پلیس اوکلند: اتهام آخر هفته جرایم ناشی از نفرت در دست بررسی

اوکلند — پلیس منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد حوادث آخر هفته تحت بررسی امکان جنایات نفرت سهشنبه و در ادامه به یادآوری ساکنان از راه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد هر گونه حوادث مشابه.

OAKLAND, CA – ژوئن 27: جو هاوکینز چپ از مؤسسین و مدیر عامل شرکت اوکلند LGTBQ مرکز و مؤسسین اوکلند غرور طول می کشد عکس از اوکلند جامعه تجاوز مرکز که تخریب شد در اوکلند کالیفرنیا در روز شنبه 27 ژوئن 2020. به گفته برخی از شاهدان عینی یک جوان لاغر سفید نر شکست ویندوز با یک باشگاه گلف هاوکینز گفت. (ری چاوز/اخبار منطقه خلیج گروهی)

در بیانیه روز دوشنبه پلیس گفت: آنها بررسی پنجره شکسته شنبه در اوکلند جامعه تجاوز مرکز در شهر Lakeshore خیابان منطقه.

در یک رسانه اجتماعی ارسال یکشنبه, مرکز, مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران جو هاوکینز گفت: “[a]s یک سازمان است که تاسیس و رهبری, سیاه, عجیب و غریب مردم ما به وضوح درک می کنیم که خیلی بیشتر باید انجام شود در شرق خلیج برای کمک به تجاوز+ ساکنان به ویژه سیاه و سفید/پورنو آفریقایی, افریقایی, بومی, لاتینی/Latinx و آسیایی تجاوز اعضای جامعه احساس امنیت و پشتیبانی و بدانید که چگونه برای گزارش جنایات نفرت.”

پلیس گفت که آنها همچنین در حال بررسی جداگانه حوادث یکشنبه به عنوان جرایم ناشی از نفرت.

حدود 9:35 صبح روز شنبه پلیس در پاسخ به یک تماس گیرنده که به افسران گفت: کسی تا به حال سمت چپ حروف “KKK” در یک عابر پیاده عبور ثبت نام و بی سر مانکن با حروف “CC” اسپری رنگ بر روی آن در کنار نشانه نزدیک کارمل و خیابان و کولیج خیابان.

ساعت بعد حدود ظهر ماموران در پاسخ به 2500 بلوک ماکسول خیابان در شهرستان ملرس محله پس از یک خانه ساکن گزارش بیرونی آن شده بود اسپری رنگ با پیام های متعدد از جمله “تمام زندگی ماده” و “ALM” و همچنین چندین profanities و خام نقاشی.

شبیه حوادث آخر هفته تحت بررسی به عنوان ممکن است جرایم ناشی از نفرت در المدا و مارتینز پس از اکتشافات در اوایل این ماه از طناب به عنوان nooses و به عنوان ورزش ایدز به دنبال یک تمثال و پرچم در کنار دریاچه مریت را تشدید نگرانی برای بسیاری از شرق خلیج ساکنان و اوکلند پلیس اذعان کرد این نگرانی.

“اوکلند اداره پلیس شهر اوکلند را تحمل نکرده و هر گونه جرم و جنایت نفرت در برابر هر کسی در جامعه ما” به پلیس گفت: در بخش شنبه.

“ما از شنیدن نگرانی های خود را و در حال اقدام برای اطمینان از ایمنی از جامعه ما است. ما اختصاص داده شده به خدمت به ما اوکلند جامعه است.”

روز سه شنبه پلیس گفت: آنها در حال کار برای پیدا کردن نظارت-دوربین فیلم نزدیکی هر دو حادثه را بلافاصله پس از انتشار هر گونه شک و یا وسیله نقلیه توصیف.

پلیس قبلا تشویق اعضای جامعه که شاهد حوادث مشکوک به تماس 510-238-3728 و خواسته اعضای جامعه که قربانیان یا شاهدان از آنچه آنها باور دارند که در حال جنایات نفرت به تماس های خاص تدریس خصوصی در 510-637-4283 یا بخش غیر اضطراری شماره تلفن در (510) 777-3333. خط تماس گیرنده ممکن است باقی می ماند ناشناس کشته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>