اوکلند شورای شهر OKs نیروی کار — با هدف defunding پلیس با 50%

اوکلند — اوکلند شورای شهر به اتفاق آرا توافق کردند که سه شنبه شب به شکل یک نیروی کار است که کار بر روی یک طرح برای بازسازی ایمنی عمومی در اوکلند — با هدف کاهش police department بودجه 50 درصد در طول دو سال آینده.

شورای شهر را 8-0 رای آمد یک هفته پس از اوکلند شهردار لیبی Schaaf رد دو تلاش توسط شورای بریده بریده وجوه اضافی از اداره پلیس در آن زمان بودجه.

این شورا ایجاد Reimagining امنیت عمومی نیروی کار به تعمیرات اساسی ایمنی عمومی در اوکلند با هدف افزایش ایمنی جامعه از طریق جایگزین به 911 تماس و جابجایی پلیس وجوه در برنامه های نیاز به مسکن و خدمات بهداشتی و شغل و بی خانمانی.

“من می خواهم به تاکید است که هدف از این نیروی کار به عنوان شما شنیده ام در حال حاضر این است که جابجایی منابع ما به طوری که ما می تواند به بهبود ایمنی برای همه ما ساکنان با سرمایه گذاری در جوامع ما” گفت: عضو شورای نیکی Fortunato بس که با عضو شورای لورن Taylor نویسنده این نیروی کار برنامه ریزی.

بس به نقل از برخی آمار از مرکز برای محبوب دموکراسی است که در مقایسه با درصد ادارات پلیس’ به اشتراک گذاری از بودجه صندوق به طور کلی از شهرستانها است. Bas گفت که OPD باعث می شود تا 44 درصد از اوکلند به طور کلی بودجه صندوق.

در مقایسه Bas گفت که درصد 26 درصد در بالتیمور; 30% در دیترویت; 21% در نشویل; و 30 درصد در آتلانتا. مرکز محبوب دموکراسی غیر انتفاعی حمایت گروه است که به ترویج سیاست مترقی.

“من واقعا منتقل شده است و توسط صدها و شاید هزاران نفر از نظرات عمومی — و نه فقط در شهر ما جلسات شورای بلکه پلیس در جلسات کمیسیون ها پس از قتل جورج فلوید” Bas گفت. “و به شدت خواست ما به عنوان شورای شهر به عنوان شهر اوکلند به داد ما امنیت عمومی اولویت ها و reallocate ما ارزش منابع عمومی نسبت به ریشه های خشونت.”

عضو شورای Lynette گیبسون kirk mcguire که ابراز حمایت از نیروی کار اشاره کرد تلاش های گذشته در این شهرستان را مورد پلیس اصلاحات و نژادی و حقوق صاحبان سهام.

“من عمیقا لمس قدرت این لحظه من واقعا واقعا واقعا فوق العاده سپاسگزار برای آنچه در مقابل ما — و جمعی ما نقش مهمی در تامین امنیت بیشتر فقط و امن در آینده برای شهر ما,” او گفت:.

Kirk mcguire پیشنهاد کرد که 17-عضو نیروی کار را شامل نمی شود یک شهرداری قرار ملاقات, اما دیگران مخالفت کرد. معاون شهردار لری رید گفت که Schaaf به عنوان شهرستان برتر انتخاب رسمی حق به نام کسی به پانل.

نیروی کار را شامل انتصاب از هر یک از هشت اعضای شورای شهر. آن را نیز ساخته شده که قبلا زندانی افراد قربانیان جرم و جنایت خشونت آمیز و اعضای خانواده خود را, مهاجران, شهرستان های کارگری اجرای قانون از ساکنان جوان و کسانی که تحت تاثیر خشونت های پلیس. علاوه بر این, آن را شامل نمایندگانی از شهر community policing هیئت مشاوران امنیت عمومی خدمات نظارت کمیسیون پلیس کمیسیون بودجه مشورتی کمیسیون و جوانان مشورتی کمیسیون.

با توجه به نقش و تیلور جدول زمانی خواهد بود به شرح زیر است: نیروی کار خواهد بود به معرفی عمومی در سپتامبر. 29. پیش نویس آن توصیه می شود ارائه شده به شورای شهر توسط Dec. 31 و نهایی نیروی کار توصیه می شود با توجه به این شورا در مارس 31, 2021. شورای شهر به اجرای توصیه های نیروی کار در آن بودجه تصویب و در تاریخ 30 ژوئن 2021.

یک هفته پیش Schaaf بازیگران کراوات-شکستن رای به جلوگیری از یک برنامه است که می توانست بیشتر کاهش در اداره پلیس به بودجه. او پا به رد پیشنهاد توسط اعضای شورای دن Kalb و شنگ Thao به قطع 2.75 میلیون دلار از بودجه.

یکی دیگر از جدا کردن پیشنهاد توسط Bas و رئیس شورای ربکا کاپلان که باید مجددا اخذ $10.4 میلیون دلار از بودجه پلیس نیز با شکست در جولای 21 نشست. ماه گذشته به تصویب شورای 2020-21 بودجه مالی سال است که کاهش $14.6 میلیون از اداره پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر