اوباما تایید بایدن, انتقاد شدید جمهوری خواهان


در یوتیوب می گوید حزب مخالف را رد کرده است علم از بیماری های همه گیر

باراک اوباما تایید سابق خود VP جو بایدن در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب جمعه که هم در زمان هدف جمهوری خواهان و ترویج یک دستور کار مترقی او گفت: پیشرفته ترین از هر رشته ای نامزد حزب در تاریخ است. او همچنین پیشنهاد بایدن بهتر می تواند مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر.

رئيس جمهور سابق به نام آمریکایی ها افزایش یابد تا در یک بیداری بزرگ “در برابر یک سیاست است که بیش از حد اغلب شده است مشخص می شود و فساد و بی دقتی خود در برخورد با دروغ و جهل و فقط ساده پستی.”

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن مژه ها در, رسانه ها, Fauci

او گفت که آمریکایی ها از تمام خطوط سیاسی.

اوباما به طور گسترده ای انتظار می رود به حمایت پس از برنی ساندرز متمایل خارج از مسابقه و پس از آن به پشتیبانی کامل خود را بایدن روز شنبه (مارس 13).

پس از ارائه یک COVID-19 پپ صحبت کردن با تلفن به صورت واحد و جامعه اوباما گفت که چیدن بایدن شده بود یکی از بهترین تصمیمات او تا کنون ساخته شده است. او گفت: رهبری متعلق در کاخ سفید نه تنها از فرماندار و شهردار در دفتر واضح پاسخ به رئیس جمهور فعلی و انتقاد از مقامات محلی هم به برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد زمانی که ممکن است.

او گفت: بایدن به حال نجات صنعت خودرو و ذخیره میلیون ها شغل. او همچنین پیشنهاد بایدن می تواند یک انتخاب خوب در رهبری و در طول زمان از بیماری همه گیر. “جو به من کمک کرد تا مدیریت H1N1 و کمک به حفظ اپیدمی ابولا از تبدیل شدن به این نوع از بیماری همه گیر ما شاهد در حال حاضر.” او شاید پیش بینی “تغییر ندهید اسب در midstream” استدلال برخی از جمهوری خواهان ممکن است پیشنهاد برای نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن ،

او گفت: بایدن را اطراف خود را با کارشناسان که “در واقع می دانید که چگونه برای اجرای دولت” و کار با متحدان ما “و همیشه مردم آمریکا را بالاتر از منافع خود. اوباما در سمت چپ آن به بیننده را به منظور جلب هر چه تفاوت آنها می خواستند با رئيس جمهور است.

اوباما همچنین در زمان برخی از زمان به ستایش ساندرز برای تلاش امریکا “عادلانه تر بیشتر فقط عادلانه تر جامعه است.” او گفت: ساندرز ایده ها خواهد بود “بحرانی به حرکت امریکا در جهت پیشرفت و امید است.”

او همچنین در بوق و کرنا گسترده مترقی دستور کار صدایی تقریبا بیشتر شبیه به یک نامزد ریاست جمهوری از رئیس جمهور سابق. او گفت: جمهوری خواهان علاقه مند نیست در حال پیشرفت است اما قدرت و گفت: آنها تا به حال “را تکذیب کرد علم بیماری های همه گیر” را به عنوان آنها در حال تغییر آب و هوا.

او همچنین گفت که جمهوری خواهان در حال “تبلیغ شبکه با توجه به کمی حقیقت است.” اما او همچنین گفت: بیماری های همه گیر راه برش از طریق صدا و چرخش و به یاد مردم آمریکا که دولت خوب و علوم و حقایق مهم و “حکومت قانون” مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>