اوکلند را ‘باغ از حافظه پناه در محل رویداد این یکشنبه

در سال 2020 با COVID-19 محدودیت در ادامه به محل کنترل در کنسرت زنده, صدای سکوت در 21 ژوئن در اوکلند نمازخانه از سازیاموسیقی زنگی پر سر و صدا خواهد بود. سال گذشته و در سال پس از تاسیس آن در سال 1995 توسط برکلی-بر اساس پیانیست سارا کاهیل فیزیکی پراکندگی و التقاطی هنرمندی باغ از حافظه چهار ساعته انقلاب تابستانی جدید موسیقی جشنواره را پر کرده است, چند سطحی columbarium با جشن صدا به علامت نیمکره شمالی طولانی ترین روز سال است.

پس از بحث و گفتگو با پلو پز, مدیریت, چند, کاهیل گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی که واقعیت در نهایت رخ داد. برنامه ریزی برای یک livestream رویداد و یا محدود کردن حضور اجتماعی را حفظ فاصله دستورالعمل های رها شده بودند در ابتدا پس از ارسال سوالات به 75 هنرمندان برنامه ریزی شده به انجام.

“وای فای است که پر از لکه, به خصوص در, مسن, قطعات زیبا از ساختمان. آن خواهد بود لجستیکی بسیار دشوار است. آنها سخت تمیز کردن سیاست و باید امن است. آنها پیشنهاد عکس از فضاهای که مردم می تواند استفاده به عنوان پس زمینه برای یک زوم رویداد است.”

یکی از خاص لذت خود سرپرستی ماراتن کنسرت سرگردان بدون محدودیت از طریق جولیا مورگان-طراحی معماری وارن مانند باغ صومعه راه پله و antechambers. نور طبیعی پنجره های شیشه ای رنگی و موسیقی اعم از کلاسیک جدید به, الکترونیکی, جاز و موسیقی جهان ورق را رو کردن با تلفن های موبایل از دریا بشریت — سپاسگزار تشویق به سلامتی و زمزمه; خنده از کودکان گرفتار توسط مجری و یا گروه. ترجمه احساس به یک قالب مجازی نمی گرفتن همان سحر و جادو, توافق کاهیل و همکاری شریک لوسی Mattingly.

“نشستن در مقابل لپ تاپ خود را بسیار متضاد این کنسرت تجربه” کاهیل گفت. “ما می تواند انجام چهار ساعت و بیننده می تواند با کلیک بر روی فضاهای شبیه به رفتن در اطراف ساختمان. اما حقیقت این است که تکنولوژی خدمه و منابع نداریم.”

به جای فیلم از یک فیلمساز مستند است که ویژگی های سال های گذشته خواهد بود livestreamed.

“آن را در حدود چهار ساعت از مواد است که شما را احساس شما در ساختمان,” او گفت:. “ما هنوز تصمیم گرفت; این بوده است که شیب منحنی یادگیری برای همه ما است. طرح ما این است که فقط به پخش مستند, فیلم و پایان با زنگ زنگ. من در KALW که شب و صحبت با برندا هاچینسون توسط تلفن به طوری که او می تواند ما را از طریق جمعی زنگ با ما هر یک در خانه خود ما.”

در این سال های مجازی رویداد “باغ حافظه پناه در محل” برگزار خواهد شد از 5 تا 9 بعد از ظهر 21 ژوئن. کسانی که علاقه مند می توانید بررسی کنید gardenofmemory.com برای به روز رسانی و یا اطلاعات بیشتر. در ضمن به عنوان کنسرت در حال لغو و پروژه ها به تعویق افتاد کاهیل توسط تقویت مناسک روزانه از تمرین و اجرای موسیقی آنلاین.

“در حال حاضر ما وارونه دنیای موسیقی چه واقعی و درست است. این زمینه ما عاقل. موسیقی ضروری است که وجود دارد بنابراین عدم قطعیت زیاد در اطراف ما است.”

