اوکلند پاکستان برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از ارسال فدرال آمريکا به شهر

اوکلند, اوکلند مسئولان شهرستان به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب به “تمام روش های قانونی لازم برای جلوگیری از” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از ارسال فدرال آمريکا به شهر به عنوان او را تهدید به انجام هفته گذشته در پاسخ به اعتراض.

اوکلند شورای شهر رای دادند 8-0 مستقیم دادستان شهرستان باربارا پارکر و شهرستان مدیر اد Reiskin به استفاده از قدرت خود و قدرت برای محافظت از اوکلند ساکنان.

عضو شورای دن Kalb نوشت که این قطعنامه با عضو شورای Noel گالو و پارکر اشاره کرد “چقدر مهم است برای ما برای ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زمانی که او نقش خود را بازی های سیاسی.

“اگر او بودند به ارسال تعداد زیادی و یا هر تعداد از نیروهای فدرال و یا عوامل هر آنچه که شما می خواهید به آنها را که نمی خواهد سرکوب و یا سرکوب یک شورش” Kalb ادامه داد. “این در واقع به تحریک یکی. ما تمام اقدامات قانونی لازم برای جلوگیری از این اتفاق می افتد.”

وجود دارد افزایش نگرانی در اوکلند زیر روز شنبه تظاهرات خرابکاری و آتش به Alameda County Courthouse. اعتراض که شامل صدها نفر از مردم نشان داد همبستگی با تظاهرکنندگان در پورتلند اورگان و به نام پلیس اصلاحات قبل از یک تعداد انگشت شماری از مردم تخریب چند ساختمان و مجموعه آتش سوزی شنبه شب.

رئیس جمهور تهمت و تهدید جولای 20 برای ارسال فدرال اجرای قانون به اوکلند که او به عنوان “یک ظرف غذا” رسم پاسخ از شهردار اوکلند لیبی Schaaf که گفت: تهمت بود درگیر شدن در یک “نژادپرستانه کمپین تاکتیک است.”

رئیس جمهور فرستاده است فدرال آمريکا — و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر ارسال نیروهای اضافی دوشنبه — به پورتلند, اورگان,., که در آن آنها درگیر شدند و با خشونت با معترضان و گرفته مظنون دور در بینام و وانت.

“خرابکاری ما در مرکز شهر می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصاویر او می خواهد و توجیه او به دنبال ارسال فدرال آمريکا به شهرهای آمریکا. ما نمی تواند فریب خورده و بازی را به خود پیچ خورده کمپین استراتژی” شهردار Schaaf گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

در سه شنبه شب در نشست اعضای شورای Lynette گیبسون kirk mcguire ابراز کامل و در کل حمایت از این قطعنامه است.

“من فکر می کنم هر آمریکایی باید عمیقا در مورد اخبار نگران کننده گزارش می دهد که ما در حال گرفتن در مورد شهروندان ناپدید” kirk mcguire گفت. “با شنیدن این فقط ساخته شده من فکر می کنم در مورد هر غیرقانونی دولت در دیگر نقاط جهان است که ما نگرانی برای نقض حقوق بشر است.

“من امیدوارم که در علاوه بر این به این وضوح که ما با ارسال نامه ای به ما دادستان کل و دیگران است که ما واقعا در حال حرکت برای محافظت از خودمان را از غیر قانونی دولت” او ادامه داد. “و ما آماده برای روز آینده به این رئیس جمهور در ادامه به واژگون خواهد از قانون و نقض قانون اساسی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر