اوکلند مقامات به دنبال ساکنان’ ‘خیابان های آرام’ نظرات

اوکلند — در پی محله ترافیک کاهش به معنای گسترش فضای در دسترس برای ساکنان فیزیکی-فاصله نیازهای کارکنان شهرستان هستند درخواست کمک کمی با آمدن آخر هفته را دور از “خیابان های آرام’ بسته شدن جاده.

در بیانیه ای که روز شنبه این شهرستان منتشر شد یک نقشه جدید نشان نه فقط 4.5 مایل به ارزش چهار خیابان های مسدود شده را از طریق ترافیک با مخروط ترافیک بیش از آخر هفته گذشته علائم و موانع اما 11 کیلومتر بیشتر از آن استفاده کنید به آن را انتخاب کنید بعد 4 یا 5 مایل از تعطیلی جمعه.

اوکلند کارکنان شهرستان منتشر شد یک نقشه به روز شده روز شنبه, مارس 14 سال 2020 نشان دادن پتانسیل جاده تعطیلی آخر هفته آینده به عنوان بخشی از فاز دوم آن ‘خیابان های آرام’ تلاش برای گسترش فیزیکی فاصله تحت منطقه پناهگاه در محل سفارش. (حسن نیت ارائه میدهد شهر اوکلند)

پس از مارس 16 منطقه ای بهداشت عمومی به منظور نیاز ساکنان به پناهگاه در محل های بسیاری کار کرده اند و مطابق با دستورالعمل های فدرال در تفریح و ورزش و دسترسی به فضای در فضای باز مانند پارک های محلی و نشانه.

اما ازدحام در امتداد سواحل دریاچه مریت و مسیرهای محبوب شرق خلیج پارک منطقه ای منطقه سایت های کمک به اطلاع رسانی شهرستان حرکت به بلوک کردن آن موجود شبکه از محله مسیرهای دوچرخه و به دنبال جامعه ای ورودی.

“این برنامه نیز در نظر گرفته شده برای تضعیف رانندگان از استفاده از خیابان های آرام مگر اینکه لازم است برای رسیدن به مقصد نهایی” بیانیه گفت: در بخش.

“شهر خواستار همه مردم رانندگی به رانندگی به آرامی و با خیال راحت و به یاد رانندگان انتظار می رود برای دیدن مردم پیاده روی و دوچرخه سواری در امتداد خیابان. ما بیمارستان ها در مواجهه با چالش های بی سابقه ای و نمی نیاز به هر گونه بيماران است. این تلاش می کند تاثیر دسترسی به وسیله نقلیه اضطراری.”

جاده مسدود کردن آخرین جمعه شامل غرب خیابان از غرب Grand Avenue به 14th Street, آرتور و پلیموث خیابان از Havenscourt بلوار به 104 Avenue East 16 خیابان از Foothill بلوار به فرویتول خیابان و 42nd Street از Adeline خیابان برادوی است.

این بیانیه گفت: در ابتدا منتشر شد نقشه شده است به روز شده را به دور سر راه حمل و نقل حساب برای اورژانس-خدمات و بهداشت و درمان در سایت ها و اجازه می دهد برای برخی از خیابان های منحصر به فرد ترافیک نیاز دارد.

ساکنان ممکن است بازدید از یک شهرستان در فرم انتقادات و پیشنهادات https://forms.gle/tF2NiWubc9HiwQEv9 و همچنین به عنوان شهر OAK311 پلت فرم تماس 311 از هر تلفن در اوکلند و یا 510-615-5566 خارج از شهرستان ارسال و دریافت ایمیل [email protected] بازدید https://www.oaklandca.gov/services/oak311 یا دانلود بلوط 311 برنامه از فروشگاه برنامه اپل یا گوگل فروشگاه بازی. اطلاعات بیشتر در مورد این شهر برنامه ممکن است در بر داشت در https://www.oaklandca.gov/projects/oakland-slow-streets.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>