اوکلند کشته شد مادر کودک خارج از انطاکیه فروشگاه, پلیس می گویند

مارتینز — 25 ساله بوده به اتهام قتل مادر از فرزند خود و تلاش برای کشتن یک مرد او در اوایل صبح روز دوشنبه تیراندازی در خارج از انطاکیه فروشگاه.

اوکلند ساکن Ramello D. Randle متهم شده بود روز شنبه با قتل زن 24 ساله Jonaye Lahkel پل و مجروح شدن 27 سال. تیراندازی رخ داده است 12:35.m دوشنبه در 7-Eleven در 2301 Buchanan جاده در انطاکیه.

به گفته پلیس Randle و پل ها تا به حال یک کودک با هم اما جدا بودند و رفتن را از طریق “مسائل مربوط به حضانت کودک.” زمانی که Randle خال خال او و مرد در یک ماشین پارک شده در خارج از فروشگاه او گفته باز آتش در آنها.

پل ضرب گلوله کشته شد, در داخل ماشین خود را پارک شده در فروشگاه رفاه. پلیس کشف مرد داخل فروشگاه رنج می برند از دو زخم گلوله, پلیس گفت:.

Randle دستگیر شد روز سه شنبه هنگامی که ماموران در خدمت یک حکم جستجو در صفحه اصلی بر روی 4500 بلوک باند استریت در اوکلند. بیش از 20 اسلحه از جمله سلاح حمله کشف و ضبط شد در این حمله کشته شده است.

Randle شد به اتهام قتل و اقدام به قتل و دو فقره تیراندازی در یک اشغال وسایل نقلیه موتوری. او در حال حاضر در بازداشت در زندان شهرستان در مارتینز در ازای 6 میلیون دلار وثیقه, پلیس گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر