اوکلند: حامل پستی سرقت در زور اسلحه در شرق اوکلند

اوکلند — ایالات متحده خدمات پستی کارمند بود شد و پس از اخذ سرقت در زور اسلحه در شرق اوکلند محله مقامات روز سه شنبه گفت.

حدود 2:30 بعد از ظهر حامل مشغول به کار بود در سال 2000 بلوک 34 خیابان در این شهر پرالتا ملک محله هنگامی که یک فرد با یک تفنگ با نزدیک شدن گفت: بازرس جف Fitch یک سخنگوی آمریکایی خدمات بازرسی خدمات پستی را اجرای قانون را بدست آورد.

با استناد به تحقیقات جاری گروگان قادر به تایید گزارش ها از چندین ایمیل سینی حاوی بسته های نامه ها و مجلات گرفته شده و یا هر شرح یک مظنون جهت پرواز یا مربوط به خودرو.

پستی حامل مجروح شد و پستی خدمات بازرسی 50.000 دلار پاداش برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت یک مظنون Fitch گفت.

“این بسیار نادر است اما این اتفاق نمی افتد” او گفت: از شنبه, سرقت “و این که چرا ما پاداش می کنیم. ایمنی کارکنان است که ما اولویت شماره 1 به خصوص در حالی که کار در خیابان.”

در روز رئیس جمهور در ماه فوریه یک زن حامل نامه ساخت ویژه تحویل شد ضرب و شتم و سرقت از پست الکترونیکی در سال 1900 بلوک از خیابان آکسفورد در برکلی است. هیچ اطلاعات بلافاصله در دسترس بود که در مورد وضعیت سه شنبه.

هر کسی با اطلاعات باید تماس پستی بازرسی خدمات اعزام در 877-876-2455.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet