یک قربانی به عنوان هر کس دیگری,” او گفت:.

50 عنوان بخشی از بررسی زندگی در مگلیا بهشت و Concow در خانه های جوامع بازنشستگی پرستاری و امکانات با توجه به آدرس بر این ادعا است.

عمومی اعلامیه و GoFundMe صفحات ارائه اضافی نگاه اجمالی به زندگی خود را دارد و کسی که عمیقا درگیر در بهشت سازمان های جامعه و گذشت در عرض چند ماه از یکدیگر است. وجود دارد که مادر بزرگ برای آنها از دست دادن یک خانه بود و فقط استرس بیش از حد. یک نفر سکته مغزی پس از فراموش کردن برای گرفتن ضد سکته مغزی دارو در هنگام فرار یرلی گفت.

فرد دیگری در لیست رامونا Ward, 95 ساله که فرار خود را اجاره کسب و کار و زندگی خود با توجه به دخترش ویرجینیا کرافت. او در نوتوانی در بهشت پس از یک عمل جراحی موفقیت آمیز در زمان آتش سوزی و منتقل شد به یک چیکو مرکز جایی که او بیمار مبتلا به نورو ویروس. او در ماه ژانویه است. گواهی مرگ او ادعا می کند فشار خون بالا و مغزی عروقی تصادف.

کرافت تصمیم گرفت به پرونده قتل غیر عمدی ادعا می کنند پس از یرلی پیشنهاد این می تواند یک گزینه است.

این ادعا می تواند در نهایت با ارائه برخی او را جبران کند. توزیع پول از $13.5 میلیارد PG&E حل و فصل در میان قربانیان خواهد بود تصمیم توسط کمیته ای از واسطه ها بعد در تابستان. یرلی که به مدت طولانی استدلال مرگ, موارد, می گوید او فکر می کند باید غرامت مساوی بین مستقیم و میر و “حدت مرگ”.

چه کرافت می خواهد بیشتر از همه است این است که به رسمیت شناختن.

“تاثیر آتش شامل چیزهایی که ما نمی فکر می کنم در مورد, مانند, مردم منتقل شده و در جای دیگر و یا احساسات شما را از طریق” او گفت:.

قوی بیش از حد به دنبال راه هایی برای به یاد داشته باشید پسرش. او قابل مشاهده بخشی از جامعه, او گفت:. او خوب بود در صحبت کردن با کودکان در مورد صندلی چرخدار خود و تنفس پشتیبانی و حاضر به دیدن خود را به عنوان غیر فعال است.

“او واقعا یک نیروی طبیعت” گفت: قوی.

او دوست داشت به بازی بیش از حد. دو نفر از آنها تا به حال ساخته شده است صدها نفر از لگو مجموعه با هم. آنها عاشق لباس های استادانه درست شده مثل زامبی با جرات ریختن Iverson به تصویر کشیده در هالووین. هنگامی که او حتی موفق به کسب یک جایزه در Comic-Con به عنوان بتمن. قوی بود Wonder Woman.

در سالگرد مرگ او قوی و دختران او تصمیم گرفت برای رفتن به مواظب نقطه روی پل هوایی برای صمیمی و عاطفی و مراسم. آب و هوا خاکستری بود. آنها را در آغوش کشید و گریه کرد. قوی قلاب قفل بر روی نرده. او خراشیده Iverson حرف اول و تولد و مرگ تاریخ در آن است. در مقابل عبارت “You are my sunshine,” آهنگ مرجع. برگشت گفت: “در تعجبم که زن او را دوست دارد بتمن”. طرف قفل کرده بود عبارت “بهشت قوی” و یک سوم کلیدی تاریخ: 11.08.18.

اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از یک غیر مستقیم مرگ یا شدید موضوع سلامت از آتش لطفا با ایمیل cvonkaenel@chicoer.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im