تأمل در این سال را روز یادبود مرگ جورج فلوید و متعاقب آن در سراسر جهان تظاهرات و یادمانهای کیهیل گفت: “من فکر نگه داشتن دختر خود گفت:” من پدر دنیا را تغییر داد.’ حوادث چند هفته گذشته منجر شده و ما را به بررسی هر بخشی از زندگی ما و در مورد من که معنی موسیقی چه من انجام به عنوان یک پیانیست است که موسیقی من بازی در KALW رادیو نشان می دهد که من مصاحبه که نشان می دهد که ما را انتخاب کنید برای انجام در باغ از حافظه چه کتاب من و….”

یک پروژه کاهیل متعهد است با عنوان “#آینده زن است.” حتی قبل از حوادث اخیر تأکید آنچه را احساس باید به صورت کلاسیک آموزش دیده نوازندگان و آهنگسازان به دنبال فراتر از سنتی سفید نر گرا مجموعه شامل کار زنان آفریقایی آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ کاهیل در این سری از livestream کنسرت انجام می دهد زنان آهنگسازان’ رپرتوار پیانو از قرن 18 باروک تا معاصر و به تازگی راه اندازی شده کار می کند.

شامل ترکیب از هنرمندان در سراسر جهان — الیزابت ژاکه de la Guerre, فلورانس, قیمت, Gabriela Ortiz, مارگارت اوراق قرضه مردیت مانک Fannie دیلون, Tania Leon, هانا کندال و دیگران — کاهیل گفت: “همه ما باید به کار در برابر کلاسیک canon ما مطرح شد که شامل زنان و مردم رنگ و که کار ثابت است و ادامه دارد. آن را به اندازه کافی می گویند من موسیقی بازی توسط هر دو مردان و زنان است. من باید بروم و بگویم من نیز با هدف پخش موسیقی توسط مردم رنگ.”

پرسید: در مورد اخیر برای اولین بار کنسرت در یک پیانو Fazioli بود که جریان از یک خانه خصوصی در اوکلند — سری ارائه شده است از انواع محلی و ملی سالن — کاهیل گفت: انجام به سکوت با هیچ کس به تحسین ذخیره اپراتور دوربین شبیه به ضبط.

“شما تنها نیستید و آن را در مورد آنچه شما در حال بیان موسیقایی. وجود دارد هیچ واکنشی است که عجیب و غریب با فرمت. با livestream آن را کمی متفاوت اما آن است که هنوز بسیار عجیب و غریب است. وجود نظرات که من دیدم در تنفس و پس از آن, اما آن را همان دیدن چهره و شنیدن مردم کف زدن و گرفتن یک آغوش.”

حتی پس از آشکار پیشگام صفحه کلید کار از یکی از ژاکه de la Guerre را باروک عصر پیانو سوئیت یا قدرت در یک کمیسیون از آهنگساز ترزا وانگ غنی پاداش.

“وانگ یک فرد جوان از رنگ های عجیب و غریب هنرمند و استادان نوازنده. اتصال مردم با آشکار expressivity و قوی ریتم” کاهیل گفت.

یکی دیگر حاصل از جداسازی یک پیانو فروم کاهیل آغاز شده است. شش پیانیست جمع آوری هفتگی در زوم و بازی برای هر یک از دیگر.

“کامل نیست اما فوق العاده به بازی چیزی و دریافت بازخورد. به جامعه دلگرم کننده است.”

این لذت — موسیقی مشترک در جامعه نیاز به کالیبراسیون مجدد در امروز اریب چشم انداز است. جمعیت کثیری از منطقه خلیج طرفداران موسیقی نمی خواهد جمع و تقاطع در نمازخانه از سازیاموسیقی زنگی این سال است. در عوض آنها را پیدا کردن راه خود را به شرکت در انقلاب تابستانی; شاید زیر این باغ از حافظه های سنتی لحظات پایانی توسط زنگ دستی زنگ برای 8 دقیقه و 46 ثانیه به احترام زندگی را از دست داده و در آینده امید به دنیا آمد که منجر به صلح آمیز تر و فقط در جهان است.

لو Fancher یک نویسنده مستقل است. تماس با او در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>